مهاجرت به ارمنستان از طریق کار

مهاجرت به ارمنستان از طریق کار

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به ارمنستان از طریق کار در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به ارمنستان از طریق کار

 اگر شما جزوء آن دسته از اشخاصی هستید که می خواهید برای کار کردن به کشور ارمنستان بروید، اقامت و تابعیت این کشور را از طریق کار بدست آورید. ما در این مقاله به بررسی و تحلیل مهاجرت به ارمنستان از طریق کار می پردازیم. وسعی می کنیم به سؤالات که در زیر آمده پاسخ دهیم:
  • شرایط مهاجرت به ارمنستان از طریق کار چیست؟
  • شرایط کاری در کشور ارمنستان چگونه است؟
  • موسسه های کاریابی در ارمنستان کدام اند؟
  • ارمنستان از چه قانونی برای مهاجرت کاری پیروی می کند؟
  • چه شرایطی برای گرفتن اقامت کشور ارمنستان در سال 2019 وجود دارد؟
شما عزیزان با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات خوبی را در مورد مهاجرت به ارمنستان از طریق کار بدست می آورید. مشاوره های موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات لازم را در مورد کار در ارمنستان در اختیار شما سروران قرار می دهد.
 
برای مطالعه شرایط مهاجرت به کانادا از طریق کار و مهاجرت به اتریش از طریق کار بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید.

 تعریف ویزای کار

در اینجا منظور از ویزای کار نوعی از ویزا است که یک کارفرما در کشور ارمنستان برای شخصی که خارج از این کشور است می فرستد و او را برای انجام کاری می خواهد. البته در اکثر کشور ها این قانون پا برجاست که تا زمانی که اشخاصی برای انجام آن کار در داخل کشور وجود دارد نباید کار به افراد خارج از آن کشور داد.
 در کشور ارمنستان 3 نوع ویزا وجود دارد که ممکن است این ویزاها برای یک بار ورود شما یا دوباره ورود یا حتی برای چند بار ورود شما اعتبار داشته باشند. ویزای اول کار برای ترانزیت است و فقط برای دو روز این نوع ویزا ها اعتبار دارد. اما ویزای دوم که برای کوتاه مدت است برای 90 روز معتبر است و  ویزای نوع سوم که ویزای بلند مدت نام دارد برای یک سال اعتبار دارد و با این ویزا می توانید برای 90 روز در کشور ارمنستان اقامت داشته باشید.

موقعیت کشور ارمنستان

کشور ارمنستان دارای سیاست لیرال در مورد مهاجرت کاری است که این به معنا حرکت آزاد افراد است. کشور ارمنستان جزوء آن دسته از کشور های است که مهاجرت به آن سریع است وهزینه مهاجرت به این کشور پایین است. و شما می توانید فقط با خرید یک خانه اقامت این کشور دریافت کنید و لازم نیست سرمایه گذاری های کلان در این کشور داشته باشید.
در کشور ارمنستان هیچ سیستمی برای مهاجرت از طریق کار وجود ندارد. یعنی برای انجام کار نیازی به هیچ مجوزی، آزمون یا سهمیه ی ندارید. و اگر اقامت این کشور را داشته باشید می توانید در کشور ارمنستان استخدام شوید. البته امکان تغییر قانون در کشور ارمنستان وجود دارد.
در کشور ارمنستان نرخ بیکاری 18 درصد و متوسط حقوق ماهانه 370 دلار و متوسط ساعت کاری در طی یک هفته 40 ساعت است.

مراحل مهاجرت کاری به ارمنستان

زمانی که شخصی توسط کارفرما تبع ارمنستان استخدام شود. شخص باید به مدت یک سال در کشور ارمنستان مشغول به کار باشد. پس از این مدت افراد می توانند اقامت موقت کشور ارمنستان دریافت کنند. یا اگر فردی در ارمنستان سرمایه گذاری، ملکی را بخرد یا اجاره کند، یا بتواند ثابت کند که درآمد سالانه و سپرده بانکی دارد می تواند اقامت موقت یک سال کشور ارمنستان را بگیرد و پس از سه سال ماندن در ارمنستان اقامت دائم و دو سال دیگر اگر بماند پاسپورت کشور ارمنستان را دریافت می کند.

اقامت ارمنستان از طریق کار

برای این که شما بتوانید جزوء شهروندان کشور ارمنستان شوید که از طریق کار این اقامت را دریافت کرده اید باید یک سری شرایط را دار باشید. اولین شرطی که باید دارا باشید این است که در سه سال متوالی در کشور ارمنستان اقامت داشته باشید. دومین شرط این است که به زبان ارمنی کاملا مسلط باشید و به قانون اساسی کشور ارمنستان مسلط باشد و در آخر یک خدمت خاص برای دولت کشور ارمنستان انجام داده باشد.


از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید