مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در خارج از کشور، با توجه به شرایط اقتصادی و مطلوبی که در منطقه اروپا وجود دارد، یک راه پرسود و پر بازده است. سرمایه گذاری خارجی و خرید بیزنس در هلند یکی از راه های مهاجرت به هلند است که دارای شرایط و ضوابطی است که از جانب دولت و اتاق بازرگانی هلند تصویب شده اند. در هر صورت اخذ ویزای سرمایه گذاری در هلند یک راه بسیار پرسود است و راهی جذاب برای بسیاری از سرمایه گذاران دنیا که به دنبال شرایط مطلوب برای کار خود هستند.
 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری


چرا سرمایه گذاری در هلند؟

 در این قسمت در مورد هدف سرمایه گذاری در کشور هلند صحبت خواهیم کرد.

وجود شرایط مطلوب اقتصادی:

قاره اروپا با 500 میلیون نفر مصرف کننده به عنوان یکی از مناطقی که از زیر ساخت های تجاری بسیار خوبی بهره مند است، بهترین جا برای سرمایه گذاری های کلان میباشد. کشور هلند با وجود وسعت کمی که دارد، یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری اقتصادی است، چراکه دولت هلند با حمایت همه جانبه از جریان های کارآفرینی و وضع قوانین ساده در سال 2019، تلاش میکند هلند را به قطب تجاری اروپا تبدیل کند. شرایط عالی که از نظر زیرساخت های فرودگاهی و بزرگراه ها و حمل و نقل دریایی و راه آهن در کشور هلند وجود دارد، باعث سهولت در کار و سود دهی در کسب و کارهای تازه میشود. نیروی کاری متخصص هلندی مهارت بسیار بالایی دارد و با تسلط به دو زبان انگلیسی و هلندی، میتواند در اختیار سرمایه گذاران برای راه اندازی کسب و کارشان باشد. موقعیت مالی و تجاری استراتژیک بندر نوتردام، خود علتی است که بسیاری از سرمایه گذاران رابدون توجه به سایر موقعیت ها، به کشور هلند میکشاند. درواقع مهاجرت از طریق کارآفرینی در هلند، با توجه به موقعیت های ناب سرمایه گذاری در این کشور، راهی ساده برای گرفتن اقامت دائم یا موقت در هلند است.

برای مطالعه شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.


دولت کارآمد:

نظام سیاسی پارلمانی دولت هلند با انسجام سیاسی و سیاست شفاف خود، توانسته از جانب تمامی کشور های دنیا به عنوان یک دولت مردمی و قابل اطمینان پذیرفته شود و همین امر در ثبات اقتصادی و مالی کشور هلند تاثیر مهمی دارد. به همین جهت است که هلند کشوری امن برای سرمایه گذاری است و سرمایه گذاران از سودآری و حفظ ارزش مالی خود اطمینان دارند.

سیستم مالیاتی بصرفه:

سرمایه گذاری در خارج از کشور از مزایای زیادی برخوردار است که یکی از این مزایا مقرون به صرفه بودن سیستم مالیاتی هلند است. سیستم مالیاتی هلند دارای ویژگی هایی است که در برنامه ریزی مالیات بین المللی، برای سرمایه گذاری خارجی بسیار مفید است. عوامل مرتبط شامل نرخ مالیات بر درآمد شرکت 20٪ و 25٪ برای سود مالیاتی است، که پایین تر از میانگین ملی اتحادیه اروپا است. همچنین مالیات منفی بر سود و حق بیمه وجود ندارد. بر اساس پیمان مالیاتی که کشور هلند به امضاء رسانده است، مالیات ها بر سود سهام و ارزش افزوده تا 0% کاهش یافته است. طبق قانون مالیات هلند، سرمایه گذاران خارجی از 30% تخفیف مالیاتی بهره مند میشوند. علاوه بر این یک سیستم قانونی و حقوقی منصف در کشور هلند وجود دارد که با کسب و کارهای جدید و تجارت بین المللی و مالیات و ثبت اختراعات، با سهولت برخورد میکند و برای رسیدگی به حقوق هرکدام توسط دادگاه های خصوصی اقدام میکند.
 

سرمایه گذاری در هلند


آژانس سرمایه گذاری خارجی هلند

آژانس سرمایه گذاری خارجی در هلند، واحد عملیاتی وزارت امور اقتصادی است، که به شرکت ها در هر مرحله از ایجاد یا گسترش عملیات در هلند کمک می کند.
آژانس سرمایه گذاری خارجی هلند تقریبا 40 سال پیش تاسیس شد و از آن زمان تا کنون 5000 شرکت از بیش از 60 کشور را در  ایجاد یا گسترش فعالیت های بین المللی خود در هلند حمایت کرده است. علاوه بر دفتر مرکزی خود در لاهه، دفاتر خود را در بریتانیا، ترکیه، آمریکای شمالی، آسیا، خاورمیانه، آفریقای جنوبی و برزیل دارد. علاوه بر این، NFIA با همکاری سفارتخانه های هلند، کنسولگری ها و سایر سازمان هایی که دولت هلند را در خارج از کشور نمایندگی می کنند، و همچنین یک شبکه وسیع از شرکای داخلی تحت عنوان سرمایه گذاری در هلند کار می کند.

انواع سرمایه گذاری در هلند

 در این قسمت انواع سرمایه گذاری را توضیح خواهیم داد:

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت:

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در هلند، یکی از راه های اخذ اقامت در هلند میباشد. این امر طبق شرایط و ضوابطی که از جانب دولت هلند وضع شده است، میسر است. کار آفرینی جزء جدا نشدنی ثبت شرکت است. زیرا دولت هلند به سرمایه گذارانی که یک نوآوری و کسب و کار جدید داشته باشند اجازه ثبت شرکت میدهد.

سرمایه گذاری مشترک:

سرمایه گذاری مشترک به این صورت است که شما بر اساس توانایی های خود اقدام به سرمایه گذاری میکنید. در صورت داشتن اختراع یا یک طرح کارآفرینی و داشتن رزومه قوی، و پس از ارسال درخواست خود، برای عضویت در سرمایه گذاری مشترک انتخاب میشوید.

سرمایه گذاری در صندوق دولتی:

همانطور که از نام این نوع سرمایه گذاری مشخص است، مربوط به بخش ها و نهاد های مورد تایید دولت هلند میباشد. طبق قانون دولت هلند، شما محاز به سرمایه گذاری در صندوق هایی هستید که دولت هلند تایید کند و مشخص شود که شما صلاحیت سرمایه گذاری را دارید و قصدتان پولشویی نباشد. پس از احراز صلاحیت و ثبت سرمایه گذاری، میتوانید کسب و کار مورد نظرتان را به مرحله اجرا برسانید و به این وسیله، پس از اقامت موقت سه ساله، اقامت دائم کشور هلند را دریافت کنید.

سرمایه گذاری در هلند یکی از راه های مهاجرتی پرسود و پربازده برای سرمایه گذاران ایرانی است. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان معتبرترین موسسه مهاجرتی کشور، آماده کمک به متقاضیان سرمایه گذاری در هلند میباشد.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید