مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
 

مهاجرت به سنگاپور


مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری، اخذ اقامت و تابعیت  سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و شرایط اخذ پاسپورت سنگاپور در این مقاله به صورت کامل و مفصل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار میگیرد. روش های قانونی مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری کدام اند؟ مزایای اقامت در سنگاپور چیست؟ چگونه میتوان به تابعیت این کشور رسید؟ اگر علاقه مند به مهاجرت به  سنگاپور از طریق سرمایه گذاری در این کشور هستید، در این مقاله به پاسخ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر پرداخته شده و سعی شده است که اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص در اختیار شما قرار گیرد. در صورت نیاز داشتن به اطلاعات تکمیلی میتوانید با موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی رایگان با مشاورین ارشد در خصوص اخذ ویزا، گرفتن تابعیت و اقامت کشور مالزی بهره مند شوید
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و شرایط عمومی
 •  مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و اخذ اقامت
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و استانداردهای سرمایه گذاری
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق خرید ملک
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق کارآفرینی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق خودحمایتی
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و مزایای آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و معایب آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و شرایط عمومی

جمهوری سنگاپور کشوری در قاره ی اسیا است که در جنوب شرقی این قاره قرار گرفته است اب و هوایی متمایل به گرمسیری دارد و جمعیتی چند فرهنگی در خود دارد کشور سنگاپور یک مرکز مالی جهانی نیز به شمار می رود. کشور سنگاپور کشوری با ثروت زیاد و کشوری مدرن تلقی میشود  همسایگان این کشور میتوان به اندونزی  و مالزی اشاره کرد. زبان های گونانگونی در کشور سنگار صحبت میشود که این موضوع بیانگر فرهنگ گسترده ی این کشور است اما زبان های رسمی این کشور شامل زبان های سنگاپوری انگلیسی، چینی، مالایی، و تامیل میشود.
مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  بر اساس شرایط و قوانینی خاص است که هر شخص خارجی سرمایه گذار لازم است که تجربه ی کافی، علم و تخصص مورد نیاز این کار را به صورت عالی و تاثیر گذار انجام دهد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و اخذ اقامت

مهاجرت به  سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و اخذ تابعیت و اقامت از این طریق  از دیگر راه های مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور مدرن و ثروتمند اسیایی می باشد. شیوه های مهاجرت به جمهوری سنگاپور از راه هایی مانند ازدواج، تولد، سرمایه گذاری، پناهندگی، کار و تحصیل فراهم شود.
که هر کدام از این 6 روش جزییات مربوط به خود را دارند که سبب کسب اقامت و تابعیت برای فرد متقاضی خواهد شد . روش سرمایه گذاری در این کشور اسیایی نیز راه و روش خاص خود را دارد که فقط با بعضی از این روش ها امکان اخذ اقامت است این نکته را در نظر داشته باشید که
مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  به اسانی سبب کسب اقامت و تابعیت نخواهد شد
شما در این موارد ذکر شده امکان اقامت در این کشور را خواهید داشت:
 • اگر با یک تبعه ی کشور سنگاپور ازدواج  کنید
 • اگر فرزند متولد شده از پدر یا مادر سنگاپوری باشد
 • کسی که مبلغ 2500000 دلار را برای کار افرینی در این کشور سرمایه گذاری کند.
 • کشور سنگاپور همیشه از خارجی هایی که در زمینه ی اقتصاد صنعت و توسعه طرح هایی مثمر ثمر را ارایه دهند پذیرایی کرده است
اخذ اقامت سنگاپور نیازمند ارایه ی مدارک زیر است: 
 • گذرنامه یا پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و معتبر باشد
 • عکس 2 قطه ی پاسپورتی
 • نامه ی  گواهی بر عدم سو پیشینه ی متقاضی
 • گواهی سلامت شخص درخواست دهنده
 • مدارک هویتی و شناسنامه به صورت ترجمه شده
 • گواهی ازدواج در صورت وجود
 • گواهی تولد
 • مدارک وضعیت تاهل شخص (در صورت مرگ همسر گواهی فوت و در صورت طلاق گواهی طلاق)
 • نامه ی تمکن مالی
سرمایه گذاری در یک کشور خارجی نیاز مند دانش تخصص و تجربه ی کاری در این زمینه است

 مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  ضوابط و قوانین خاص خود را دارد که هر سرمایه گذار خارجی باید از انها اطلاع داشته باشد تا بتواند اقامت و تابعیت این کشور را اخذ کند
سرمایه گذاری شخص باید هدفمند با برنامه دقیق و سود اور باشد تا سبب اقامت شود
به همین علت برای هرگونه اقدام جهت سرمایه گذاری در این کشور با یک وکیل مجرب و خوب مشورت کنید
کشور سنگاپور برنامه ی توسعه ی اقتصاد کشور خودرا  بر پایه ی یک روش پیشگیرانه برای تنوع و جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشورش توسط ثروتمندان از راه باز بودن  زمینه های تجارت خود از سال 2003 میلادی و زمانی که گروه بانک جهانی اقدام به انتشار رتبه بندی بهترین  کسب و کار را  کرد کشور سنگاپور در جایگاه دوم دررابطه با  سهولت اجرا و انجام کار قرار گرفت و تا سال 2019 نیز این مقام را حفظ کرده است..همه ساله گردشگران و توریست های بسیاری از همه ی نقاط به این کشور می ایند و صنعت گردشگری در چند سال گذشته بر اقتصاد جمهوری سنگاپور تاثیرمستقیم داشته است . کشور سنگاپور کشوری حامی محیط زیست و  حفاظت از طبیعت و میراث است. وجود توریست ها و گردشگران در این کشور   سبب  رونق فراوان در انجام و ساخت در این کشور شده است  
برای سرمایه گذاری در این کشور لازم است به مسایلی مثل فساد سیاسی ثبات اقتصادی و سیسی،فساد اداری و رشد اقتصادی این کشور اطلاعاتی را به دست اورد. موارد ذکر شده در سرمایه گذاری خارجی در کشور سنگاپور و هر کشور دیگری لازم  و تاثیر گذار است..
تولید ناخالص داخلی و ملی رابطه ی مستقیم با رشد اقتصادی کشور ها دارد افزایش نرخ رشد اقتصادی و کاهش نرخ تولید ملی در کشور سنگاپور را در نمودار زیر قابل مشاهده است :

تولید ناخالص در سنگاپور

از دیگر موارد نیازمند به توجه برای سرمایه گذاری در سنگاپور بررسی فساد اداری در این کشور است این شاخصه تاثیر بسیار زیادی برای سرمایه گذاران خارجی دارد در سال 2017 در میان همه ی کشور های جهان شفافیت فساد اداری برای کشور سنگاپور رتبه ی ششم بوده است که این کشور را در میان کشور هایی با فساد اداری کم قرار داده است. در کشور هایی که فساد اداری در انها نباشد یا کم باشد اقتصاد عالی و رو به رشدی در ان کشورها صورت میگیرد. در نمودار زیر شاخصه ی کنترل فساد اداری در این کشور را مشاهده میکنید که 2،13 را نشان میدهد .

کنترل فساد در سنگاپور


این مقاله توسط موسسه ی حقوقی ملک پور تهیه و نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از ان قانونا شرعا و حکما حرام و خلاف قانون است.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  وسرمایه گذاری در سنگاپور به شاخص های اقتصادی به عواملی مانند تولید ناخالص ملی،  بهره ی بانکی، مالیات برای سرمایه گذاران مرتبط است. تولید نا خالص ملی کشور سنگاپور در سال 2018 به  3.2 درصد رسیده که این مقدار از سال 2017 پایین تر بوده است. تولید ناخالص ملی کشور سنگاپور  در سال 2018 ، 487 میلیارد دلاربوده است در در نمودار زیر این افزایش تولید ناخالص ملی را تا سال 2017 را مشاهده میفرماید.

تولید ناخالص در سنگاپور


به طور کلی بهره ی بانکی در کشور ها هرچقدر پایین تر باشد سرمایه گذاران بیشتری به ان کشور ذب میشوند  به نوعی سرمایه گذاران خارجی را تشویق به سپرده گذاری میکنند و به طبع رشد اقتصادی در ان کشور بسیار پیشرفت میکند . تورم بیکاری و تولید نا خالص ملی هم از دیگر موارد تاثیر گذار بر سرمایه گذاری خارجی ها در یک کشور میباشد در جدول زیر میتوانید نرخ بهره ی بانکی، نرخ بیکاری تورم و تولید ناخالص ملی را در سنگاپور در 2 سال اخیر مشاهده فرمایید.

شاخص های اقتصادی در سنگاپور


مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق خرید ملک

برای خریدن ماک و مستغلات برای اتباع و سرمایه گذاران خارجی دولت سنگاپور محدودیت هایی را در نظر گرفته است. شما تبعه ی سنگاپور باشید و یا اقامت دایمی ای کشور را داشته باشید ملک هایی را که ئولت توسط هییت مسکن و توسعه تدارک دیده اند را میتوانید خریداری کنید. ساختمان هایی تحت عنوان  HDB وجود دارند که برای خرید انها باید خانواده ای سنگاپوری یا شهروند سنگاپوری داشته باشید به جز این شرایط امکان خرید ملک دیگر فراهم نیست.
خرید ملک هم یکی از راه های مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری است اما نکته ای که وجوددارد این است که ایا خرید ملک برای شخص سبب کسب اقامت و اخذ پاسپورت سنگاپور میشود یا خیر. کمترین مبلغ برای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک مبلغ 150 هزار دلار امریکا میباشد که این مبلغ حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این کشور برای خرید ملک است. بسته به منطقه و شرایط ملک قیمت ها متفاوت است
هر مترمربع خانه و اپارتمان  در مرکز شهر نزدیک به  16693 دلار است و در خارج از شهر تقریبا  8000 دلار است که این مببغ حرود قیمت است اما در حالت کلی در همین رنج قرار دارند.
افرادی که اقامت کشور سنگاپور را ندارند دارای  محدودیت هایی برای خرید خانه و ملک هستند این اشخاص باید حتما برای خرید ملک و خانه نامه ای مبنی بر اجازه خیرید در سنگاپور را داشته باشند.برای خرید ملک در سنگاپور اشخاص باید حداقل 3 سال در این کشور حضور داشته باشند در این سه سال دولت بر امور اقتصادی انها نظارت کامل دارد و باید تاثیر اقتصادی در این کشور داشته باشند .باید این نکته را ذکر کرد که خرید ملک در سنگاپورسبب کسب اقامت نخواهد شد  اقامت دریافت و  سرمایه گذاری از خرید ملک سخت است و پیچیدگی هایی دارد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق ثبت شرکت در سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق ثبت شرکت سنگاپور برای خارجی هایی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند امکانپذیر است و این کار میتواند برای آنها به منزله ی شروع یک کسب و کار باشد. این کار انواع مختلفی دارد و ثبت یک شرکت به صورت مسیولیت محدو از شایعترین نوع ثبت شرکت در این کشور میباشد سن افراد برای ثبت شرکت باید بالای 18 سال باشد. وقتی یک شرکت در کشور سنگاپور ثبت میشود باید خدماتی کامل و حساب شده و حرفه ای ارایه بدهند  و این شرکت باید از قوانین و نوع حسایداری شرکت ها در سنگاپور اطلاعات کافی داشته باشد. ثبت شرکت در سنگاپور نیازمند پاسپورت در این کشور است. اینکار همراه با یک تبعه ی سنگاپوری هم امکان پذیر است و شرکت ثبت شده میتواند تا 50 سهام دار داشته باشد. کمترین مبلغ برای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکن مبلغ 1 میلیون دلار است. این مبلغ فقط برای افتتاح ی و ثبت یک شرکت تجاری در سنگاپور است. دیگر نکتهی مهم برای ثبت شرکت در سنگاپور یک مدیر که ساکن و شهروند کشور سنگاپور باشد است.
 برای ثبت شرکت در سنگاپور  باید تعدادی از تبعه ی این کشور را نیز  استخدام کنید و از این طریق به کار افرینی سنگاپور کمک کنید. دیگر نکته در این خصوص داشتن یک بیزنس پلان برای کار خود هستید که این طرح اقتصادی باید برای اقتصاد کشور سنگاپور مفید باشد...
 • مدار مورد نیاز برای ثبت شرکت در سنگاپور
 • انتخاب نامی برای شرکت ثبت شده
 • توضیح درباره ی  فعالیت هایی که قرار است صورت گیرد
 •  مشخصات سهامداران مدیران و کارمندان
 • نام و جزییات  مدیر ساکن در سنگاپور
 • آدرس شرکت
 •  هزینه ی ثبت شرکت و ترسید پرداخت

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضه دولتی هم یکی دیگر از راه های مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری است اوراق قرضه سندی است که دولت یا یک شرکت معتبر دولتی یا خصوصی در قبال پرداخت هزینه به شخص سرمایه گذار اهدا میکند و این اوراق نشان دهنده ی تعهد دولت به شخص سرمایه گذار است. این نوع از سرمایه گذاری پر ریسک است و ما انرا به شما توصیه نمیکنیم.
سرمایه گذاری در سنگاپور از طریق خرید اوراق قرضه دولتی بدر چند دسته بررسی میشود که عبارتند از:
اوراق قرضه دولتی
 • شماره ی 1: اوراق قرضه SGS از و BILLS
 • شماره ی 2: اوراق قرضه SSB
 • شماره ی 3: اوراق قرضه شبه دولتی
هر کدام از این 3 نوع از اوراق قرضه اعتباری 10 ساله دارد و بعد از 10 سال مبلغ اصلی که شخص گذاشته همراه با سود ان به متقاضی بر میگردد. این روش سرمایه گذاری بسیار پر ریسک است .

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و مزایای آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و مزایای سرمایه گذاری در کشور سنگاپور به نکات بسیاری میتوان اشاره کرد، سنگاپور کشوری ثروتمند، زیبا ارام محلی مطمعن برای سرمایه گذاری کشوری با اقتصاد بسیار خوب و رو به رشد در منطقه میتوان نام برد. اما نکاتی که حایز اهمت برای سرمایه گذاری در این کشور است عبارتند از :
 • کشوری قانون مند با ثبات اقتصادی و ثبات سیاسی عالی
 • کشوری مدرن و پیشرفته در همه ی امور
 • نرخ مالیاتی پایین و جذاب برای سرمایه گذاری
 • و مالیات بر درامدی کم و معقول
 •  ارتشی پیشرفته و منظم زیر نظر کشور انگلیس
 • نظامی قانونی و با درصد فساد اداری بسیار کم
 میتوان اشاره کرد.

 مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و معایب آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری اگر بخواهیم به معایب مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری اشاره ای داشته باشیم باید این نکات را در خاطر داشت که اقتصاد سنگاپور اقتصادی باز است و وابسته به صادرات و اگر اقتصاد صادراتی جهانی لطمه ای داشته باشد به اقتصاد این کشور نیز لطمه وارد میشود.
 • این کشور مثل تمامی کشور های اروپایی جمعیتی سالخورده دارد و از نظر جمعیتی رشد خوبی ندارد..
 •  فرایند اخذ ویزای کار در این کشور سخت است و پیچیدگی های خاص خود را دارد .
 • در سرمایه گذاری  در این کشور شرکت های دولتی نقش عمده ای دارد .
 •  برای کار کردن در این کشور شخص باید حتما زبان این کشور را مسلط باشد..
در اخر باید گفت که مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  کار راحتی نیست و نیاز مند ان است که با یک وکیل مجرب در امر مهاجرت مشورت و اقدامات لازم را جهت اخذ ویزای سنگاپور را انجام دهید

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری  و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری ، در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت. مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری در این مقاله و مسایل پیرامون این موضوع برای شما به نگارش درآوردیم  تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. نرخ سود و بهره ی بانکی، میزان فساد اداری  ، معایب و مزایای مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری ، قوانین و شرایط ثبت شرکت و نو آوری  در سنگاپور از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سئوالات شما در باب مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری را پاسخ گفته باشیم.
.

 در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه (ثبت پرسش) نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید