تاریخچه MIE

» تاریخچه MIE

تاریخچه MIE

موسسه مشاره ای MIE با همکاری موسسه حقوقی ملک پور یکی از بزرگترین موسسات مشاوره ای در زمینه مهاجرت است که حتی در اروپا و آمریکا هم موسسه ای با تجهیزات و امکانات پیشرفته آن به ندرت یافت می شود. موسسه مشاوره ای که همکار موسسه حقوقی ملک پور با گرایش تخصصی مشاوره بنیادی روش های نوین در  زمینه مهاجرت در سراسر جهان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین موسسات خوش نام در زمینه مهاجرت می باشد. 
موسسه مشاوره ای MIE  ملک پور از محبوب ترین شرکت ها و موسسات مشاوره ای تخصصی است که ضمن عقد قرار داد مشاوره و پیش از قرارداد طبق اصول مدیریت شرکت های بزرک آی تی دنیا سیستم خاصی را برای مشتری تخصیص می دهد و از زمان عقد قرارداد روند کار متقاضیان به طور سیستماتیک برای مشاوره و امور دیگر مهاجرت روی سیستم قرار می گیرد. 
شما با بستن قرارداد با موسسه مشاوره ای MIE از خدمات این سیستم خاص و منحصر به فرد بهره مند می شوید. مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران شرکت از سراسر جهان میسر است و در صورت تمایل به مشاوره حضوری و عقد قرارداد مشاوره و برنامه ریزی با دفتر شرکت تماس بگیرید. 
امیرمحمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان موسسه و  بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور در ایران به زبان های دیگری مثل عربی و انگلیسی و آلمانی آشنایی دارد و فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع لیسانس با معدل 18 و مقطع فوق لیسانس با معدل 18 از دانشگاه سراسری تهران است که هم اکنون دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه وین است که تا کنون با معدل بسیار خوبی مشغول به تحصیل هستند. آقای ملک پور در زمینه مدیریت و موفقیت و روانشناسی و جامعه شناسی و مسائل علمی دیگر سابقه تحقیق و پژوهش داشته و فایل های موفقیت و سمینارهای مدیریت و تاثیرگذار زیادی را برگزار کرده اند. 
برای تماس مستقیم با شخص آقای ملک پور از  طریق دفاتر همکار ایشان زمانی را مشخص کرده و رزرو نمایید و با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره داشته باشید. تمامی اعضای شرکت و موسسه حقوقی  MIE در چهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به مشتریان و متقاضیان عزیز خدمات ارائه کرده و خدمت گزار مردم عزیزمان هستند. با استفاده از موتور جستجوی گوگل وب سایت موسسه حقوقی ملک پور سابقه درخشان شرکت را بررسی کرده و از طریق افرادی که با موسسه ما مشاوره کرده و نتیجه گرفت اند از خدمات ما مطمئن شوید. 
در آخر پیشنهاد ما این است که مدارک قانونی موسسه از جمله ثبت قراردادهای موسسه مشاوره ای MIE به عنوان موسسه ثبت شده در اروپا و نمایندگی ها  و مراکز علمی و کاریابی و موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه کرده و همچنین ویزاهای صادر شده اشخاصی که با ما مشاوره کرده اند و دیگر مدارک شرکت در روی وب سایت قابل مشاهده است. در صورت تمایل با موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید. 
از این که سایت موسسه مشاوره ای MIE را انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم. 
 

دفاتر همکار مستقل