مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرن به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل، اخذ اقامت سنگاپور و هزینه های زندگی در کشور سنگاپور در این مقاله به صورت علمی و دقیق مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل سوالات زیادی مطرح می شود از قبیل این که سنگاپور چگونه کشوری است؟ از چه روش هایی می شود برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل اقدام کرد؟ بهترین مقطع تحصیلی برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل کدام است؟ این مقاله توسط مشاوران متخصص موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر در آمده و به بررسی روش های مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل می پردازد. امید بر آن است که در این مقاله توانسته باشیم به سوال های شما پاسخ دهیم. شما می توانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش سریع ترین و بهترین راه را برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و اخذ اقامت آن دریافت کنید .
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مدارس
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع دکتری
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل به همراه بورس تحصیلی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و هزینه های تحصیل و زندگی در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و کار دانشجویی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و معرفی دانشگاه های برتر سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و موقعیت کار پس از تحصیل
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و شرایط عمومی آن

برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و اخذ اقامت آن، ابتدا بهتر است که با این کشور آشنا شویم. کشور سنگاپور یکی از کشورهایی می باشد که در جنوب شرق آسیا و هم جوار مالزی و اندونزی است.. پایتخت آن شهر سنگاپور می باشد. مساحت کشور سنگاپور حدود ۷۲۲ کیلومتر مربع است. هر ساله گردش گران زیادی از سنگاپور دیدن می کنند. سنگاپور به دلیل داشتن موقعیت های شغلی متنوع برای کارگران و متخصصان کشورهای دیگر یکی از کشورهای مناسب برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل است. تعداد زیادی از ثروتمندان و سرمایه گذارانی که در سال های اخیر تمایل به رفتن به سنگاپور برای سرمایه گذاری دارند به علت وضعیت خوب اقتصادی سنگاپور رو به افزایش است. از آن جا که از نظر سطح آموزش و سطح زندگی مانند دو کشور امریکا و انگلیس است می تواند گزینه مناسبی برای ورود ایرانیان و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل باشد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مدارس

کشور سنگاپور از نظر سطح آموزش و سطح زندگی مانند دو کشور امریکا و انگلیس است که می تواند گزینه مناسبی برای ورود ایرانیان و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل باشد.مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل برای دانش آموزان دبستانی از ۶ سال آغاز می شود و تحصیل در سنگاپور رایگان است. برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع راهنمایی از سن ۱۲ سالگی و در مقطع دبیرستان از سن ۱۵ سالکی شروع می شود. تدریس به زبان انگلیسی به صورت زبان دوم انجام می شود. در نتیجه در مورد مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل سطح زبان او از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تدریس دروس برای دانش آموزان مدارس بین المللی به زبان انگلیسی انجام می شود. دانش آموزی که در سنگاپور تحصیل می کند نیاز به قیم دارد که قیم می توان یک شخص با تابعیت سنگاپور و با سن حداقل ۲۱ سال باشد

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی

کشور سنگاپور از نظر سطح آموزش و سطح زندگی مانند دو کشور امریکا و انگلیس است که می تواند گزینه مناسبی برای ورود ایرانیان و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل باشد در نتیجه دانشجویانی که قصد مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه های سنگاپور در مقطع کارشناسی را دارند باید باید تمام مدارک فارغ التحصیلی خود را داشته باشند. تحصیل در سنگاپور برای دانش آموزان مقطع کارشناسی مدت ۴ سال می باشد تدریس در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی انجام می شود. رشته هایی که در مقطع کارشناسی طرفدار بیشتری دارد شامل رشته های مدیریتی و امور مالی و مهندسی محیط است. دانشجو می تواند ۱۰ ساعت در هفته کار کند.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سنگاپور در مقطع کارشناسی ارشد را دارند در صورتی که مدت زمان مشخصی از زمان اخذ مدرک کارشناسی آن ها می گذرد باید سوابق کاری خود را برای توجیه این مدت فاصله تحصیلی بین کارشناسی و کارشناسی ارشد را نشان دهند. دانشجویانی که قصد مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در دانشگاه های سنگاپور در مقطع کارشناسی ارشد را دارند باید باید تمام مدارک فارغ التحصیلی خود را داشته باشند. تحصیل در سنگاپور برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مدت ۲ سال می باشد که متناسب با رشته و نوع دانشگاه متفاوت می باشد. تدریس در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و عربی انجام می شود. پذیرش در دانشگاه های سنگاپور در مقطع کارشناسی ارشد در ماه های اوت و ژانویه انجام می شود. و تعداد متقاضیان بیشتر از ظرفیت دانشگاه ها می باشد. برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل دانشجو می تواند ۲۰ ساعت در هفته کار کند.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع دکتری

تحصیل در سنگاپور برای دانش آموزان مقطع دکتری مدت ۴ تا ۵ سال می باشد تدریس در مقطع دکتری به زبان انگلیسی انجام می شود برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در مقطع دکتری دانشجو باید مدرک زبان را داشته باشد. البته مدت زمان تحصیل به رشته ی تحصیلی و دانشگاهی که در آن تحصیلات خود را ادامه می دهی نیز بستگی دارد و ممکن است  تحصیل درمدت زمان بیشتر یا کمتری انجام شود. پذیرش در دانشگاه های سنگاپور در مقطع دکتری در ماه های اوت و ژانویه انجام می شود و تعداد متقاضیان بیشتر از ظرفیت دانشگاه ها می باشد. دانشجو می تواند به دو صورت تمام وقت و پاره وقت تحصیل خود را در دانشگاه در مقطع دکتری آغاز کند. نشان دادن مدرک زبان برای دانشجویان متقلضی تحصیل در مقطع دکتری نیز الزامی می باشد. علاوه بر مدرک معتبر زبان ممکن است نیاز به مدارک  GRE، GMAT  یا GATEنیز باشد گاهی اوقات مصاحبه هم انجام می شود.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل به همراه بورس تحصیلی

یکی از نکته های مهم در کشور سنگاپور این است که تحصیلات و سطح سواد در میان مردم این کشور از اهمیت زیادی برخوردار است و شخص می تواند از طریق مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل اقامت سنگاپور را اخذ کند و بهتر آن است که این اقامت از طریق بورسیه تحصیلی و استفاده از امتیازات رایگان در سنگاپور باشد. در سنگاپور هم همانند کشورهای دیگر کسانی که برای بورسیه تحصیلی اقدام می کنند باید از سطح علمی بالایی برخوردار باشند. در این روش بعد از مشخص کردن دانشگاه، باید رزومه و مدارک مورد نیاز را ارسال کرد. گاهی اوقات در دانشگاه های سنگاپور دانشجویانی که از بورس تحصیلی استفاده نمی کنند می توانند با توجه به اینکه در چه دانشگاه و در چه رشته ای تحصیل می کنند از دانشگاه  محل تحصیل خود تخفیف معینی را بگیرند که این تخفیف حدود ۴۰۰۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار سنگاپور می باشد

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و هزینه های تحصیل و زندگی در سنگاپور

هزینه های تحصیلی در سنگاپور یکی از مهمترین دغدغه های دانشجویان است که معمولا برای برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل بسته به این که دانشجو در دانشگاه دولتی یا  دانشگاه خصوصی تحصیل کند و این که دانشگاه و رشته دانشجو از چه امتیازی برخوردار باشد هزینه ها متفاوت است. از آن جا که سنگاپور کشور به نسبت گرانی هست و واحد پول آن دلار سنگاپور می باشد  دانشجو باید هزینه زیادی را بابت هزینه تحصیل و هزینه زندگی پرداخت نماید. هزینه تحصیل در سال حدود ۶۰۰۰ الی ۱۲۰۰۰ دلار سنگاپور است .دانشجو می تواند حین تحصیل کمک مالی نیز دریافت کند و در مقابل در یک شرکت در سنگاپور به مدت ۳ سال کار کند. هزینه زندگی نیز تقریبا ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار سنگاپور در ماه می باشد. در ادامه سایر هزینه ها نظیر هزینه مسکن و خوراک را مورد بررسی قرار می دهیم.
 • اجاره ماهیانه مسکن یک خوابه  ۲۰۰۰ دلار
 • اجاره ماهیانه مسکن سه خوابه   ۵۰۰۰ دلار
 • حمل و نقل عمومی       ۱۰۰ دلار
 • رستوران        ۱۰ دلار
 • ورزش و اوقات فراغت ۱۰۰ دلار
 • سینما   ۱۲ دلار
 • مواد غذایی      ۱۰۰ دلار
 • گوشت  ۱۰ دلار
 • ۱۲ عددتخم مرغ         ۲ دلار
 • شیر     ۳ دلار
 • نان      ۲ دلار
 • پوشاک ۹۰ دلار
 • لباس تابستانی   ۵۳ دلار
 • یک جفت کفش ۱۲۲ دلار       

