مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری در هند و شرایط مورد نیاز برای اخذ پاسپورت هند از طریق سرمایه گذاری، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری چیست؟ آیا امکان مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت وجود دارد؟ بهترین راه مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری چیست؟ آیا مجوز اقامت هند از طریق سرمایه گذاری، شرط حضور دارد؟ هند، کشوری با پیشینه تاریخی شگرف و مردمی با فرهنگ غنی است. از آن جایی که هر ساله خیل عظیمی از جهان گردان، هند را جهت سفر انتخاب می کنند و صنعت توریسم، صنعتی رو به رشد است، مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران بسیار جذاب است. در این مقاله سعی شده است اساسی ترین نکات مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، به صورت ساده و جامع مورد بحث قرار گیرد. امیدواریم این مقاله که توسط افراد متخصص و مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است، ابهامات شما را رفع نماید. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی با  مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید.
 

ملک پور

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن

هند مقصدی ایده آل و جذاب برای سرمایه گذران است و بسیاری از افراد به علت اقتصاد قوی این کشور و جایگاه بالای آن در سطح جهانی مایل به سرمایه گذاری در این کشور هستند علاوه بر آن دستمزد پرداختی به نیرو های کاری در کشور هند بسیار پایین است.
آب و هوای هند به طور کلی مدیترانه ای است؛ زمستان های هند، معتدل و مرطوب است و تابستان های گرمو خشکی دارد. در تمام نقاط ساحلی از جمله آتن و جزیره کرت، این اقلیم آب و هوایی برقرار است. شایان ذکر است که مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، به خودی خود موجب اخذ اقامت نمی شود اما تحت شرایطی می توان با مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، مجوز اقامت را دریافت کرد.

ویژگی هند

برای مطالعه شرایط سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در آمریکا بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید 

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و استانداردهاي سرمايه گذاري

قبل از اقدام به مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، می بایست استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور به صورت موشکافانه وبسیار دقیق مورد بررسی قرار گیرد. از جمله این استانداردها به میزان رشد اقتصادی (نرخ رشد تولید ناخالص ملی) می توان اشاره کرد. در حال حاضر نرخ رشد اقتصادی در هند بالغ بر هفت درصد می باشد. در نمودار زیر نرخ رشد تولید ناخالص ملی یا همان رشد اقتصادی برای کشور هند از سال 2004 الی 2018 خدمت شما ارائه شده است.

رشد اقتصادی در هند


مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و شاخص هاي اقتصادي تأثيرگذار

از دیگر موارد مهم قبل از اقدام برای مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، بررسی شاخص های اقتصادی مهم و تاثیر گذار می باشد. از جمله این شاخص ها می توان به نرخ بيكاري، نرخ ناخالصي داخلي و نرخ ماليات در هند اشاره کرد. این شاخص ها مهمترین پارامترهای اقتصادی در هر کشوری می باشند. در ادامه و در جدول زیر به بررسی این موارد از سال 1990 تا سال 2017 میلادی پرداخته می شود:
 

شاخص های اقتصادی در هند


دیگر پارامتر های مهم اقتصادی که هر سرمایه گذار قبل از تلاش و اخذ تصمیم جهت مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری، لازم است در نظر بگیرد، پیش بینی نرخ تورم است. طبق پیش بینی ها و تحلیل های صورت گرفته نرخ تورم در کشور هند در سال های آینده کمتر از پنج درصد برآورد می شود. در نمودار زیر پیش بینی تورم کشور هندوستان، خدمت شما دوستان و بزرگواران عزیز ارائه شده است.
 

پیش بینی تورم در هند

برای مطالعه شرایط مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید
 

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری از طريق خريد ملك

کسانی قصد مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری را دارند لازم است بدانند با خرید املاک یا مستغلات در هند نمی توان اقامت این کشور تاریخی و کهن را کسب کرد. علی رغم این که امکان اقامت از خرید ملک وجود ندارد، خرید ملک در هند یک سرمایه گذاری مطمئن و پر سود خواهد بود؛ چرا که اقتصاد کشور هند رو به رشد است و نرخ تورم در سطح پایینی قرار دارد. قیمت هر متر مربع خانه در کشور هند در حومه و مرکز شهر به ترتیب به صورت میانگین حدود 45 هزار روپیه و 90 هزار روپیه است و اگر فردی قصد اخذ و کسب اقامت کشور هند را داشته باشد، با خرید ملک به این امر دست پیدا نمی کند و می بایست از روش ها و راه های دیگر مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور هند و اقتصاد رو به رشد آن، اقدام به کسب اقامت کند. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش، نوشته شده است و اجازه کپی برداری از مطلب ها و مقاله های قرار گرفته بر روی سایت تنها با ذکر و نوشتن منبع آن مجاز می باشد؛ در غیر این صورت مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری از طريق ثبت شركت

افراد و سرمایه گذرانی که قصد مهاجرت به هند از سرمایه گذاری و از روش ثبت شرکت را دارند، باید بدانند که امکان کسب مجوز اقامت کشور هند از این راه وجود دارد. کمترین مبلغ مورد نیاز به منظور ثبت شرکت در کشور هند، پانصد هزار دلار آمریکا می باشد. نکته مهم در این روش سرمایه گذاری این است که فرد لازم است این مبلغ را در حساب بین المللی خود در کشور هند قرار دهد. همچنین بر متقاضیان ثبت شرکت لازم و ضروری است تا طرح اقتصادی کسب و کار و شرکت خود را به دولت کشور هند تحویل دهند. از نکات گفتنی و قابل ذکر در نوشتن و طراحی طرح اقتصادی جهت ثبت شرکت در کشور هند این است که کسب و کاری که سرمایه گذار قصد راه اندازی آن را دارد، می بایست تا ده سال بعد دارای سود باشد. علاوه بر آن منجر به استخدام تعداد افراد دارای تابعیت کشور هند به میزان حداقل بیست فرد شود. در ادامه به شرایط لازم و ضروری به منظور ثبت شرکت در کشور پهناور و باستانی هند خدمتتان عرض می شود:

ثبت شرکت در هند


در ادامه به مدارکی که شخص سرمایه گذار جهت ثبت کردن شرکت در کشور هند لازم است به دولت آن کشور ارئه دهد، پرداخته می شود:

ثبت شرکت مدارک هند


مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری از طريق كارآفريني

افراد و سرمایه گذرانی که قصد مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری را دارند، با توجه به دستمزد پایین نیروی کار در کشور هندوستان مسیر مناسبی را انتخاب کرده اند. شرط فعالیت افراد خارجی به عنوان کارآفرین در این کشور، فراهم کردن امکان استخدام برای حداقل 20 نیروی کاری دارای تابعیت هندی است. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش، نوشته شده است و اجازه کپی برداری از مطلب ها، نمودارها و مقاله های قرار گرفته بر روی سایت تنها با ذکر و نوشتن منبع آن مجاز می باشد؛ در غیر این صورت مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

افراد مشتاق به سرمایه گذاری و کسانی که قصد به مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری را دارند، می توانند با خریدن اوراق قرضه دولت هندوستان به این امر و اخذ مجوز اقامت در این کشور مبادرت کنند. مقدار سرمایه اختصاص یافته به خرید این ورقه های سهام، می بایست بیش از یک و نیم میلیون دلار آمریکا باشد. از جهت این که پرداخت این مقدار هزینه و سرمایه بالا تنها از صنعت گران، سرمایه داران و بازرگان های شاخص، بسیار توانمند و غنی بر می آید افراد عادی به شکل معمول متقاضی استفاده از این راه جهت گرفتن اقامت کشور هند نیستند.

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و بررسي اخذ اقامت و تابعيت كشور هند

همان طور که در این مقاله بحث شد افراد و سرمایه گذرانی که قصد مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری را دارند، تنها در صورت داشتن یک سری شرایط مخصوص امکان اخذ اقامت کشور هند را دارند. با توجه به این هند بیش از یک میلیون و سیصد هزار نفر جمعیت دارد از نظر تعداد افراد آماده کار و نیروی کارگر در سطح بسیار خوبی قرار گرفته است؛ بنابراین به منظور توسعه برنامه های کسب و کار و اشتغال زایی برای شهروندان خود اقدام به جذب سرمایه داران و کارآفرینان می کند. افراد و سرمایه دارانی که قصد سرمایه گذاری در کشور هند را دارند لازم است مرحله هایی که در ادامه خدمتتان عرض می شود را جهت اخذ اقامت در کشور هند طی کنند:

مدارک لازم برای اخذ مجوز اقامت هند


مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و بررسي مزاياي آن

هر کشوری مزایا و معایبی برای مهاجران و سرمایه داران دارد. با توجه به ارزان بودن و نرخ پایین دستمزد در کشور هند و اقتصاد رو به رشد و توسعه این کشور، تعداد زیادی از افراد، سرمایه داران و شرکت های بین المللی مشتاق به سرمایه گذاری در کشور هند هستند. در ادامه به بررسی نکات مثبت و مزیت های مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری پرداخته می شود:

مزایا سرمایه گذاری در هند


مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و مراحل آن و شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در شرکت های هندی، در این نوشتار به صورت دقیق بررسی شد. از آنجا که مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری به علت دستمزد پایین نیروی کار مورد توجه و نظر بسیاری از سرمایه داران و افراد است، مقاله ای را در مورد مسائل و چالش های مهم مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری نوشتیم. استاندارد های سرمایه گذاری، شاخص های سرمایه گذاری، شرایط مهاجرت به هند از طریق سرمایه گذاری و نکات حقوقی مربوط به ثبت شرکت در این کشور باستانی، از جمله مواردی بود که در این نوشتار مورد بررسی و بحث قرار گرفت. 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با مشاور های با تجربه ما در زمینه حقوق بین الملل در مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. علاوه بر این می توانید در قسمت انتهایی مقاله، در بخش دیدگاه ها، نظرها و پرسش های خود را بیان کنید و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید