مشاوره مهاجرت

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مشاوره مهاجرت در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره مهاجرت

مشاوره مهاجرت یکی از مهمترین مسائلی است که در ابتدای امر تصمیم گیری برای مهاجرت باید به آن پرداخته شود . همانطور که در زمان بیداری شما نیازمند یک پزشک حاذق هستید در زمان تصمیم گیری برای مهاجرت نیز شما نیازمند داشتن مشاوره مهاجرت هستید که این مشاوره باید توسط افرادی صورت پذیرد که از اطلاعات دقیق و به روز استفاده نمایند تا بتوانند بهترین راه کار ها را به شما نشان دهند . موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرتی می تواند به عنوان مشاوره مهاجرت در کنار شما عزیزان باشد . موسسه حقوقی ملک پور MIE  با برخورداری از  بیش 70 مشاوره  خبره در صدد آن است تا در این راه شما بزرگواران را یاری نماید.

ملک پور


 

مشاوره مهاجرت و انواع روش ها :

در امر مهاجرت به طور کلی 6 مسیر وجود دارد که شما می توانید از مشاوره رایگان در 5 مسیر مهاجرتی زیر بهره ببرید.
 • مشاوره مهاجرت از طریق تحصیلی : که در این روش به امکان ادامه تحصیل فرد با توجه به شرایط وی پرداخته می شود
 • مشاوره مهاجرت از طریق  کاری : که در این نوع مشاوره امکان کاریابی و روش های یافتن کار برای شخص متقاضی مورد تحلیل قرار می گیرد
 • مشاوره مهاجرت از طریق سرمایه گذاری : این نوع مشاوره از حالت تخصصی برخوردار است و شخص به میزان مبلغ سرمایه گذاری خود می تواند مقاصد مهاجرتی خود را بشناسد .
 • مشاوره مهاجرت از طریق ازدواج :اگر شخص کیس مناسبی برای ازدواج در سایر کشورها دارد می تواند از این نوع مشاوره بهره جوید.
 • مشاوره مهاجرت از طریق تولد : اشخاص متولد در خاک سایر کشور ها و یا متولد شده از والدین خارجی می توانند برای بررسی شرایط خور از مشاوره مهاجرت از طریق تولد استفاده نمایند .
شایان ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور MIE   هیچگونه خدمات و مشاوره ای در خصوص روش پناهندگی ندارد و طور اکید آن را رد می نماید.
 
برای مطالعه شرایط اقامت اروپا و سرمایه گذاری 50 هزار یورویی بر روی هر کدام از لینک ها کلیک کنید

مشاوره مهاجرت موسسه ملک پور و انواع آن :

مشاوره مهاجرت موسسه ملک پور در دودسته قرار دارد . در مرحله نخست مشاوره شما بزرگواران به صورت رایگان می باشد که توسط مشاورین مجرب موسسه تمامی شرایط شما در نظر گرفته می شود و به طور کلی واجد شرایط بودن شما برای امر مهاجرت محرز می گردد . شما می توانید برای برخورداری از این مشاوره مهاجرت رایگان با خطوط تلفن شرکت و یا از طریق سیستم پاسخگویی واتساپ موسسه اقدام بفرمایید .
در مرحله و دسته دوم سه نوع مشاوره مهاجرت وجود دارد که برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد . این بدان معناست که با توجه به حساسیت روش مهاجرتی شما بزرگواران نوع این مشاوره مشخص می شود که خود بر سه دسته می باشد .:
 • مشاوره مهاجرت عادی
 • مشاوره مهاجرت حرفه ای
 • مشاوره مهاجرت فوق حرفه ای
 1. مشاوره عادی بیشتر شامل افرادی می شود که اطلاعات کلی خود را در زمینه های مهاجرتی از طریق سایت و یا کانال تلگرام موسسه بدست آورده اند و با توجه به مشاوره رایگان اولیه مسیر کار و یا تحصیل را در پیش رو دارند . این نوع مشاوره در عرض 48 ساعت و حداکثر در مدت یک هفته انجام می پذیرد و با توجه به ارزان بودن آن مناسب بسیاری از افراد می باشد که خواهان عقد قراراداد و انجام سایر امور هستند.
 2. مشاوره مهاجرت حرفه ای برای افرادی توصیه می شود که روش های گوناگونی را پیش رو دارند و نیازمند بررسی ویژه و دقیق تری هستند . مشاوره حرفه ای توسط عزیزانی انجام میپذیرد که زیر نظر مستقیم آقای دکتر ملک پور هستند و در صورت به نتیجه رسیدن منجر به عقد قرارداد و یا تعیین وقت برای مشاوره با شخص آقای دکتر ملک پور می گردد.
 3. مشاوره مهاجرت فوق حرفه ای توسط شخص آقای دکتر ملک پور مدیریت محترم موسسه انجام می پذیرد که به دلیل تخصص فوق العاده ایشان در امور سرمایه گذاری،آشنایی با قوانین و قواعد مالیاتی  و همچنین دانش آموختگی ایشان در این زمینه برای تجار و سرمایه گذاران توصیه می گردد .
باید خاطر نشان کرد که تمامی هزینه های پرداختی در صورت عقد قرارداد از هزینه قرارداد کسر خواهد شد.

موسسه حقوقی ملک پور MIE  با بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرتی آماده پاسخ گویی به تمامی مسائل شما در امور مهاجرتی و ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد . با توجه به تنوع مشاوره ها و بالاخص مشاوره رایگان اولیه تمامی افراد می توانند ا زمشاوره مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور بهره کافی رابرده و بهترین مسیر را برای خود انتخاب نمایند.