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و کار دانشجویی 

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل یکی از ۶ روش مهاجرتی است که شخص برای رسیدن به اهداف خود انجام می دهد تا آینده ای متفاوت را برای خود رقم زند. از آن جا که سنگاپور کشور به نسبت گرانی هست و واحد پول آن دلار سنگاپور می باشد  دانشجو باید هزینه زیادی را بابت هزینه تحصیل و هزینه زندگی پرداخت نماید. در نتیجه باید بتواند بخشی از این هزینه را از طریق کار دانشجویی ضمن تحصیل در دانشگاه پرداخت نماید پس کار دانشجویی در زمان تحصیل نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دانشجویان می توانند در هنگام تحصیلدر حدود ۱۶ ساعت در هفته به صورت پاره وقت کار کنند و در زمانی که در تعطیلات خود هستند می توانند به صورت تمام وقت کار کنند دانشجویان در کشور سنگاپور بیشتر از این ساعت نمی توانند مشغول به کار شوند چون آسیبی به تحصیل و درس خواندن خود نزنند.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و بررسی ویزای همراه

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی نمی تواند ویزای همراه را شامل شود. و در صورتی فرد میتواند ویزای همراه داشته باشد که ویزای کار کشور سنگاپور را داشته باشد. همراه شامل همسر و فرزند زیر ۱۸ سال می باشد. مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای همراه فرم درخواست ویزا کپی صفحه ی شناسنامه سند ازدواج مدارک تحصیلی شغل قبلی شما می باشد. هر گونه کپی برداری از این مطالب بدون ذکر منبع غیر قانونی است.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و معرفی دانشگاه های برتر سنگاپور

برای مهاجرت از طریق تحصیل به هرکشوری ابتدا بهتر است که دانشگاه های برتر آن کشور را بررسی کنیم. برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل نیز ابتدا بهتر است که دانشگاه برتر سنگاپور را بشناسیم. در کشور سنگاپور ۳۴ دانشگاه وجود دارد که ۶ دانشگاه آن دولتی هستند دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه فنی نانیانگ در دنیا از رتبه بالایی برخوردار هستند و جزء ۵۰ دانشگاه برتر در میان دانشگاه های کشورهای دیگر هستند. دانشگاه ملی سنگاپور دارای رتبه ۱۲ می باشد و رشته های مختلفی در آن تدریس می شود. بعد از آن دانشگاه فنی نانیانگ قرار دارد که دارای رتبه ۱۳ می باشد و رشته های مختلفی در آن تدریس می شود. دانشگاه های سنگاپور با دانشگاه های امریکایی و چینی نیز همکاری می کنند. یکی دیگر از دانشگاه های سنگاپور که از رتبه ۵۰ جهانی برخوردار است دانشکاه مدیریت سنگاپور می باشد. و به علت سطح علمی بسیار بالای دانشگاه های سنگاپور یکی از اهداف متقاضیان مهاجرت از در سنگاپور است.
 •  نام دانشگاه                         رتبه جهانی
 • دانشگاه ملی سنگاپور                        ۱۲
 • دانشگاه فنی نانیانگ                          ۱۳
 • دانشکاه مدیریت سنگاپور                     ۵۰

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور و اخذ ویزا فقط مختص  دانشگاه ها و کالج های خاصی در سنگاپور می باشد که در سایت دولتی سنگاپور می توان لیست این دانشگاه ها را مشاهده کرد. مدت اخذ ویزای تحصیلی در سنگاپور به مدت زمان دوره تحصیلی بستگی دارد و در صورت نیاز می شود آن را تمدید کرد. مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل شامل شرایطی است که می شود به سن دانشجو و مدت زمانی که بین دو مقطع تحصیلی دچار وقفه شده است اشاره کرد  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل را مورد بررسی قرار می دهیم. :پاسپورت، پر کردن فرم اخذ ویزا، دوازده قطعه عکس، نامه پذیرش دانشگاه، نامه تمکن مالی، آخرین مدرک تحصیلی، کپی واریزی، هزینه های ویزا، مدرک زبان آیلتس و ریزنمرات که به انگلیسی ترجمه شده مورد نیاز است.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و موقعیت کار پس از تحصیل

بررسی مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل نشان می دهد که دانشجویان باید بعد از اتمام تحصیلات خود در یک فرصت کوتاه  یک ساله ویزای اقامت خود را به اقامت کاری یا سرمایه گذاری تغییر دهند در غیر این صورت باید به کشور خود باز گردند. دانشجویانی که حین تحصیل کمک مالی نیز دریافت کردند می توانند در مقابل در یک شرکت در سنگاپور به مدت ۳ سال کار کند.  در هر کشوری برای دانستن این که فرصت کار در آن کشور امکان پذیر است نیاز به دانستن نرخ بیکاری آن کشور است. در نمودار زیر نرخ بیکاری روند افزایشی را سیر می کند.

نرخ بیکاری در سنگاپور


مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و اخذ اقامت آن از چند روش امکان پذیراست. یکی ازراه های آن از طریق مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل می باشد به شرط آن که بعد از تحصیل ویزای خود را به ویزای سرمایه گذاری یا کاری تغییر دهید در این صورت می توانید اقامت خود را تمدید کنید. بعد از سپری شدن مدت زمان ۵ سال از سرمایه گذاری و پرداخت مالیات شخص می تواند برای اقامت دائم اقدام کند و بعد از سپری شدن ۲ سال از اقامت دائم می تواند درخواست پاسپورت سنگاپور بدهد. متقاضیان هم چنین می توانند با ازدواج با کسانی که تابعیت یا اقامت سنگاپور را دارند تابعیت یا اقامت اخذ کنند که بعد از مدت زمان ۵ سال که از ازدواج آن ها گذشت متقاضی می تواند برای اقامت دائم درخواست بدهد وبعد از سپری شدن ۲ سال از اقامت دائم می تواند درخواست پاسپورت سنگاپور را بدهد. البته برای مهاجرت به سنگاپور و گرفتن اقامت آن ابتدا باید اجازه ورود به این کشور را داشته باشیم که بررسی مدارک حدودا ۳ ماه زمان می برد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و شرایط مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و تمام مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. سیستم آموزشی کشور سنگاپور از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار است و کسانی که قصد مهاجرت به کشور سنگاپور را دارند می توانند از طریق اخذ ویزای دانشجویی و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل اقدام کنند. شما می توانید از طریق ویدیوها و اطلاعات رایگان در سایت ملک پور اطلاعات بیشتری درباره مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل و اخذ اقامت آن را کسب کنید. شما هم چنین می توانید از مشاوره رایگان تلفنی موسسه حقوقی ملک پور نیز استفاده کنید. در پایان می توانید با ثبت پرسش ها و پیشنهادات خود در قسمت انتهای مقاله در قسمت دیدگاه پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن مشاوران و وکلای مجرب به شما در امر مهاحرت یاری می رساند.
 

در پایان می توانید با ثبت پرسش ها و پیشنهادات خود در قسمت انتهای مقاله در قسمت دیدگاه پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن مشاوران و وکلای مجرب به شما در امر مهاحرت یاری می رساند.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید