مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج
 

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج و مقدمه ای بر آن :

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج  و شرایط اخذ اقامت و پاسپورت دانمارک از طریق ازدواج به چه نحوی است ؟ آیا ازدواج با تبعه دانمارکی به منظور مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج برای افراد خارجی امکان پذیر می باشد ؟آیا می دانید برای ازدواج با یک تبعه دانمارکی به چه اسناد و مدارکی احتیاج دارید ؟ تمامی این سوالات نمونه هایی از سوالاتی است که ذهن شما را به  خود مشغول کرده است .ما در این مقاله بر آنیم تا با بررسی دقیق و علمی قوانین و مقررات و شرایط موجود به ابهامات ذهنی شما در این باره پاسخ گوییم . شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته تا از اطلاعات تکمیلی در این خصوص بهره مند شوید.
باید توجه داشته باشید که با اینکه مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج یکی از سریع ترین روش های رسیدن به اقامت کشور دانمارک می باشد اما برای انجام آن شما نیاز به مدارک و اسناد گوناگونی دارید که به وسیله ارائه  آن بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید.که ارائه این اسناد و نحوه ارائه آن دارای یک پروسه حقوقی می باشد و نیازمند آن است تا با شرایط و قوانین کشور دانمارک آشنا باشید لذا برای انجام این مهم می توانید از مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه کمک گرفته تا به این مهم دست یابید.

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج و شرایط عمومی :

برای مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج پاره ای از قوانین وجود دارد مانند آنکه همانطور که در اکثر کشورهای اروپایی و کانادا برای آنکه شخص بتواند از طریق ویزای نامزدی و ازدواج وارد شود در ابتدا باشد شواهدی دال بر صوری نبودن رابطه خود ارائه دهند.از دیگر موارد قانونی می توان به تمکن مالی فرد تبعه اشاره کرد که شخص باید توانایی مالی برای اداره زندگی خود و همسرش را داشته باشد و حتما تبعه و سیتی زن کشور دانمارک نیز باشد ،چون در غیر اینصورت روند پرونده سخت می گردد و گاها احتیاج به مدارک دیگری هم می گردد.

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج و مراحل و مدارک مورد نیاز آن :

 افرادی که خواستار مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج هستند در ابتدای امر باید فرم مربوطه برای درخواست خود را پر نموده و به سفارت کشور دانمارک ارائه دهند تا آنها بتوانند به بررسی پرونده بپردازند.که پر کردن این فرم خود نیازمند دانش و اطلاعات است که باید برای آن نیز از مشاورین خبره مشورت گرفته شود تا فرد در روند پرونده خود دچار مشکل نگردد. 
بعد از پر کردن فرم مربوطه شخص باید مدارک مورد نیاز را نیز ضمیمه فرم نماید .از مدارک مهم برای انجام این امر می توان از موارد ذیل نام برد .:
  • مدرک شناسایی فرد
  • مدرک مثبت تجرد فرد متقاضی مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج ( گواهی طلاق در صورت متارکه و گواهی فوت در صورت فوت شدن همسر شخص )
  • مدارک و اسناد دال بر صوری نبودن رابطه
در صورتی که اسناد پرونده به طور صحیح گردآوری شود و و روند آن به صورت مناسب طی شود ازدواج با مرد و یا زنی که تبعه کشور دانمارک است موجب اخذ اقامت می شود .البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که آثار ازدواج در تمامی کشورها مشابه یکدیگر نیست و آثار آن نسبت به قوانین آن کشور تعیین می گردد.به طور مثال می توان از نظام ایران یاد کرد به طور مثال  با ازدواج زن خارجی  با مرد تبعه ایران ،تابعیت مرد به زن تحمیل می شود . نکته قابل توجه آن است که موسسه حوقی ملک پور در خصوص انتخاب زوج و یا زوجه هیچگونه خدماتی برای شما بزرگواران ندارد.

مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج ، شرایط آن ،مدارک مورد نیاز برای اخذ این اقامت در این مقاله به طور دقیق و علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته شد .با توجه به مطالب ارائه شده مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج یکی از سریع ترین روش های رسیدن به اخذ اقامت دانمارک می باشد ولی این نکته  را باید در نظر داشت که به دلیل تغییر شرایط انجام مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج روند سخت تری نسبت به گذشته را به خود گرفته است لذا شما می توانید از مسیر های مطمئن تر مانند روش تحصیلی برای مهاجرت به دانمارک استفاده نمایید تا بتوانید موفق به اخذ اقامت کشور دانمارک برسید. شما میتوانید  برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص ازدواج  با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور  با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در دفتر مرکزی وین و یا با دفاتر همکار در ایران تماس حاصل بفرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. امید آن است تا این نوشتار در خصوص مهاجرت به دانمارک از طریق ازدواج مورد توجه شما قرار گرفته و تا حدودی به سوالات شما پاسخ گفته باشد.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید