تابعیت کانادا از طریق تولد

تابعیت کانادا از طریق تولد

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص تابعیت کانادا از طریق تولد در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

دریافت تابعیت کانادا از طریق تولد در کانادا و تولد فرزند در کانادا و شرایط و قوانین مربوط به تولد فرزند در کانادا در سال 2019 و اخذ تابعیت کانادا و پاسپورت کانادایی را توضیح می دهیم. اقامت دائم کانادا همیشه مورد توجه مردم دنیا بوده و یکی از مهم ترین راه های مهاجرت به کانادا است و یکی از کم ریسک ترین پروسه های مهاجرت به کانادا است. اخذ اقامت دائم کشورهایی مثل کانادا از طریق تولد فرزند و سیستم خاک و خون یکی از بهترین راه های مهاجرتی است. یکی از کشورهایی که همیشه از طریق تولد فرزند مهاجرات زیادی را جذب می کند کشور کانادا ست که دریافت این اقامت دائم از طریق تولد فرزند باید با داشتن اطلاعات و آگاهی کافی از نظام حقوقی کشور مقصد باشد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای با تجربه در دفتر وین همه روزه آماده خدمت رسانی در مباحث اقامت دائم کانادا از طریق تولد فرزند و مهاجرت به کانادا  و روشهای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا می باشد. 
تا تاریخ 1 ژانویه 1947 قانونی برای اقامت و جذب مهاجر در کشور کانادا وجود نداشت و کانادا بدون شهروند به سر می برد. از یک ژانویه 1947 میلادی به بعد قانون اصلاح شد و قانون شهروند کانادا برای نخستین بار تعریف شد. قانوون شهروندی فعلی در 15 فوریه 1947 میلادی که به صورت کامل قانون شهروندی را بیان کرد مقررات مختلفی برای شهروندی و حقوق شهروندی کانادا وضع کرد. دولت کانادا حقوق شهروندی محدودی را برای کسانی که قبل از این تاریخ در کانادا متولد شده اند را به رسمیت می شناسد. 
دو اساسنامه برای شهروندی کانادا وجود دارد که بصورت مختصر توضیح می دهیم: 
  1.  افرادی که در کانادا پس از 14 فوریه 1947 متولد شده اند.قسمت سه قانون فعلی کانادا افرادی را که پس از 14 فوریه 1947در کانادا متولد شده اند به عنوان یک شهروند کانادایی در نظر میگیرد و از همان تاریخ قانون کنونی اجرایی شد. 
  2.  افرادی که بعد از 31 دسامبر 1946 و قبل از 15 فوریه 1947 در کانادا متولد شده اند.طبق قانون کسانی که قبل از 31 دسامبر در کانادا متولد شده اند شهروند کانادایی به حساب می آیند حتی اگر روی یک کشتی کانادایی متولد شده باشند. 
  3.  افرادی که در تاریخ قبل از 1 ژانویه 1947 در کانادا متولد شده اند. تحت قانون قبلی کانادا کسانی که در قبل از 1 ژانویه 1947 در کانادا متولد شوند غیرکانادایی یا بیگانه خواهند بود. دولت سابق کانادا در بحث شهروندی قبل از این تاریخ  شکست خورده و در قانون کنونی این موقعیت یک موقعیت ویژه برای بحث تابعیت اعمال خواهد شد. 
  4. اقامت در کانادا از طریق تولد

وضعیت اقامت پدر و مادر بعد از تولد فرزند در کانادا

وضعیت مهاجرت پدر و مادر فرزندی که در کانادا متولد شود به شرایط کودک برای تابعیت کانادا وابسته است.
در این مقاله سعی بر این بود تا راههای اخذ تابعیت کشورکانادا از طریق تولد مورد بررسی قرار بگیرد. در همین راستا با توجه به پیچیدگی های موجود این امر شرایط و نحوه ی اخذ تابعیت کشور کانادا از طریق تولد شما متقاضیان گرامی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر حقوق بین الملل و تحقیق و پژوهش در امر قوانین مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب اخذ اقامت از طریق تولد در تمام کشورهای دنیا مشاوره های حقوقی مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد اخذ اقامت از طریق تولد در کشور کانادا و مهاجرت به کانادا و تولد در کانادا می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار مستقل در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.در این مقاله سعی بر این بود تا راههای اخذ تابعیت کشورکانادا از طریق تولد مورد بررسی قرار بگیرد. در همین راستا با توجه به پیچیدگی های موجود این امر شرایط و نحوه ی اخذ تابعیت کشور کانادا از طریق تولد شما متقاضیان گرامی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر حقوق بین الملل و تحقیق و پژوهش در امر قوانین مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب اخذ اقامت از طریق تولد در تمام کشورهای دنیا مشاوره های حقوقی مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد اخذ اقامت از طریق تولد در کشور کانادا و مهاجرت به کانادا و تولد در کانادا می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار مستقل در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید. یک کودک متولد شده از پدر و مادر غیر قانونی غیرکانادایی هم یک شهروند کانادایی در نظر گرفته می شود و بخش سه قانونی فعلی کانادا شامل یک استثنا برای این قانون است و می گوید برای افراد متولد شده بعد از 15 فوریه سال 1977 در کانادا در زمان تولد تابعیت کانادا به فرزند متولد شده و همچنین به پدر و مادر او هم شهروندی کانادا و یا اقامت دائم کانادا داده خواهد شد. 
در قانون فعلی و سابق افراد متولد شده در کشتی های کانادایی یا هواپیما در کانادا که به کشور کانادا تردد میکنند تابعیت کانادا و حقوق شهروندی افراد متولد شده در خاک کانادا داده خواهد شد. در قانون حمل و نقل کانادا این موضوع تعریف شده است. 

کودکان بی هویت در کانادا

قانون فعلی یک اصل برای مقابله با بی توجهی به حقوق کودکان ترک شده در کانادا آورده است که بخش 4 قانون فعلی می گوید افرادی که بعد از 15 فوریه 1977 در کانادا به دنیا بیایند و قبل از رسیدن به هفت سالگی به عنوان کودک ترک شده در کانادا پیدا شوند به عنوان تبعه کانادایی تلقی می شوند. 
آمار نشان می دهد که هر سال یک کودک از پدر و مادر مقیم کانادا به دنیا می آید. 
اقامت موقت برای افرادی که قصد ورود به کانادا به منظور تولد فرزند دارند. 
IRPA  یک بخش از اصل قانون و سیاست شهروندی در کانادا است که برای تمام افراد متولد شده در کانادا بیان می شود. 
بر این اساس تمام افراد متولد شده در کنادا صرف نظر از موقعیت پدر و مادر آنها در کانادا از حقوق یکسان حتی به اندازه دیپلمات ها برخوردارند. 
بچه دار شدن در کانادا به معنی نقض شرایط ساکنان موقت نخواهد بود. 
هیچ ماده و تبصره ای وجود ندارد که بر اساس تصمیم متقاضیان برای فرزند دار شدن در کانادا منحصرا به وجود آمده باشد. زمانی که مشخص شود یکی از متقاضیان باردار است باید بر اساس نیازهایی که تمام داوطلبان برای TAV  اعلام کرده اند متمرکز شود. 
موضوع بارداری یک اصل برای تعیین مالیات است که در زمان کمی در ارزیابی نیازهای اولیه برای صدور TAV  بسیار تاثیر گذار است. 
  •  آیاد متقاضیان بودجه کافی دارند؟
  • آیا بعد از دوره مجاز به اقامت موقت در کانادا، کشور را ترک خواهند کرد؟
  • آیا آنها قابل تایید افراد مجوز دار هستند؟
بررسی مسئله بارداری و بچه دار شدن در کانادا باید با یکی از نیازهای اساسی برای صدور TAV  باشد. 
راهنما ها برای افرادی که برای معالجه پزشکی به کانادا می توانند ارزیابی نیاز ها را برای افرادی که باردار هستند و می خواهند فرزندشان را در زمان درخواست TAV  به دنیا بیاورند فراهم میکند 
این مسئله اهمیت دارد که نظر تجهیزات پزشکی برای بارداری نگرانی خاصی وجود نداشته باشد. 
در زمان بارداری پرخطر که تجهیزات پزشکی بیشتری را نیاز دارد تاثیری در آیند ه فرزند در کانادا ندارد و فرزند از هنگام تولد شهروند کانادا محسوب می شود 
نگرانی در مورد نیازهای فرزند در حوزه سلامتی و امکانات و موقعیت اجتماعی بعد از تولد در کانادا در ارزیابی امکانات پزشکی برای متقاضیان TAV  می گیرد 
در این قانون کارکنان دولتی موظفند روی حمایت های مالی برای نیازهای مقبول آن افراد برای ساکنان موقت برای درمان پزشکی کانادا تمرکز کنند 
در فرم TAV  از متقاضیان سوال می شود که اعضای خانواده اختلال فیزیکی یا روانی خاصی دارند یا خیر که نیازمند خدمات اجتماعی و سلامت در زمان اقامت آنها در کانادا باشند پاسخ منفی به این سوال برای داوطلبان باردار در نظر گرفته نمی شوند اما  به بارداری به صورت معمول به عنوان شرایط پزشکی نگاه نمی شود 
به هر حال بارداری یا تصمی به بارداری برای بچه دار شدن در کانادا می تواند موارد اساسی برای ارزیابی نیازها و درخواست ها  در صورتی که از نظر مصلحت کشور مانعی نداشته باشد گاهی بررسی نمی شود . توانایی مالی برای پوشش هزینه های درمان یا برای اقدام برای خروج از کشور کانادا و در بعضی مواقع پنهان کردن قصد بچه دار شدن در کانادا می تواند آزمایشات قبولی را زیر سوال ببرد. با توجه به شرایط فعلی کانادا پذیرش پرونده مهاجرت به کانادا از طریق فرزند از 5 هزار پرونده به 10 هزار نفر رسیده و سرعت رسیدگی به این پرونده ها تا دو برابر افزایش یافته است. و زمان انتظار برای این دسته از افراد به 2 سال کاهش پیدا کرده است. متقاضیان اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در کانادا درصورت تمایل درمورد شرایط و نحوه اقدام و بررسی راههای مهاجرت و اطلاعات جامع تر به موسسه حقوقی ملک پور مراجعه و با کادر مجرب حقوقی در دفتر وین و دفاتر همکارش در ایران در خدمت عزیزان می باشد. 

در این مقاله سعی داشتیم تا راههای اخذ تابعیت کشورکانادا از طریق تولد مورد بررسی قرار بگیرد. در همین راستا با توجه به پیچیدگی های موجود این امر شرایط و نحوه ی اخذ تابعیت کشور کانادا از طریق تولد شما متقاضیان گرامی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر حقوق بین الملل و تحقیق و پژوهش در امر قوانین مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان و هموطنان گرامی می باشد و با داشتن مشاوران زبده و کارآمد در باب اخذ اقامت از طریق تولد در تمام کشورهای دنیا مشاوره های حقوقی مفید و کاملی را به شما ارائه می دهد. شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد اخذ اقامت از طریق تولد در کشور کانادا و مهاجرت به کانادا و تولد در کانادا می توانید از طریق تلفن با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار مستقل در ایران مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین می توانید به صورت حضوری از مشاوره وکلای موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید