سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا در اختیار شما قرار دهیم.

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

سرمایه گذاری 50هزار یورویی اروپا


شاید شما هم جزوه آن دسته از افرادی باشید که بخواهید با سرمایه کم در کشور های اروپایی سرمایه گذاری کنید. ما در این مقاله می خواهیم شرایط سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا را توضیح دهیم. و به شما شرایط گرفتن مجوز اقامت اروپا با 50 هزار یورو را توضیح دهیم. و برای شما بگوییم در چه کشوری در اروپا می توان با 50 هزار یورو سرمایه گذاری کرد. و مزیت های که سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا دارد را توضیح دهیم. ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا به این سؤالات و دیگر سوالات مشابه دیگر جواب دهیم. و موسسه حقوقی ملک پور آماده پاسخگویی به سؤال های شما در زمینه سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا است.

برای دریافت مشاوره رایگان از وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

021 - 49076


می توان گفت گرفتن مجوز اقامت اروپا با سرمایه گذاری 50 هزار یورویی  یک فرصت عالی برای افرادی است که می خواهند در قاره اروپا سرمایه گذاری کنند. زیرا بیشتر کشور های اروپایی با سرمایه گذاری بسیار بالا به افراد مجوز اقامت می دهند و فقط دو کشور هستتد که به شما اجازه اقامت در کشور خودر را با این سرمایه گذاری می دهند این دو کشور، کشورهای لتوانی و اتریش هستند. شما با سرمایه گذاری در این کشور ها پاسپورت کشور های اروپایی را دریافت می کنید.
در  ادامه درمورد گرفتن اقامت لتوانی و اتریش با سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا توضیح می دهیم.

اخذ مجوز لتوانی با سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

کشور لتوانی جزوه کشورهای قاره اروپا است که در سال 2004 به اتحادیه اروپا پیوسته است و یکی از کشور هایی است که هم تراکم پایینی دارد و هم جمعیت آن کم و حدود 2 میلیون نفر است. همانطور که گفته ایم می توانیم مجوز اقامت این  کشور را از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا بدست آورید. یکی از این راه ها خریدن سهام شرکت های است که در حال فعالیت اند،هست.
که حداقل سرمایه که لازم است 50 هزار یورو است. که شما با این سرمایه گذاری می توانید مجوز اقامت 5 سال دریافت کنید. شما باید هزینه های زیر را در این 5 سال داشته باشید.
 • 50 هزار یورویی که برای سرمایه گذاری اولیه آورده اید،که غیر قابل دریافت است.
 • برای کارهای دولتی باید 10 هزار یورو هزینه کنید.
 • برای کارهای حقوقی و درخواست اقامت 30 هزار یورو
شما باید حداقل شروط زیر را داشته باشید تا بتوانید از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا اقامت موقت 5 سال بگیرید.
 • عدم  وجود سابقه کیفری
 • اعلام منبع سرمایه گذاری
 • داشتن سن حداقل 18 سال
شما با این سرمایه گذاری می توانید برای فرزندو همسر خود نیز اقامت 5 سال بگیرید. و گرفتن اقامت و پاسپورت کشور لتوانی به این شکل است که شما در ابتدا یک اقامت 5 سال دریافت می کنید و در سال 5 درخواست اقامت دائم می دهید و اگر شما در 5 سال بعد هیچ گونه کار خلاف قانونی انجام ندهید و بتوانید به زبان لتوانی صحبت کنید و به آداب و رسوم کشور آشنا باشید. می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.
شما برای این که در هر کشوری سرمایه گذاری کنید نیاز دارید به یک سری شاخص های این کشور آگاه باشید تا بتوانید با اطمینان  سرمایه خود را به این کشور ببرید ما در اینجا چند شاخص مهم کشور لتوانی را توضیح می دهیم.
اولین شاخص Expropriation Risk است که به معنی گرفتن مالکیت اموال سرمایه گذاران خارجی توسط دولت هر کشور است، که برای کشور لتوانی در 5 سال گذشته 1 است. یعنی این کشور بهترین رفتار را با سرمایه گذار های خارجی داشته است. حال که در مورد امنیت اموال خود در لتوانی اطمینان کسب کرده اید در مورد چند شاخص مهم توضیح می دهیم.
 • میانگین نرخ مالیات بین سال های 1995 تا 2018 در کشور لتوانی24.89 که نرخ مالیات آن در بین کشورهای اروپایی متوسط است.
 • میزان تولید ناخالص داخلی این کشور بین سال های 1987 تا 2017 به میزان15.85 دلار بوده است.

برای مطالعه شرایط اسکیل ورکر در کانادا و خود حمایتی اتریش می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا و گرفتن اقامت اتریش

شما برای اینکه بتوانید با سرمایه کم  اتریش سرمایه گذاری کنید باید کارت قرمز سفید قرمز را دریافت کنید. برای انجام این کار باید مراحل زیر را انجام دهید.
 • ارائه طرح نوآورانه و قوی برای راه اندازی یک شرکت
 • داشتن یک برنامه برای اداره شرکت
 • ارائه مدارکی برای اثبات داشتن 50 هزار یورو
 • دریافت 50 امتیاز ازجدول امتیازات
و در صورت داشتن تمام مدارک بالا شما درخواست خود را به سفارت تحویل و سپس مدارک شما به موسسه خدمات عمومی استخدام کشور اتریش ارسال می شود و پس از سه هفته جواب آن می آید.در طول این سه هفته طرح شما از این نظر که آیا این طرح منفعت اقتصادی دارد مورد بررسی قرار می گیرد و اگر تایید شود و در صورت داشتن بیمه سلامت و محل سکونت در اتریش برای شما کارت قرمز سفید قرمز صادر می گردد.شما می توانید یک ویزا نوع D دریافت کرده و سپس به اتریش رفته و اقامت موقت 2 سال از اداره اقامت این کشوردریافت کنید.شما در مدت این 2 سال فقط اجازه اقامت و خود اشتغالی دارید.پس از 2 سال می توانید کارت قرمز سفید قرمز پلاس دریافت کنید که مجوز کار کردن برای دیگران به شما داده می شود.پس از گذشتن این 3 سال شما می توانید اقامت دائم کشور اتریش را بگیرید و پس از 7 سال شما داری تابعیت اتریش می شوید.
شاخص های این کشور به شرح زیر است:
 • شاخص Expropriation Risk در این کشور 1 است. یعنی بالاترین امنیت سرمایه گذاری
 • میزان مالیات در این کشور25 درصد است.
 • تولید ناخالص داخلی در کشور اتریش 360.34 میلیارد دلار

ما در این مقاله تمام سعی خود را کرده ایم تا درمورد این که در چه کشور های می توان اقامت گرفت از طریق سرمایه گذاری 5 هزار یورویی اروپا و شرایط آن ها چیست؟و مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری 5 هزار یورویی اروپا بیان نموده ایم.و در صورت داشتن هرگونه سؤال میتوانید از وکلای موسسه حقوقی ملک پور و همکار مشاوره ام آی ای سوالات خود را بپرسید.