مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد

مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد

اگر شما هم علاقه به مهاجرت دارید. و می خواهید به کشوری دیگر مهاجرت کنید برای مهاجرت و گرفتن اقامت یک کشور راه های متفاوتی وجود دارد مثل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به ارمنستان از طریق ازدواج، مهاجرت به ارمنستان از طریق کار، مهاجرت تحصیلی به ارمنستان  و مهاجرت از طریق تولد.ما در این مقاله به بررسی و تحلیل علمی مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد می پردازیم.
یکی از راه های اخذ تابعیت کشورهای  و جزوء شهروندان آن  کشور شدن مهاجرت از طریق تولد  است. ما در این مقاله تلاش می کنیم همه چیز را در مورد مهاجرت از طریق تولد توضیح دهیم. همچنین اطلاعات کافی در مورد مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد را بدهیم. شما عزیزان در صورت داشتن سوالی در مورد مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید.
همانطور که در ابتدا متن گفته شد یکی از راه های مهاجرت از طریق تولد است. و افراد تابعیت کشوری را بدست می آورند که در آن متولد شده اند. و در این مورد سوال های خیلی زیادی وجود دارد و برخی مواقع اشخاص این را راهی برای گرفتن اقامت و تابعیت کشوری دیگر می دانند. اما بهتر است در ابتدا به چند سؤال زیر پاسخ دهیم تا شما سروران اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد را بدهیم.
 
برای مطالعه شرایط تابعیت کانادا از طریق تولد و تابعیت اتریش از طریق تولد بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید.
 • در چه کشوری به افراد تبعیت از  طریق خاک می دهند؟
 •  آیا تبعیت نوزاد بر تابعیت والدین تاثیر دارد؟
 • چه خدمات پزشکی به نوزاد و والدین در آن کشور داده می شود؟
 • آیا مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد ارزش دارد؟
 • چه کشوری برای مهاجرت از طریق تولد مناسب است؟

تعریف قانون خاک  و قانون خون

 • تابعیت خاک: یعنی نوزاد در هر خاکی متولد شود تابعیت آن کشور را دریافت می کند، حتی اگر این کودک در کنسولگری آن کشور بدنیا بیاید. چون سفارت خاک هر کشوری است. و این قانون در بعضی از کشور ها اجرا می شود و با توجه به آن تابعیت و اقامت می دهد.
 • تابعیت خون: اگر یکی از والدین یا هر دو تابع کشور باشد آن نوزاد متولد شد تابع آن کشور دریافت می کنند. این قانون در نود درصد کشور های جهان از جمله ایران برقرار است.
البته در مورد هر کشور این قوانین یک تبصره های  نیز دارد.
تعداد کشور های که از طریق بدنیا آمدن در داخل خاک آن کشور تابعیت و اقامت کشور دریافت می کنند کم است. وکشور های مانند آمریکا، برزیل، فنلاند و کانادا و چند کشور دیگر سیستم خاک در آن ها اجرا می شود. در این کشور ها بدون توجه به تابعیت والدین، نوزاد متولد شده تبع این کشور می شود.
این سیستم بیشتر در کشور های که از نظر پزشکی و رفاهی در سطح عالی قرار دارند و معمولا در این کشورها آموزش و خدمات درمانی بسیار ارزان و یا حتی رایگان است.

مهاجرت به ارمنستان از طریق تولد

حتی اگر کشور ارمنستان تابعیت از طریق بدنیا آمدن نوزاد بدهد. این کشور از نظر فرهنگی چه برتری دارد که بخواهیم از این طریق تابعیت کشور ارمنستان را بگیرید.
اما کشور ارمنستان از چه قانونی پیروی میکند؟ کشور ارمنستان که کشور همسایه ایران است و حدود 4 میلیون نفر جمعیت دارد. و پایتخت آن شهر ایروان است. در این کشور تابعیت از طریق سیستم خون داده می شود و به نوزدانی تابعیت این کشور داده می شود که پدر و مادر او هر دو تابعیت کشور ارمنستان را داشته باشند. اگر یکی از والدین تابعیت نامعلوم داشته باشد بخاط قوانین بین المللی تابعیت ارمنستان به آن نوزاد داده می شود.
اما اگر یکی از والدین تابعیت کشور دیگری را داشته باشد. آن فرد در سن قانونی و با رضایت پدر و مادر می تواند تابعیت کشور ارمنستان را بدست آورد.

مزایا مهاجرت به ارمنستان

 • پایین بودن نرخ خلاف
 • آب و هوای مناسب
 • پایین بودن هزینه های زندگی
 • مهاجرت راحت به ارمنستان
 • برخورد خوب با مردم ایران
 • بالا بودن سرعت پیشرفت این کشور
 • ثبت شرکت در این کشور بسیار راحت است
از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید