مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری ، اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و قوانین سرمایه گذاری در نیوزلند، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا سرمایه گذاری در نیوزلند موجب دریافت اقامت می گردد؟ قوانین و مقررات مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری چیست؟ آیا امکان سرمایه گذاری در نیوزلند برای ایرانیان وجود دارد؟ مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری دارای قوانین و مقررات پیچیده ای می باشد، که به تازگی تغییرات بسیاری داشته است. باتوجه به شرایط مطلوب زندگی و سرمایه گذاری در این کشور افراد متعددی قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند. در همین راستا متخصصین مجرب و وکلاء بین المللی موسسه حقوقی ملک پور اقدام به نگارش مقاله مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری ؛ تا علاوه بر قرار دادن اطلاعات رایگان در اختیار همراهان همیشگی خود، به سوالات و ابهامات ایجاد شده در ذهن شما مخاطبین محترم پاسخ داده شود. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در  این خصوص و یا قصد اقدام در این راستا می توانید ، با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

ملک پور

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در نیوزلند

کشور نیوزلند یا زلاندنو در غرب اقیانوس آرام واقع گردیده است. این کشور متشکل از چندین جزیره بزرگ و کوچک می باشد. نظام سیاسی کشور نیوزلند پادشاهی مشروطه بوده که در راس آن ملکه الیزابت دوم قرار دارد. واحد پول این کشور دلار نیوزلند بوده و در سال 2018 رتبه 50 برترین اقتصادهای جهان را به خود اختصاص داده است. پایتخت این کشور جنوبی ترین پایتخت جهان یعنی شهر ولینگتون و مهمترین شهر اقتصادی این کشور شهر اوکلند می باشد. جمعیت کشور نیوزلند طبق سرشماری سال 2017 کمتر از 5 میلیون نفر اعلام شده است. کشور نیوزلند در قرن 21 رشد چشم گیر اقتصادی را تجربه کرده است و با توجه به بهبود سطح رفاه و اقتصاد این کشور، نظر افراد متعددی را جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به خود جلب نموده است. به نحوی که در سال 2018 بیش از 70 هزار نفر به کشور نیوزلند مهاجرت نموده اند. البته شرایط سرمایه گذاری در نیوزلند تا حدود اقتباس شده از سرمایه گذاری در استرالیا می باشد و کشور نیوزلند رشد اقتصادی خود را مدیون این امر است. با توجه به مطالب بیان شده و مطلوب بودن شرایط کشور نیوزلند و افزایش علاقه مندان به مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری شرایط این نوع مهاجرت در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند

شرایط مطلوب اقتصادی، پایین بودن ریسک سرمایه گذاری و ... در این کشور موجب افزایش مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری گردیده است. همانطور که بیان شد یکی از مطمئن ترین راه های دریافت اقامت این کشور، مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می باشد هرچند تمامی راه های سرمایه گذاری در این کشور منجر به دریافت اقامت نیوزلند نخواهد شد. لیکن افراد می توانند با سرمایه گذاری صحیح طی مدت سه تا چهار سال اقامت دائم این کشور را بدست آورند به طور مثال در صورتی که فرد به قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری اقدام به کار آفرینی در این کشور نمایند می تواند ویزای کوتاه مدت سه ساله دریافت نماید و در صورتی که قوانین و مقررات این کشور را رعایت و مالیات خود را پرداخت نموده باشد دولت نیوزلند پس از سه سال به او اقامت دائم اعطاء خواهد نمود. بطور کلی افراد در صورتی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند بایستی با ارائه مدارک ذیل اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری این کشور نماید و ویزای سه ساله خود را دریافت نماید. افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند نباید سن آنها بیشتر از 65 سال باشد. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری نیوزلند به شرح ذیل می باشد:
 • طرح تجاری یا بیزینس پلن قوی که بایستی به تایید دولت این کشور برسد
 • به اثبات تمکن مالی به انداره مورد نیاز برای نوع سرمایه گذاری فرد
 • پاسپورت با حداقل اعتبار شش ماه
 • ارائه مدارک سوابق کاری مرتبط با طرح تجاری ارائه شده
 • مدرک زبان انگلیسی (سطح بالایی از زبان برای مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری نیاز نیست اما فرد بایستی بتواند زبان انگلیسی صحبت نماید)

برای مطالعه شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و استاندارد های سرمایه گذاری در نیوزلند

زمانی که افراد قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند؛ می بایست اقدام به بررسی موارد متعددی در این کشور نمایند، که قوانین داخلی، معاهدات بین المللی، نحوه برخورد سیستم قضایی این کشور با اتباع خارجی(برخورد مساوی میان اتباع داخلی و خارجی)، نرخ مصادره اموال سرمایه گذاران و رفتار دولت این کشور با مهاجرین اقتصادی را می تواند از مهم ترین آن موارد دانست. با بررسی فاکتورهای ذکر شده در خصوص مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در می یابیم که کشور نیوزلند یکی از امن ترین کشورهای جهان برای سرمایه گذاری خارجی می باشد. علت این امر را می توان درصد بسیار پایین ریسک مصادره اموال افرادی که به قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به این کشور عظیمت نموده اند دانست. کشور نیوزلند در چند دهه اخیر مخصوصاً پس از سال 2000 شرایط بسیار ایده آلی را برای مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری فراهم نموده تا به رشد اقتصادی کشور کمک نماید، به حدی که نیوزلند توانسته در سال 2017 بیش از  17 میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب نماید؛ که درصد بالایی از این آمار مربوط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می باشد ."مقاله مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تالیف شده است، هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی می باشد و درصورت مشاهده مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت"هرچند هیچ تجارتی بدون ریسک نخواهد بود؛ لیکن کشور نیوزلند در عصر معاصر با فراهم آوردن امنیت برای سرمایه گذاران خارجی توانسته کشور را از وابستگی اقتصادی به کشاورزی خارج ساخته و به یک کشور توسعه یافته و سرمایه دار تبدیل نماید.

نرخ مصادر اموال در نیوزلند


مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و شاخص های سرمایه گذاری در نیوزلند

تولید ناخالص داخلی درنیوزلند

کشور نیوزلند با حمایت از مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در دو دهه گذشته توانسته سطح مطلوبی از رفاه اجتماعی و اقتصادی را ایجاد نماید. نرخ تورم کشور نیوزلند در آمار های سال 2019 عدد 1.48 را نشان می دهد که نسبت به درآمد و رشد اقتصادی از شرایط خوبی برخوردار می باشد. رشد اقتصادی نیوزلند در سال 2018 برابر با 2.3 درصد بوده و مقدار تولید ناخالص این کشور بیش از 74 میلیارد دلار در سال 2018 اعلام گردیده است. همچنین نرخ بهره های بانکی در این کشور بسیار پایین بوده و نمایانگر عدد 5 درصد می باشد؛ که این امر خود انگیزه مضاعف برای افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند خواهد بود، تا از این وام های ایده آل نیز بهره مند گردند. تمام این آمارها گواه شرایط مطلوب مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می باشد. همانطور که بیان گردید مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری یکی از بهترین طرق مهاجرت و اقامت در این کشور به حساب می آید.

نرخ تورم در نیوزلند


شما همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملک پور قادر خواهید بود به جهت کسب اطلاعات فوق العاده ارزشمند در راستای مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و اقدام برای دریافت تمام انواع ویزای های مهاجر و غیر مهاجر در سطح جهان، با مراجعه به سایت این موسسه از مجموعه ارزشمند راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بهره مند گردید. قطعاً با راهنمایی های این مجموعه گرانقدر که حاصل تجربه، علم و تلاش بسیار می باشد؛ می توانید علاوه بر انتخاب صحیح کشور مقصد و روش مهاجرت، به تنهایی تمامی اقدامات لازم در راستای تحقق هدفتان را انجام دهید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

در گذشته یکی از مطمئن ترین راه های مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به وسیله خرید ملک محقق می گردید. همین امر موجب افزایش چشم گیر قیمت املاک در این کشور گردید. به حدی که طبق بررسی های صورت گرفته از سوی دولت نیوزلند بیش از یک درصد جمعیت این کشور به دلیل افزایش قیمت املاک قادر به خرید و یا اجاره مسکن نیستند. از طرفی 22 درصد املاک شهر اوکلند و میانگین 5 درصد املاک کل کشور در مالکیت اتباع خارجی و مهاجرین قرار گرفته است. پارلمان کشور نیوزلند جهت جلوگیری از مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در تاریخ 22 اکتبر 2018 اقدام به تصویب قانونی نمود که موجب گردید پس از تاریخ ذکر شده هیچ مهاجری در ابتداء امر نتواند اقدام به خرید ملک و مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری نماید؛ مگر اتباع کشور هایی مانند سنگاپور و استرالیا که مستند به معاهدات میان دولت ها از این حق همچنان برخوردار می باشد. بنابراین در حال حاضر ایرانیان و اتباع دیگر کشورها که قرارداد روابط متقابل با دولت نیوزلند ندارند قادر نخواهند بود از امتیاز مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک بهره مند گردند. این نکته قابل توجه است که مطابق قاعده عطف به ما سبق نشدن قوانین (قوانین جدید بر وقایع گذشته تاثیر نخواهد داشت) افرادی که قبل از تاریخ 22 اکتبر 2018 اقدام به خرید ملک در نیوزلند نموده اند؛ می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت مالکیت خود و دریافت اقامت از طریق خرید ملک در نیوزلند نمایند. در حال حاضر فقط افراد ذیل مجاز به خریداری ملک در نیوزلند می باشند:
 • افرادی که دارای تابعیت نیوزلند می باشند.
 • افرادی که دارای اجازه اقامت دائم در نیوزلند بوده و در یک سال گذشته حداقل 183 روز را در نیوزلند سپری نموده باشند.
 • افرادی که تبعه کشورهایی می باشند که با دولت نیوزلند معاهدات روابط متقابل منعقد نموده است؛ مانند اتباع سنگاپور و استرالیا.
البته صندوق بین المللی پول از کشور نیوزلند درخواست نموده تا اقدام به تغییر این قوانین نماید. زیرا علاوه بر اینکه در حدود یک سال گذشته قیمت ملک کاهشی نداشته، در بلند مدت نیز احتمال آسیب به اقتصاد این کشور وجود خواهد داشت. هرچند راه های مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری همچنان میسر است. اما قوانین محدود کننده با هدف کاهش قیمت املاک، مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک را با محدودیت همراه نموده است هرچند فایده عملی برای کاهش قیمت ها نداشته است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

