سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص سرمایه گذاری در کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
مقدمه ای بر سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا و شرایط اخذ اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از دغدغه های ایرانیان است. کشور کانادا از نظر سطح علمی و اقتصادی و رفاه زندگی اجتماعی بالا است و از جایگاه خوبی میان کشورها برخوردار است. سرمایه گذاری در کانادا انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری است برای سرمایه داران بین المللی و سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه  و ریسک انجام می شود. قوانین جدید دولت کانادا شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری تصویب کرده است. ماهیت سرمایه گذاری در کانادا مثل هر کشور دیگری تحت تغییرات و تحولات اقتصادی است.
 
 
انواع سرمایه گذاری در کانادا
 
سرمایه گذاری در کبک
در این سرمایه گذاری فرد متقاضی باید دارای حداقل سرمایه 220 هزار دلار باشد که از طریق بانک به کانادا منتقل شود. بانک واسطه میان متقاضی و دولت کانادا است.
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استان کبک کانادا نیازی به مدرک زبان ندارد و سکونت در استان کبک انجام می شود. وقتی درخواست شما پذیرفته شد اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری به شما اعطا می شود. هر فرد با اثبات دارایی خود و اثبات مبلغ سرمایه خود اقدام به دریافت اقامت میکند و بعد از 2 سال اقامت با ویزای 5 ساله خود در این کشور می تواند درخواست تابعیت کانادا بدهد.
 
 
سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا، ساسکاچوان و نیو برانزوییک
برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا در استان های مانیتوبا و ساسکاچوان و نیوبرانزوییک به صورت یک ودیعه 100 هزار دلاری نزد دولت های استانی مانیتوبا انجام می شود. متقاضی باید حداقل مبلغ 350 هزار دلار کانادا هم جدا از 100 هزار دلار داشته باشد و برای گرفتن ویزای کسب و کار 150هزار دلار خریداری و یا راه اندازی کند که بعد از دو سال 100 هزار دلار خود را می تواند پس بگیرد و از دولت کانادا تقاضای وام کند.
شرایط و اقدامات لازم در رابطه با سرمایه گذاری کانادا
برای سرمایه گذاری در کانادا جهت مهاجرت متقاضی باید مدارک خود را برای کشور کانادا ارسال کند . دولت کانادا مدارکی را که طبق قوانین وضع شده ارائه نشود بررسی نمی کند و آن را برگشت می دهد. مرحله بعد این است که اداره مهاجرت برای متقاضی سرمایه گذاری در کانادا نامه ای با کمترین هزینه و ریسک ارسال میکند که اعلام میکند بررسی پرونده شروع شده و دیگر مدارک را برای اداره مهاجرت ارسال کند و بعد از تاییدیه پرونده مبلغ 220هزار دلار کنادا باید به یکی از موسسات اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت شود و در نهایت اقدامات نظیر ارائه گواهی عدم سوءپیشینه و معاینات پزشکی جهت دریافت ویزای اقامت دائم کشور کانادا انجام می شود.
 
نکات مهم در سرمایه گذاری در کانادا
سرمایه گذاری در کانادا یکی از آسان ترین راههای سرمایه گذاری شناخته شده است و باید گفت که شرایط و اقداماتی که باید صورت بگیرد که شخص با کمترین ریسک و هزینه از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کند باید توسط افراد متخصص و با تحقیقات دقیق انجام شود و اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه وجود داشته باشد.
نکته اول: در سرمایه گذاری شخص اصلی و همراهان او نیازی در دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه نیست و و می توان از راهنمایی مترجم استفاده کرد.
نکته دوم: نکته دیگر این که در سرمایه گذاری در کشور کانادا نیازی نیست که شخص سرمایه گذار شغلی در استان کبک یا دیگر استان های کانادا کارآفرینی کند.
 
سرمایه گذاری در کانادا با 210 هزار دلار
این نوع سرمایه گذاری که با 210 هزار دلار اقامت دائم دریافت میکنید به این صورت است که این مبلغ را بلاعوض به دولت کانادا می دهید و این مبلغ به یکی از موسسات کانادا داده می شود که تمامی کارهای شما را انجام دهد. طرح دوم برای سرمایه گذاری یک صندوق است که تمامی کارهای شما بر عهده این موسسه و زیر نظر این صندوق است.
سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت با 210 هزار دلار این فایده را دارد که شما و همراهانتان در کانادا تحت بیمه خدمات درمانی رایگان قرار خواهید گرفت تا آخر عمر و این یکی از مزیت های این سرمایه گذاری است. یکی از مسائلی که برای افراد مهاجر به کانادا مهم است این است که تحصیل برای فرزندان شما تا پایان دبیرستان رایگان است.
 
قوانین سرمایه گذاری در کانادا و مدارک لازم جهت آن
قوانین این سرمایه گذاری به این صورت است که شخص سرمایه گذار و یا همسر او باید مبلغ 1600000 دلار کانادا داشته باشند که این مبلغ می تواند شامل صندوق بازنشستگی و سهام و حساب بانکی و ... باشد و علاوه بر آن نیاز است که مبلغ 800هزار دلار کانادا را توسط یک موسسه مالی مثلا بانک در استان کبک سرمایه گذاری کنند و این مبلغ بدون سود بعد از گذشت 5 سال به متقاضی برگشت خواهد داده شد.
بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید تمام مدارک مورد نیاز را برای دولت کانادا ارسال کند و دولت کانادا اگر مدارکی را غیرمرتبط یا ناقص بیابد بررسی نخواهد کرد و تمام آن را استرداد خواهد کرد.
بعد از آن از طرف اداره مهاجرت کانادا نامه ای برای متقاضی مهاجرت به کانادا با کمترین ریسک و هزینه ارسال میکند که نشان میدهد دولت کانادا پرونده او را بررسی میکند و درصورت تایید درخواست مبلغ 220 هزار دلار کانادا را باید به یکی از موسسات مالی اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت نمایید و سپس اقدام به تهیه گواهی عدم سوء پیشینه و معاینات پزشکی جهت دریافت اقامت دائم کانادا خواهید نمود0
 
سرمایه گذاری در کانادا (سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا)
روش سرمایه گذاری در کانادا در سال 2018 از طریق سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا روشی جهت اخذ اقامت دائم به متقاضیان مهاجرت به کانادا است. سرمایه گذاری 250 هزار دلاری کانادا گاها توسط دولت کانادا آن هم به تعداد محدود و مدت زمان محدود ارائه می شود. در نوشتار زیر به شرایط سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا و راههای درخواست و پروسه سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا و هزینه های جانبی و اصلی آن و اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری 210 هزار دلاری برای متقاضیان مهاجرت به کانادا توضیح و تشریخ می شود . در مورد سوالات خود در زمینه سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا با مشاورین مجرب و وکلای ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن استفاده نمایید.
 
 
یکی از راه های مهاجرت به کانادا روش سرمایه گذاری است که مدل های متفاوتی دارد مثل سرمایه گذاری در استان های کانادا با مبالغ متفاوت که سرمایه گذاری خواهید کرد. سرمایه گذاری و پرداخت مبالغ جهت سرمایه گذاری در استان های مختلف متفاوت است که موسسات مالی اعتباری نیز به متقاضیان کمک می کنند و این می تواند مطمعن تر و کم ریسک تر باشد. ابتدا باید نوع سرمایه گذاری خود را مشخص کنید و سپس با تحقیق و اطلاعات لازم جهت سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم اقدام کنید
یکی از راه های سرمایه گذاری در کانادا از طریق سرمایه گذاری 210 هزار دلاری خواهد بود که به سرمایه گذاری 220 هزار دلاری کبک نیز معروف است. موسسات مهاجرتی نیز این مبلغ را 220 هزار دلار اعلام میکنند که معمولا 10 هزار دلار هزینه وکیل و مشاور موسسات مهاجرتی است که  معمولا شخص متقاضی از این 10 هزار دلار اطلاعی ندارد اما موسسه حقوقی ملک پور با روشی شفاف با متقاضیان خود برخورد می کند و صداقت را در برنامه کاری خود قرار داده است تا متقاضیان بدانند که در اصل این روش سرمایه گذاری 210 هزار دلاری است.
این سرمایه گذاری 210 هزار دلاری در استان کبک کانادا و از ماه آپریل 2016 آغاز شد و ارزان ترین و سریع ترین و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری در کانادا است که با 210 هزار دلار سرمایه گذاری قابل دسترس است. بجای سرمایه گذاری یک میلیون و ششصد هزار دلاری که هشتصد هزار دلار آن در اختیار دولت کانادا قرار می گیرد و بعداز 5 سال به شما بازگردانده می شود آن هم بدون سود شما می توانید با 210 هزار دلار سرمایه گذاری کنید و اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. این کار را توسط وکلای رسمی مهاجرت کانادا می توانید انجام دهید که می توانند به موسسات مالی و اعتباری کانادایی بصورت قانونی در ارتباط باشند و کار شما را راحت تر و سریعتر انجام دهند و ویزای شما را دریافت کنند . درواقع این موسسات بجای شما سرمایه گذاری کرده اند و شما با سرمایه و اعتبار این موسسات می توانید سرمایه گذاری کنید و بعد از اطمینان از طرف سفارت و دولت کانادا هزینه های مربوط به سرمایه گذاری در کانادا را بپردازید. در واقع پول شما در جایی امن خواهد بود و تمام پول شما بعد از اطمینان حاصل کردن بجای هشتصد هزار دلار تنها با 210 هزار دلار می توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.
توصیه همیشگی ما این است که دوستان سرمایه گذار جهت اقامت کانادا پول خود را قبل از ورود به آن کشور نفرستید و ممکن است که ویزای شما تایید نشود و پولتان بازنگردد. با این برنامه سرمایه گذاری دیگر نگران عدم بازگشت پول خود نخواهید بود و موسسه مالی اعتباری به اعتبار وکیل شما کارهای شما را انجام می دهد و در انتها و بعد از ارائه اقامت دائم کانادا مبلغ 210 هزار دلار به موسسه مالی اعتباری کانادایی پرداخت خواهید کرد. تنها باید هزینه های جانبی مثل اپلیکیشن فی را پرداخت کنید که مبلغ 15 هزار دلار می باشد و خودتان باید پرداخت کنید و این مبلغ نیز برای اطمینان از درخواست شما برای ویزای کانادا است و جلوگیری از بازار سیاه برای این برنامه سرمایه گذاری می باشد. درصورت پرداخت مبلغ Application fee  و شکست پرونده هیچ مبلغی از طرف دولت کانادا بازگردانده نخواهد شد. ولی مبالغ دیگر سرمایه گذاری که از طرف خودتان یا موسسه مالی اعتباری بجای شما به دولت سپرده شده باشد در صورت شکست پرونده باز خواهد گشت. مبلغی به عنوان وثیقه باید پیش وکیلتان در ایران با اخذ رسید بگذارید که وکیل م یتوانید با اعتبار آن کار سرمایه گذاری شما را بدون اینکه پول شما به کانادا فرستاده شود انجام دهد که حدود 50 تا 60 هزار دلار با توافق طرفین می باشد .
این سرمایه گذاری در کانادا به سرمایه گذاری 220 هزار دلاری معروف است که در سال 2016 برای استان کبک اجرا شد و ادامه دارد  و درصورت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری 210 هزار دلار می توانید در هر استان و شهری که خواستید اقامت کنید و زندگی، کار یا تحصیل نمایید. مزیت این شیوه این است که شما قبل از ورود به کانادا و از همان ابتدا برایتان دعوتنامه اقامت دائم صادر می شود و با چنین سرعتی در هیچ جای دنیا نمی توایند اقامت دائم دریافت کنید و این پلن سرمایه گذاری کانادا محدود است و تعداد مشخصی پذیرش میکند. برای سال 2016 حدود  1750 پرونده سرمایه گذاری پذیرفت و تعداد 1200 پرونده سهیمه چین شد و مابقی پرونده ها در کمتر از یک ماه انجام شده است.
مزیت سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا دریافت تابعیت کانادایی و پاسپورت کانادایی است که بعد از ورود به کانادا می توانید به مدت سی ماه حداقل در کشور کانادا بمانید و سپس جهت اخذ تابعیت کانادایی و پاسپورت کانادایی اقدام کنید.
مدت زمان انجام این پروسه سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا معمولا دو سال است که شخص متقاضی بتواندد وارد کانادا شود و سه سال بعد نیز بصورت یک کانادایی پذیرفته خواهد شد و پاسپورت کانادایی دریافت میکند. این پلن در مقایسه با پلن سرمایه گذاری کشورهای دیگر از نظر مبلغ هزینه و از نظر سرعت دریافت اقامت دائم و دریافت تابعیت و پاسپورت بی نظیر است.
از دیگر شرایط این سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا که متقاضی باید دارد باشد، داشتن حدود یک میلیون و ششصد هزار دلار کانادا سرمایه و ملک قابل ارائه به دولت کانادا است یا اینکه در موسسات مالی اعتباری کانادایی قرار داد داشته باشید تا بتوانید پرونده خود را پیش ببرید، داشتن سوابق مدیریت در زمینه منابع مالی و انسانی در تجارت یا صنعت یا کشاورزی یا مشاغل دولتی که حداقل دو نفر کارمند زیر نظر شما مشغول به کار باشند و در صورتی که خودتان مالک بیزنس نباشید حداقل 5 کارمند زیر نظر شما مشغول به کار باشد و سابقه مدیریتی 5 سال اخیر باشد و دو سال پیاپی ادامه داشته باشد. در این پلن نیازی به مدرک زبان ندارید و اگر دارای مدرک زبان انگیسی و فرانسه باشید پرونده شما زودتر به نتیجه خواهد رسید
در صورت هرگونه ابهام و سوال در مورد سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا و مهاجرت به کانادا نیاز به یک مشاور دارید چه در سرمایه گذاری و چه در مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری بهتر است از موسسه حقوقی ملک پور در وین یا دفاتر دیگر ما در ایران مشاوره تلفنی رایگان بگیرید و در صورت مشاوره حرفه ای تر به صورت حضوری وقت مشاوره از مشاورین موسسه دریافت کنید. این مشاوره ها با حضور مشاوران مجرب در امور مهاجرت و حقوق بین الملل بسیار مفیدخواهد بود و تصمیم بهتری خواهید گرفت.
از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید