مهاجرت به مالتا

مهاجرت به مالتا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور مالتا اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به مالتا در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به مالتا

مهاجرت به مالتا


مهاجرت به مالتا، اخذ اقامت و تابعیت از طریق مهاجرت به مالتا در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. برای مهاجرت به مالتا چه شرایطی را باید داشته باشیم؟ از چه راه­هایی می توان به مالتا مهاجرت کرد؟ اصول و قوانین مهاجرت به مالتا چیست؟ حقوق و مزایای شهروندان در مالتا چگونه است؟ امکانات و مزایای مهاجرت به مالتا چیست؟ ما در این مقاله تلاش نموده­ا­یم که نکات اساسی و مهم مهاجرت به مالتا را در قالبی ساده و شیوا به اطلاع مخاطبان برسانیم. افزون بر این، این مقاله توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک­پور نگارش شده است؛ در صورت بروز هر گونه سوال و یا مشکل می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نموده و با مشاوره تلفنی رایگان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. شایان ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک­پور )همکار مؤسسه MIEاتریش( تهیه و گردآوری شده است؛ لذا هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی تلقی می شود.
 1) مهاجرت به مالتا و مقدمه­ای بر آن
2) مهاجرت به مالتا و شرایط عمومی آن
3) مهاجرت به مالتا از طریق کار
4) مهاجرت به مالتا از طریق  تحصیل
5) مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری
6) مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج
7) مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت از طریق تولد
8) مهاجرت به مالتا از طریق پناهندگی
9) مهاجرت به مالتا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
10) مهاجرت به مالتا و هزینه­های زندگی در مالتا
11) مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت مالتا
12) مهاجرت به مالتا و سخن پاپانی

1) مهاجرت به مالتا و مقدمه­ای بر آن

   کشور مالتا یکی از زیباترین کشور های جزیره­ای دنیا و از جمله کشورهای مستعمره انگلستان بوده است که در ۲۱ سپتامبر ۱۹۶۴ از انگلستان جدا شده و اعلام استقلال نمود. مالتا در قسمت جنوبی اروپا در مرکز دریای مدیترانه واقع شده و دارای ۳۱۶ کیلومتر مربع مساحت و ۴۰۲ هزار نفر جمعیت می باشد. این کشور از جمله کشورهای متحد اتحادیه اروپا و شرایط مناسب برای  برای مهاجرت به مالتا می باشد. کشور مالتا از جمله کشورهایی است که تابع قانون خون می باشد. در حقیقت در شرایطی به شما تابعیت اعطا خواهد شد که از پدر و مادری با ملیت مالتایی به دنیا آمده باشید و یا به واسطه ازدواج با فردی که دارای تابعیت مالتا می باشد تابعیت این کشور را درخواست نموده باشید. اغلب افرادی که برای مهاجرت به مالتا اقدام می کنند بیشتر در زمینه سرمایه گذاری یا تحصیل کوتاه مدت زبان این کشور را انتخاب می کنند چرا که شرایط سرمایه­گذاری در این کشور به خاطر محیط زیبا و دلنشین بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار داشته و در زمینه تحصیل سکوی پرتابی برای کشورهای دیگر مانند استرالیا و کانادا می باشد. همچنین این کشور برای سرمایه گذاری دارای مزایای متعددی می باشد از جمله این موارد می‌توان به نداشتن شرط حضور اشاره کرد.
 

2) مهاجرت به مالتا و شرایط عمومی آن

از جمله مزایا و دلایل انتخاب مهاجرت به مالتا می توان به نکاتی از جمله سطح بالای کیفیت بهداشتی، تقویت زبان انگلیسی، سبک زندگی اروپایی، اقامت آرام و زندگی مدرن، تفریحات مفرح از جمله غواصی، تجارت آسان تجارت آزاد و دسترسی آسان به خاورمیانه و شمال آفریقا، محل مناسب برای کار آفرینی و سرمایه گذاری در بازارهای بین المللی، دارای شینگن مالت و و ثبات سیاسی و مالی می توان اشاره کرد. 6 راه اصلی مهاجرت به مالتا از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی در ادامه بررسی خواهد شد.

3) مهاجرت به مالتا از طریق کار

اگر شما از جمله افراد غیربومی مالتا هستی می توانید از طریق دریافت دعوت نامه کاری از طرف کارفرما در در مورد تا مشغول به کار شوید. سپس بعد از ۵ سال کار کردن در این کشور و ارائه سابقه می توانید با گذشتن ۵ الی ۶ سال دیگر درخواست تابعیت و پاسپورت این کشور را داشته باشید.این نکته برای مهاجرت به مالتا لازم به ذکر است که اتباع خارجی متقاضی در کار در مالتا هستند آگهی کار در سرتاسر اتحادیه اروپا پخش می‌شود و اگر افرادی با شرایط و صلاحیت لازم انتخاب نشدند شما می توانید به عنوان فردی صاحب کار شوید.
 از جمله مدارک مستندات لازم برای مهاجرت به مالتا و اخذ ویزای کاری در مالتا می توان به موارد زیر اشاره کرد: کارت شناسایی، آخرین مدرک تحصیلی، مدرک معتبر، رزومه، پاسپورت، گواهی سلامت جسمی و روحی، نشان دادن عدم سوء پیشینه، نامه سابقه کاری . مدت زمان صدور ویزای کاری مالتا بین ۴ تا ۶ هفته و مدت زمان آن یک بازه یک ساله است که می توان آن را سالیانه تمدید کرد. لازم به ذکر است که این ویزا اجازه الحاق همراه را نیز به اشخاص می دهد. نرخ بیکاری 3/7% می‌باشد.

ترخ بیکاری در مالتا


 4) مهاجرت به مالتا از طریق  تحصیل

شما با مهاجرت به مالتا و صرف تحصیل در این کشور نمی توانید تابعیت کشور مالتا را اخذ کنید. اما با گذراندن دوره تحصیلی خود و تمام آن ۶ ماه فرصت دارید ویزای خود را به ویزای جستجوی کار مالتا تغییر داده و در صورت پیدا کردن کار ویزای تحصیلی را به ویزای کاری مالتا تغییر دهید که این خود یکی از راه های مهاجرت به مالتا می باشد. برای مقطع کارشناسی مدارکی از جمله داشتن آیلتس ۶، عکس دوره های پیش نیاز زبان  ارائه مدارک تحصیلی می باشد. دوره کارشناسی در کشور مالتا 4 سال می باشد. برای گذراندن مقطع کارشناسی ارشد که بین یک تا دو سال طول می‌کشد مدارک زیر لازم می باشد آیلتس 5/6 و سابقه تحصیلی شما. در مقطع دکتری شما می توانید با ارائه آیلتس ۷، توصیه نامه از طرف استاد، معدل بالای ۱۷ داشتن پژوهش و مقاله اقدام برای ثبت نام در دوره های دکترا به مدت ۲ تا ۵ سال کنید. دانشجویان در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار دارند افزون بر آن در دوره دکترا شما می توانید ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار داشته باشید. هزینه تحصیل در کشور مالتا متغیر می باشد ولی میانگین مبلغی بین 2000 تا 7000یورو را می توان در نظر داشت.
از جمله مدارک و مستندات مورد نیاز برای مهاجرت به مالتا و ثبت نام اخذ پذیرش تحصیلی مالتا باید به نکات زیر توجه داشت: نامه پذیرش دانشگاه، پاسپورت، مدرک تحصیلی، ریز نمرات، گواهی پزشکی ، پرداخت هزینه اولیه ثبت نام گواهی تمکن مالی.
 بورسیه تحصیلی در مالتا کاملا به صورت رایگان می باشد و شما برای اینکه بتوانید شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور را به دست بیاورید باید حداقل دارای شرایط زیر باشد از جمله داشتن معدل بالا،  تحصیل در دانشگاه های معتبر با رتبه علمی بالا، داشتن سابقه درخشان تحصیلی، داشتن مقام های علمی در المپیادها و مسابقات علمی پژوهشی و همچنین پژوهش و مقالات علمی و ثبت اختراع، می تواند شرایط مناسبی برای اخذ بورسیه تحصیلی مالتا ایجاد کند.برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور برای مهاجرت به مالتا شما می توانید با مکاتبه با دانشگاه و ارسال رزومه درسی خود پس از بررسی کامل و ارسال دعوتنامه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی مالتا از طریق بورسیه را داشته باشید لازم به ذکر است که تعهد نام‌های با داشتن بندهایی از جمله وابستگی به ایران و تعهد برای بازگشت به کشور مبدا پس از اتمام تحصیل از جمله مفاد این تعهد نامه می باشد.
 

5) مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری

     سرمایه گذاری یکی از راه های دیگر مهاجرت به مالتا و در حقیقت یکی از راحت ترین و سریع ترین راه های اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشد. پروسه صدور ویزا بیشتر از ۳ الی ۴ ماه برای شما طول نخواهد کشید. ان تقاضا برای سرمایه‌گذاری در این کشور به حدی بالاست که در سال ۲۰۱۹ بیش از هزار درخواست برای سرمایه‌گذاری در این کشور داده شده است. سرمایه گذاری در این کشور بسیار مقرون به صرفه می باشد از جمله مزایای سرمایه گذاری در مالتا که یکی از 6 روش مهاجرت به مالتا م باشد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: امنیت، داشتن زیرساخت های مالی، داشتن نیروهای متخصص، سیستم ثابت مالی و ثبات اقتصادی، اتصال به اقتصاد جهانی اروپا و خاورمیانه، و خط مشی اصلی این دولت برای جذب سرمایه گذار می باشد و همچنین از جمله مسائل انگیزشی برای سرمایه گذاران که از جانب دولت اعطا می گردد می توان به وامها و کمک های دیگر مالی اشاره نمود.
این کشور اجازه ورود همراه را نیز می‌دهد و حتی در برخی موارد فرزندان بالای ۱۸ سال که مجرد باشند را نیز می پذیرد. یکی از نکات بسیار مهم در این نوع سرمایه گذاری میتوان به معافیت مالیاتی کشور مالتا اشاره کرد. در حقیقت یکی دیگر از مسائل مهم برای سرمایه گذاران نداشتن شرط حضور در کشور مالتا می باشد. شما پس از تحویل مدارک سرمایه گذاری  اقامت دائم گرفته و پس از یک سال می توانید تابعیت کشور مالتا را به دست آورید ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری حداقل ۱۵۰ هزار یورو به راحتی تابعیت کشور مالتا را اخذ کرده و به راحتی مهاجرت به کشور مالتا را برای خود رقم بزنید.
 
سه دسته اصلی سرمایه گذاری در مالتا وجود ندارد1- مشارکت صندوق توسعه ملی مالتا 2- سرمایه گذاری ملکی در مالتا 3- خرید اوراق قرضه در کشور مالتا .حال به تحصیل به توضیح شرایط هر کدام از این عناوین خواهیم پرداخت.

1- مشارکت صندوق توسعه ملی:

بانک مرکزی این سرمایه گذاری در حقیقت در سطح سرمایه گذاری در بانک مرکزی این کشور می باشد و در پروژه‌های بهداشتی، آموزش، اشتغال و نوآوری صرف خواهد شد. این هزینه سرمایه گذاری به مدت ۴ ماه باید در حساب بانکی شما قابل مشاهده باشد. شرایط تمکن مالی برای شخص اصلی 000/650 یورو، برای همسر 000/25یورو، برای فرزند زیر 18 سال 000/25، برای فرزند ۱۸ تا ۲۶ سال 000/50، والدین همسر 000/50 یورو می باشد.

 2-سرمایه گذاری ملکی:

شما باید حداقل 000/35یورو در زمینه ملک و املاک سرمایه گذاری کنیم و همیشه خود را تا 5 سال نباید بفروشید اما می توانید آن را به مدت ۵ سال اجاره دهید وسایل 000/16یورو دریافت کنید. در این نوع سرمایه گذاری نیست و شما باید 4 ماه در حساب بماند

 3-خرید اوراق قرضه:

 شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل 000/150یورو در خرید اوراق قرضه به مدت ۵ سال مداوم تابعیت کشور را به دست آورید.

6) مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج

 کشورها بر دو دسته­اند کشورهای تابع خون و تابع خاک. کشور مالتا از جمله کشورهای پیروی قانون خون می باشد؛ این بدین معنی است که اگر کسی فارغ از جنسیت با شهروندی مالتایی ازدواج کند می تواند تابعیت مالتا را اخذ نماید. اثبات کردن تابعیت مالتایی از چند طریق قابل اثبات امکان پذیر است:
  • خود شخص (مرد یا زن) شهروند مالتا باشد
  •  شخص تابعیت مالتا را داشته باشد ولی در جایی دیگر زندگی می کند
  • شخص دارای جد و نسب مالتا باشد
  •  شخص در دادگاه بتواند اثبات کند که دارای عقبه مالتا است
  • شخص تابعیت خود را بعد از سن بلوغ انکار نکرده باشد

شرایط اخذ اقامت مالتا از طریق ازدواج به شرح زیر است:

1- اگر زنی خارجی با مردی مالتایی ازدواج کند می تواند اقامت و تابعیت این کشور را بگیرد
2- اگر مردی خارجی با زنی مالتایی ازدواج کند می تواند اقامت و تابعیت این کشور را بگیرد
3- اگر زن یا مردی که اجداد او مالتایی باشند و زوجین در کشور دیگری زندگی کنند با هم ازدواج کنند در صورت احراز عقبه مالتایی می­توانند تابعیت مالتا را دریافت کنند.
4- در انتقال تابعیت از طریق ازدواج محدودیتی برای زن یا مرد نیست (برابری جنسیتی).
5- اگر زن یا مرد خارج از مالتا زندگی کند و تابعیت خود را نیز حفظ کرده باشد
6- افراد ازدواج کرده با اتباع مالتا می توانند بعد از یک دوره 4 یا 5 ساله اقامت دائم مالتا را درخواست کنند.

7) مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت از طریق تولد

    همان طور که گفته شد جهت اخذ اقامت و تابعیت مالتا باید از راه خون اقدام کرد این بدین معنا است که اگر فرزند از پدر یا مادری مالتا یی که حتی ممکن است در کشور دیگری اقامت داشته باشند متولد شود صاحب تابعیت مالتا می شود. در غیر این صورت فرزند تابعیت نخواهد گرفت. این کشور در صورتی قانون خاک را می پذیرد که فرزند در هنگام تولد بی­سرپرست باشد و از طریق سیستم خاک به او تابعیت مالتا را می دهد.

   شرایط اخذ اقامت با تولد در مالتا به این شیوه است:

1- اصل خون+ خاک نسبی
2- پدر و مادر اگر مالتایی باشند فرزند مالتایی می شود
3- اگر هر کدام از والدین نیز مالتایی باشند تابعیت اعطا می شود
4-  اگر یا پدر یا مادر مالتایی باشند و در جایی غیر از مالتا زندگی کنند و صاحب فرزند شوند فرزند تابعیت را می پذیرد
5- اگر طفل بی سرپرست باشد سیستم خاک او را می پذیرد
6- اگر پدر یا مادر با فردی خارجی ازدواج کرده باشند و یکی از زوجین بتواند در دادگاه اثبات کند که دارای اصل و نسب مالتایی بوده است می تواند برای فرزند خود تابعیت بگیرد
7- اگر فرزندی توسط خانواده مالتایی به فرزند خواندگی قبول شود نیز تابعیت مالتا را دریافت خواهد کرد
8- اگر فرزند زمانی که به سن بلوغ برسد تابعیت خود را منکر شود خلع تابعیت خواهد شد
9- اگر پدر یا مادر به دلیل ازدواج با همسر یا به هر بهانه دیگری تابعیت خود را منکر شده باشند فرزندشان شامل تابعیت نخواهد شد.

8) مهاجرت به مالتا از طریق پناهندگی

  طبق کنوانسیون 1951 پناهندگی در ژنو پناه­جو کسی است که به دلیل نژاد، ملیت، عقاید، مذهب یا قرار گیری در گروه­های اجتماعی بیم آن رود که مورد آزار، اذیت یا شکنجه واقع شود و کشوری که به فرد پناه می دهد پناهنده خوانده می شود. از چند راه می توان پناهندگی دریافت کرد: 1-تغییر مذهب 2-گرایشات هم­جنس گرایانه 3-مشکلات جغرافیایی 4-خطر آزار و اذیت و سوء قصد 5- زندگی در شرایط غیر بهداشتی و نیازمند به فوریت­های پزشکی 6- الحاق به خانواده . از جمله کسانی که پناهندگی آن­ها رد خواهد شد 1- افرادی که تمارض به داشتن شرایط پناهندگی می کنند و 2- کسانی که مرتکب جرم و جنایت و یا حتی نسل کشی شده­اند. لازم به ذکر است که موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره­ای در زمینه پناهندگی ارائه نخواهد داد و به هیچ وجه راه پناهندگی را پیشنهاد نمی کند و صرفا این مطالب جهت آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان قرار داده شده است.
لازم به ذکر است که کشور مالتا در تاریخ  ۱۳ دسامبر ۲۰۰۱ از کنوانسیون سازمان ملل در رابطه با پناهندگی بیرون آمده است و در صورت داشتن شرایط بسیار خاص به تعداد محدود پناهنده می پذیرد از جمله حقوق پناهندگان می‌توان به دریافت حقوق ماهیانه، خرید مسکن و ملک در مالتا  و حقوق شهروندی اشاره کرد.
  همان گونه که گفته شد امروزه مالتا پناهنده نمب پذیرد مگر شرایط بسیار خاص و به تعداد بسیار محدود. پس اینکه شما در کشور مالتا تمامی اظهاراتتان تایید شد و مجوز پناهندگی گرفتید با دریافت حقوق و مزایای شهروندی می توانید به زندگی در این کشور ادامه دهید. در ابتدا شما دارای اقامت کوتاه مدت که پس از 4 یا 5 سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد و ضمنا پس از گذشت 5 سال پس از اقامت دائمتان می توانید درخواست تابعیت و اخذ پاسپورت مالتا را داشته باشید.

9) مهاجرت به مالتا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

 کلیه افرادی که برای اقامت در مالتا اقدام می کنند و هنر یا مهارت­هایی خاص دارند از جمله: هنرمندان، موسیق دانان، نقاشان و ... ویا حتی کسانی که دارای تفکرات جدید که منجر به ایجاد تجارتی جدید می شود می توانند با مکاتبه با شرکت ها و موسسات فعال و همگام با مهارت آنان ها دعوتنامه دریافت کرده و با ارائه  دعوت نامه درخواست ویزای کاری کنند.
 
از جمله شرایط اخذ اقامت در مالتا برای هنرمندان و افراد فوق موفق می توان به موارد زیر زیر اشاره کرد:
1- داشتن دعوتنامه از یک شرکت یا موسسه در مالتا ملاک می باشد
2- داشتن رزومه قوی برای اخذ ویزا کاری مهم است
3- باید فکر، ایده یا مهارت شما با فرهنگ مالتا همگام باشد
4- شخص باید حتما یک کارفرما در مالتا داشته باشد و او درخواست ویزای کاری بدهد
5- بعد از گذراندن یک دوره 4 ساله می توانید اقامت دائم خود را بگیرید
6- پس از اتخاذ اقامت با گذشتن یک دوره 4 یا 5 ساله می توانید درخواست تابعیت دهید
7- لازم به ذکر است که تابعیت قبلی خود را باید نفی کنید 

10) مهاجرت به مالتا و هزینه ­های زندگی در مالتا

مالتا نسبت به بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا هزینه زندگی ارزانتری را دارد برای مثال هزینه اجاره خانه در مالتا 5 % ارزانتر از انگلستان و ۳۴ % ارزان‌تر از اجاره یک ملک در ایالات متحده آمریکا می باشد. در جدول زیر تمامی ملزومات زندگی روزمره و هزینه‌های اختصاص داده برای آنها آمده است. برای مثال هزینه اجاره یک منزل در مالتا بین 900 تا 1500 یورو می باشد.

هزینه زندگی

متوسط هزیته زندگی در مالتا

11) مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت مالتا

      اخذ پاسپورت مالتا بین 8 تا 10 سال طول می کشد. پاسپورت این کشور دارای چهارمین رتبه در بین تمامی پاسپورت­های دنیا می باشد و هم­رده پاسپورت­های سوئد، فرانسه، یونان، نروژ و بلغارستان می باشد. این ویزا دارای امتیاز 166 بوده که به 126 کشور بدون ویزا، به 40 کشور با گرفتن ویزا در محل و برای ورود به 32 کشور باید از قبل روادید صادر گردد می توان تردد کرد.

11) مهاجرت به مالتا و اخذ تابعیت مالتا

   اخذ پاسپورت مالتا بین 8 تا 10 سال طول می کشد. پاسپورت این کشور دارای چهارمین رتبه در بین تمامی پاسپورت­های دنیا می باشد و هم­رده پاسپورت­های سوئد، فرانسه، یونان، نروژ و بلغارستان می باشد. این ویزا دارای امتیاز 166 بوده که به 126 کشور بدون ویزا، به 40 کشور با گرفتن ویزا در محل و برای ورود به 32 کشور باید از قبل روادید صادر گردد می توان تردد کرد.

2-9) مهاجرت به مالتا و بررسی اصول و قوانین اخذ اقامت و تابعیت کشور مالتا:

  در ابتدا شما دارای اقامت کوتاه مدت که پس از 4 یا 5 سال تبدیل به اقامت دائم خواهد شد و ضمنا پس از گذشت 5 سال پس از اقامت دائمتان می توانید درخواست تابعیت و اخذ پاسپورت مالتا را داشته باشید. از معدود کشورهای اروپا بوده که دو تابعیتی را می پذیرد. برای اخذ تابعیت مالتا شرایطی از جمله نداشتن سوء پیشینه، پرداخت به موقع مالیات، نداشتن هیچ گونه تهدید برای کشور مالتا، مدرک تحصیلی افزون بر این داشتن مدرک زبان مورد نیاز می باشد افزون بر این شما نیازمند نشان دادن تمکن مالی لازم و کافی برای خود و خانواده تان می باشد.

12) مهاجرت به مالتا و سخن پاپانی

مهاجرت به مالتا، تمامی اصول، معیارها و روش های مهاجرت به مالتا در این پژوهش بررسی شده است. ازجمله راه­های مهاجرت به مالتا می توان به 1-کار 2-تحصیل 3-سرمایه گذاری 4-ازدواج 5-تولد 6-پناهندگی اشاره کرد. کشور مالتا یکی از برترین کشورها از لحاظ اقتصاد، رفاه اجتماعی، عدالت اجتماعی، پیشرفت علمی-صنعتی و.... می باشد که سرمایه گذاران بسیاری را از سراسر دنیا می پذیرد. تمامی اصول و قوانین برای مهاجرت به مالتا در این مقاله به تفصیل بیان شده است. لازم به ذکر است که موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره­ای در زمینه پناهندگی ارائه نخواهد داد و به هیچ وجه راه پناهندگی را پیشنهاد نمی کند و شما را به اقدام از طریق راه های جایگزین مهاجرت به مالتا ترغیب می کند و صرفا این مطالب جهت آگاهی هر چه بیشتر مخاطبان قرار داده شده است.  

در صورت داشتن هر گونه سوال رد زمینه مهجرت به مالتا می توانید با کارشناسان مجرب موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و از مشاوره­های تلفنی رایگان بهره­مند گردید همچنین قسمت ثبت سفارش در پایان مقاله برای پاسخگویی به سوالات و پرسش و پاسخ شما مخاطبان در رابطه با این مقاله در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک­پور (همکار مؤسسه MIE اتریش) تهیه و گردآوری شده است؛ لذا هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی تلقی می شود.

از دیگر وب سایت های موسسه ملک پور دیدن فرمایید