یکی از مطلوب ترین طرق مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت در این کشور می باشد. شرکت تجاری موجودی اعتباری بوده که دارای شخصیت مستقل از موسس خود می باشد. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در این کشور به صرف ایجاد شخصیت حقوقی منجر به دریافت اقامت برای افراد نمی گردد. لیکن در صورتی که فرد شرکت مطابق با مقررات کشور نیوزلند تاسیس نموده و فعالیت تجاری خود که منجر به کار آفرینی و رشد اقتصادی شود را شروع نماید در این زمان فرد به هدف خود یعنی مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و دریافت اقامت این کشور دست خواهد یافت. ثبت شرکت تجاری در کشور نیوزلند اصولا به دو روش میسر می باشد:
 • روش اول:
در روش اول ثبت شرکت در نیوزلند فردی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارد بایستی با سرمایه گذاری در این کشور به مدت معین حسن نیت خود را به دولت نیوزلند ثابت نماید به نحوی که فرد با سرمایه گذاری به مبلغ 3.000.000 دلار نیوزلند در این کشور ویزای سرمایه گذاری چهار ساله دریافت خواهد نمود. سرمایه گذاری شخص مستند به بیزینس پلن ارائه شده به دولت این کشور پایه گذاری می گردد و در طول این مدت نباید ضرر غیر قابل مسامحه داشته باشد. دولت این کشور به صورت مستمر یا متناوب شرایط بیزینس فرد، تعداد افراد استخدام شده و... مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سرمایه گذار در صورتی که قصد تحقق هدف خود یعنی مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارد بایستی در طول مدت سال حداقل 146 روز را در داخل این کشور سپری نماید. در صورتی که فرد تمام موارد بیان شده را رعایت و مالیات خود را پرداخت نموده باشد، پس از گذشت چهار سال می تواند اقامت دائم کشور نیوزلند را کسب نماید. در این نوع ویزای سرمایه گذاری فرد می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشد و تمامی افراد حق کار و یا تحصیل رایگان را دارا خواهند بود. فرد جهت دریافت این نوع ویزای سرمایه گذاری بایستی مدارک ذیل را به سفارتخانه نیوزلند در کشور محل اقامت خود تقدیم نماید:
 • طرح تجاری یا بیزینس پلن
 • اثبات تمکن مالی به انداره مورد نیاز برای نوع سرمایه گذاری فرد
 • داشتن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با طرح تجاری
 • مدرک زبان انگلیسی آیلتس حداقل با نمره 3
 • روش دوم:
علاقه مندان به مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می توانند با حداقل 10.000.000 دلار در کشور نیوزلند اقدام به سرمایه گذاری و ثبت شرکت نمایند. این افراد بایستی طول مدت سرمایه گذاریشان حداقل 3 سال باشد. افرادی که یه قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نوع دوم به کشور نیوزلند عظیمت می نمایند بایستی حداقل 44 روز در سال در این کشور حضور داشته باشند. سرمایه گذار قادر خواهد بود همزمان با دریافت ویزای سرمایه گذاری برای همسر و فرزندان خود نیز اقدام نماید. علاقه مندان مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری درصورتی که شرکت نوع دوم را ثبت نمایند پس از سه سال و رعایت کلیه قوانین کشور نیوزلند می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند مدارک مورد نیاز در این روش نیز مانند سرمایه گذاری 3.000.000 دلاری می باشد.
 
برای مطالعه شرایط سرمایه گذاری در آمریکا و ویزای کاری آلمان بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

علاقه مندان مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می توانند با اختصاص حداقل 100.000 دلار سرمایه در نیوزلند اقدام به تاسیس یک بیزینس جدید و کار آفرینی نمایند. کارآفرینی در نیوزلند از سیستم امتیاز پیروی می نماید و افرادی که حداقل 120 امتیاز کسب نمایند می توانند برای این امر اقدام نمایند. اشخاصی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور را دارند بایستی علاوه بر سطح زبان حداقل نمره 4 آیلتس دارای بیزینس پلن قوی باشند. افراد ابتدا با محسابه امتیازات خود و دریافت تایید از دولت نیوزلند می توانند برای دریافت ویزا اقدام نمایند همانطور که قبلا بیان شد. اگر فرد قصد کارآفرینی را داشته باشد و می تواند ابتداء یک ویزای کاری یک ساله دریافت نموده و بیزینس خود را راه اندازی نماید و در صورت رعایت قوانین کشور نیوزلند قادر خواهد بود پس از اتمام اعتبار ویزا این بار ویزای دو ساله سرمایه گذاری خود را دریافت نماید. فرد در صورت رعایت تمام موارد گرفته شده پس از سه سال قادر خواهد بود تا اقامت دائم این کشور را دریافت نماید. ملاک اعطاء امتیاز به افراد به صورت مختصر در ادامه بیان می گردد:
سن : سن افراد باید حداکثر 65 سال باشد و حداکثر امتیاز سن برای افراد 20 امتیاز می باشد:
 • سن                امتیاز
 • کمتر از 24سال       15
 • 25 الی 49           20
 • 50 الی 59           15
میزان سرمایه فردی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی را دارد حداکثر می تواند 80 امتیاز داشته باشد:
 • میزان سرمایه(هزاردلار)      امتیاز
 • 100 الی 199                    0
 • 200 الی 299                    10
 • 300 الی 399                    20  
 • 400 الی 499                    30
 • 500 الی749                     50
 • 750 الی999                     60
 • یک میلیون به بالا              80
ایجاد اشتغال تمام وقت برای شهروندان نیوزلند می تواند حداکثر 80 امتیاز داشته باشد:
 • تعداد شغل ایجاد شده(نفر)     امتیاز
 • 1                               10
 • 2                               20
 • 3-4                             30
 • 5 الی9                           50
10 به بالا 80سابقه کار مرتبط با تجارت فردی که مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی را دارد می تواند حداکثر 40 امتیاز داشته باشد:
 
 • سابقه کار ( سال)       امتیاز
 • 3 تا 4                     20
 • 5 تا 9                     30
 • 10 به بالا                  40
 
در صورتی که فرد به قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در طرح تجاری خود برآورد نماید که چه مقدار صادرات به خارج از نیوزلند خواهد داشت؛ می تواند حداکثر 80 امتیاز دریافت نماید:
 • میزان صادرات (هزاردلار)    امتیاز
 • 200 الی 299                    10
 • 300 الی 399                    20
 • 400 الی 499                    30
 • 500 الی749                     40
 • 750 الی999                     60
 • یک میلیون به بالا              80
و در آخر محل استقرار بیزینس می تواند حداکثر 40 امتیاز برای فردی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی را دارد به همراه داشته باشد:
 • محل بیزینس             امتیاز
 • خارج از شهر اوکلند       40

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

همانطور که بیان شد افراد در صورتی قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را داشته باشند می توانند خانواده خود را به همراه داشته باشند که امکان تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های جهان  یکی از مزایای بسیار خوب برای خانواده افراد می باشد.
 • کشور نیوزلند از نظر امنیت سرمایه گذاری بسیار مناسب است و افراد که قصد قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری را دارند می توانند با ریسک کمتری به این مهم دست یابند.
 • پاسپورت این کشور در رتبه 6 قدتمند ترین پاسپورت های جهان قرار دارد فرد درصورتی که موفق به دریافت این پاسپورت شود می تواند به 113 کشور جهان بدون نیاز به ویزا مسافرت نماید.
 • زبان رسمی کشور نیوزلند انگلیسی می باشد که این امر سبب تسلط فرد بر زبان بین المللی گردد.
" مقاله مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تالیف شده است، هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی می باشد و درصورت مشاهده مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

 • کشور نیوزلند بسیار دور بوده و بیش از 15000 کیلومتر با ایران فاصله دارد.
 • پروسه دریافت ویزا برای علاقه مندان به مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری بیش از 17 ماه می باشد که بسیار طولانی است.
 • وزیر کشور نیوزلند مطابق با قوانین این کشور و برخلاف قواعد حقوق بین الملل قادر است در صورتی که فردی دارای اقامت یا تابعیت این کشور مرتکب جرم یا فعلی شود که برخلاف منافع دولت این کشور باشد آن را از کشور اخراج نموده و یا از او سلب تابعیت نماید. فلذا فردی که به قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به این کشور عظیمت نموده هیچ گاه نمی تواند از اقامت دائم خود آسوده خاطر باشد.
 • هزینه های ثبت شرکت در این کشور بسیار بالا می باشد
 • سرمایه گذاری در این کشور برای علاقه مندان مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری نیازمند سطح پایینی از مدرک زبان است که بسیاری از کشور ها مانند اتریش با شرایط اقتصادی مناسب تر از مراحل آسان تری برخوردار است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری، قوانین جدید برای خریداران خارجی املاک و شرایط سرمایه گذاری در نیوزلند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. همانطور که مشاهده فرمودید مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری از قوانین پیچیده ای برخودار است و از آنجا که سرمایه گذاری یکی از راه های مطمئن و سریع مهاجرت به کشور نیوزلند می باشد؛ سوالات بسیاری در ذهن همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملک پور ایجاد گردیده است. 
 
 

در همین راستا برآن شدیم تا با نگارش مقاله مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری ضمن رفع ابهامات به سوالات شما عزیزان پاسخ داده باشیم، همچنین شما می توانید در این خصوص با کارشناسان و مشاوران حقوق بین الملل، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. شما قادر خواهید بود در بخش پایانی مقاله و قسمت ثبت پرسش، نظرات و پرسش های خود را در خصوص مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترینزمان ممکن دریافت نمایید. 

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید