مهاجرت به سنگاپور از طریق کار

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به سنگاپور از طریق کار در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار، اطلاعات مفصل در خصوص، شرایط اقامت کاری و نحوه یافتن کار در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.آیا از شرایط اقامت کاری در سنگاپور اطلاع دارید؟ چگونه می توان شغل مورد نظر خود را در سنگاپور بدست آورد؟ آیا مهاجرت به سنگاپور از طریق کار روش مناسبی برای مهاجرت است؟  کشور سنگاپور واقع در شمال خط استوا، کشوری کوچک اما ثروتمند است. این کشور متشکل از تعدادی جزیره می باشد که این جزایر از نظر اقتصادی بسیار پر رونق و پر تردد است. ­کشور سنگاپور یکی از مراکز اصلی پالایش نفت در دنیاست. مهاجرت به سنگاپور از طریق کار به جهت اقتصاد قدرتمند این کشور از راه های پر طرفدار مهاجرتی می باشد. در این مقاله می توانید اطلاعات کاملی از نحوه کاریابی، میزان حقوق و دستمزد و مشاغل مورد نیاز در کشور سنگاپور نیز بدست آورید. در صورت داشتن سوال در خصوص مهاجرت به سنگاپور از طریق کار می توانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مقدمه ای بر آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و ویزای کاری سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و نرخ بیکاری در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2019 سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و میزان حقوق در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و نحوه کاریابی در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مؤسسات کاریابی در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در سنگاپور
 • مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و شرایط عمومی آن

برای مهاجرت به سنگاپور از طریق کار مانند بسیاری از کشورهای دیگر، پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایی در این کشور مورد نیاز است. در صورتی که فرد پیشنهاد شغلی نداشته باشد می تواند از طریق سرمایه گذاری، ویزای کار این کشور را اخذ نماید. به طور کلی می توان گفت امکان اخذ اقامت سنگاپور از طریق اشتغال و سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد. در این مقاله تمامی شرایط لازم برای بدست آوردن ویزای کاری سنگاپور بررسی و تشریح شده است. پس از مطالعه این مقاله می توانید شرایط خود را جهت مهاجرت به سنگاپور از طریق کار از روش های پشنهاد کاری و یا سرمایه گذاری بررسی نمایید و در صورت تمایل می توانید از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور کمک بخواهید. کشور سنگاپور به منظور رشد اقتصادی خود از اشتغال افراد ماهر در این کشور حمایت می کند. بنابراین به نظر می رسدکه مهاجرت به سنگاپور از طریق کار گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد. 

کار در سنگاپور و ویزای کاری سنگاپور

اگر علاقه مند به مهاجرت به سنگاپور از طریق کار هستید بهتر است ابتدا از روش هایی که می تواند منجر به اخذ ویزای کاری شود مطلع شوید. ویزاهای کاری کشور سنگاپور در یکی از 5 دسته زیر قرار می گیرد:
 • ویزای اشتغال به کار
 • ویزای کارآفرینی سنگاپور
 • ویزای استخدام شخصی یا خویش فرمایی (PEP)
 • ویزای S
 • ویزای متفرقه
ویزای اشتغال به کار در نتیجه یک پیشنهاد کاری از سمت کارفرمایی در مالزی به فرد داده می شود. یک فرد خارجی برای بدست آوردن این ویزا نباید سن بیش از 50 سال داشته باشد. افراد متقاضی کار در این نوع ویزا طبقه بندی می شوند. این طبقه بندی بر اساس مهارت خود به سه دسته نیمه ماهر، ماهر و متخصص یا کارآفرین تقسیم می شوند. کارگران ماهر و کارآفرینان در سنگاپور ویزای نوع E یا EP دریافت می کنند. این ویزا بهترین نوع ویزای کاری در سنگاپور  است که در صورتی که فرد واجد شرایط باشد می تواند این ویزا را دریافت کند. با دریافت این ویزا، فرد امکان اقامت دائم در سنگاپور را پیدا می کند.  

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار سنگاپور

در صورتی که مهاجرت به سنگاپور را از طریق کار انتخاب کرده اید و می خواهید جهت اخذ ویزای کاری کشور سنگاپور اقدام کنید، می بایست مدارک لازم را برای ین کار آماده نمایید. بدیهی است که این مدارک پس عقد قرارداد با کارفرمای سنگاپوری تهیه می گردد. بنابراین در صورتی که هنوز پیشنهاد کاری دریافت نکرده اید و یا با کارفرمای خود قرارداد نبسته اید نمی توانید درخواست و مدارک خود را جهت صدور ویزای کاری سنگاپور به دولت این کشور ارائه دهید. فرد باید این مدارک را قبل از تحویل به انگلیسی ترجمه نماید. پس از یک یا دو ماه از ارائه مدارک ذیل، در صورت صحیح بودن و کامل بودن مدارک ویزای کار صادر می شود.
 • تکمیل فرم درخواست با نام فرم A14
 • عکس پاسپورتی گرفته شده در 3 ماه اخیر
 • داشتن ویزا با اعتبار 6 ماه و بلیط رفت و برگشت به سنگاپور
 • تکمیل فرم دیگری با عنوان  V39A
 • ارائه قرارداد اشتغال به کار در شرکت سنگاپوری
 • ارائه مدرکی که محل اسکان شما در سنگاپور را نشان دهد.
 • سابقه کاری و مدیریت کسب و کار فرد که در پروفایل تجاری ایشان ثبت می شود.
 • مدارک تحصیلی 

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و نرخ بیکاری در سنگاپور

نرخ بیکاری سنگاپور در سطح پایینی قرار دارد. از این منظر سنگاپور در سطح کشورهای پیشرفته اروپایی مانند آلمان قرار گرفته است. بر اساس آخرین بررسی ها میزان نرخ بیکاری در حال حاضر 2.2 درصد است. این عدد نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است. تا سال 2018 نرخ بیکاری به میزان 2.5 درصد بوده است. این عدد سبب شده است که مهاجرت به سنگاپور از طریق کار مورد توجه افراد زیادی قرار گیرد. دلیل دیگری که افراد را ترغیب به مهاجرت به این کشور می کند درآمد ماهیانه خوبی است که فرد پس از اشتغال کسب می کند. حداقل درآمد ماهیانه در سنگاپور مبلغ 4962 دلار می باشد.

 نرخ بیکاری در سنگاپو


این مقاله توسط موسسه مهاجرتی ملک پور تهیه و تدوین شده است و کپی برداری از مطالب این مقاله شرعا و قانونا غیر قانونی است.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2019 سنگاپور

مشاغلی که در حال حاضر در کشور سنگاپور نیاز به جذب نیروی کار دارد شامل مشاغل مهندسی نرم افزار، مدیر بازاریابی، مهندس مکانیک، مدیر اجرایی و حسابدار حرفه ای می شود. افرادی که در یکی از شاخه های مورد نیاز فارغ التحصیل باشند و سابقه کار داشته باشند می توانند برای یافتن شغل در سنگاپور اقدام کنند. فرد متخصص در هر یک از این رشته ها در صورت دریافت پیشنهاد کار، می تواند جهت مهاجرت به سنگاپور از طریق کار اقدام کنند. اگر می خواهید از میزان درآمد هر یک از مشاغل مورد نیاز کشور سنگاپور مطلاع شوید می توانید جدول زیر را مشاهده نمایید.

درآمد مشاغل در سنگاپور

بر اساس جدول فوق پس از مدیران اجرایی، مهندسان نرم افزار می توانند بیشترین درآمد را در یک سال بدست آورند.
 

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و میزان حقوق در سنگاپور

اگر برای مهاجرت به سنگاپور از طریق کار تلاش می کنید، بهتر است از حقوق و دستمزد شغل مورد نظر خود نیز اطلاعاتی کسب نمایید. میزان حقوق و دستمزد در سنگاپور بر اساس نوع مشاغل متفاوت است. مشاغلی که بیشترین درآمد را در کشور سنگاپور نصیب خود می کند پزشکی، حسابداری، علوم زیستی و فن آوری می باشد. طبیعی است که این مشاغل متقاضیان بیشتری جهت دریافت شغل خواهند داشت. میزان حقوق دریافتی مشاغل مختلف در سنگاپور سالانه به صورت میانگین مبلغ 67152 دلار است یعنی مبلغ 5596 دلار در ماه. البته این رقم در سالهای اخیر تغییرات زیادی داشته است. شاغلین در سنگاپور به طور متوسط در هفته 45 ساعت کار می کنند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص مقرون به صرفه بودن درآمد اشتغال در سنگاپور را بدست بیاورید، می توانید مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنگاپور  را مطالعه نمایید و میزان دستمزد را به هزینه های زندگی مقایسه کنید.

درآمد مشاغل در سنگاپور


مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و نحوه کاریابی در سنگاپور

از آنجا مهاجرت به سنگاپور از طریق کار بدون داشتن پیشنهاد شغلی امکان پذیر نمی باشد، بنابراین باید راهی وجود داشته باشد تا کارفرمایان بتوانند نیروهای مورد نیاز خود را از میان متقاضیان واجد شرایط انتخاب کرده و پیشنهاد کاری به وی ارئه دهند. نحوه کاریابی در کشور سنگاپور از طریق موسسات کاریابی بین المللی در این کشور امکان پذیر است. کارفرمایان در سنگاپور در صورتی که از بین افراد تبعه کشور، نتوانند نیروی کار مورد نیاز خود را تامین کنند می توانند درخواست خود را برای یافتن فرد واجد شرایط از سایر کشورهای خارجی به موسسات کاریابی بین المللی ارائه دهند. برای این کار شرکت مورد نظر می تواند آگهی نیاز به فرد ماهر را منتشر کند. این آگهی می تواند در سایر کشورها آسیایی منتشر شود و افراد متقاضی با ارسال مدارک و سوابق کاری خود، تقاضای خود را به کارفرما اعلام نمایند. کارفرما نیز در صورتی که از واجد شرایط بودن فرد مطمئن شود می تواند پیشنهاد کاری برای فرد ارسال نماید.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و مؤسسات کاریابی در سنگاپور

موسسات کاریابی بین المللی در سنگاپور وجود دارد که افراد متقاضی مهاجرت به سنگاپور از طریق کار با ارتباط با این موسسات می توانید شانس خود را برای یافتن شغل مناسب امتحان کنند. برخی از موسسات بین المللی کاریابی در کشور سنگاپور به قرار زیر است:
 • مؤسسه کاریابی هادسون Hudsonاین موسسه درحال حاضر در 20 کشور آسیایی شعبه دارد.
 • موسسه کاریابی Aegis Recruitment
 • موسسه کاریابی Randstandاین موسسه در حال حاضر در 39 کشور دنیا شعبه دارد.
 • موسسه کاریابی Garner International
 • موسسه کاریابی DP Search
 • مؤسسه کاریابی RobertHalfاین موسسه بزرگترین موسسه کاریابی در جهان می باشد.
 • موسسه کاریابی 3C Synergy این موسسه برای یافتن کار در زمینه های ساخت و ساز و انرژی به متقاضیان و کارفرمایان خدمت رسانی می کند.
 • موسسه کاریابی American Association Career Resource Centre
 • موسسه کاریابی Career Hub Consultants
افراد علاقه مند به مهاجرت به سنگاپور از طریق کار می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله موسسات کاریابی در سنگاپور را مطالعه فرمایید.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و بررسی ویزای همراه

در سنگاپور به ویزایی که جهت همراهی با فرد اصلی متقاضی ویزا صادر می شود ویزای DP گفته می شود. اگر برای مهاجرت به سنگاپور از طریق کار اقدام کرده اید شما می توانید همسر و فرزند مجرد کمتر از 21 سال را با ویزای همراه به سنگاپور دعوت نمایید. این مورد یک مزیت برای افراد متاهل است. در بسیاری از کشورها امکان همراه کردن همسر و فرزندان به راحتی امکان پذیر نمی باشد و یا در صورت اجازه همراهی خانواده فرزندان تا 18 سال امکان دریافت ویزای همراه را دارند. در صورتی که فرد دارای ویزای کاری متاهل باشد و بخواهد همسر وفرزندان خود را برای زندگی در سنگاپور با خود همراه کند، می بایست پس از ورود به کشور سنگاپور، درخواست همراهی را برای خانواده خود به دولت سنگاپور ارائه نماید. همسر شخص اصلی که ویزای کاری دارد، پس از ورود به کشور سنگاپور در صورت کسب اجازه از اداره مهاجرت سنگاپور می تواند به تحصیل یا کار بپردازد. در مورد تحصیل فرزندان شخص اصلی نیاز به کسب اجازه نمی باشد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و اخذ اقامت و تابعیت در کشور سنگاپور، ، نسبت به برخی کشورهای مدرن و پیشرفته اروپایی چندان راحت نیست. بنابراین اگر شما به دنبال مهاجرت به سنگاپور از طریق کار هستید بهتر است شرایط خود را برای مهاجرت به کشورهایی نظیر آلمان، کانادا و اتریش نیز بررسی کنید.
 برای دریافت اقامت کشور سنگاپور حداقل سن باید 21 سال باشد. فرد متقاضی تابعیت کشور سنگاپور پس از دو سال از اقامت دائم می تواند درخواست خود را به دولت این کشور ارائه نماید. در هنگام تسلیم درخواست خود برای احذ تابعیت مدارکی که باید تحویل نماید به شرح زیر است:
 • قرارداد کار و یا مدرکی که اشتغال فرد به کار را اثبات نماید.
 • مدارک شناسایی فرد اصلی شامل، عکس،کارت شناسایی، پاسپورت، شناسنامه، گواهی تولد
 • پرکردن فرم های مربوطه
 • پرداخت هزینه 180 دلار بابت هزینه درخواست ویزا
 • آدرس محل سکونت متقاضی
 •  مدارک تحصیلی
 • مدارک شغلی
 • گواهی پرداخت مالیات
 • در صورت تاهل که فرد متاهل باشد سند ازدواج و شناسنامه فرزندان را نیز باید تسلیم نماید.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و سخن پایانی

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار ، اخذ اقامت از این روش و کلیه شرایط و مراحل آن در این مقاله بررسی گردید. کشور سنگاپور با داشتن صنایع مدرن و تجارت بین امللی و هم چنین نرخ بیکاری بسیار پایین، افراد زیادی را برای کار در این کشور جذب می نماید. مهاجرت به سنگاپور از طریق کار  یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور است. شرط اولیه مهاجرت به سنگاپور از طریق کار داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمایی سنگاپوری می باشد. مشاغل پر نیاز و میزان حقوق و دستمزد این مشاغل نیز در این مقاله به تفصیل بیان شد. یکی از مزیت های ویزای کاری سنگاپور، امکان بردن همراه (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال)  است. سنگاپور کشوری ثروتمند و بیشترین مشاغل در این کشور در زمینه صنایع و خدمات است.

 

پس از مطالعه این مقاله در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات دیگری داشتید می توانید با مشاوران ما در موسسه حقوقی MIE تماس بگیرید و سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید