مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

 

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری, شرایط لازم جهت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و هزینه ی موردنیاز جهت سرمایه گذاری در رومانی مورد بررسی علمی قرار می گیرد.ممکن است سوالاتی از این قبیل برای افراد پیش بیاید. مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری از چه روش هایی قابل انجام است؟ هزینه موردنیاز جهت سرمایه گذاری در بلژیک چقدر است؟ در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور, همکار MIE اتریش نگارش گردیده است نکات کاملی راجع به مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری به روش های مختلف ومزایا و معایب آن ها و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار گفته می شود.پیشنهاد می شود جهت مهاجرت به رومانی ابتدا روش های مختلف آن را با گرفتن وکیل حقوقی بررسی نمایید و سپس تصمیم نهایی را بگیرید. در صورت هرگونه سوال و ابهامی می توانید با متخصصین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری برای اخذ اقامت
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
  • مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و مزایا و معایب آن

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی

رومانی یکی از کشورهای جنوب شرقی اروپا است که دارای رتبه نهم درجهان از نظر مساحت می باشد. پایتخت این کشور بخاراست. این کشور از جنوب با بلغارستان و از شرق با مولداوی و اکراین و از غرب با مجارستان همسایه است.جمعیت این کشور ۱۹ میلیون نفر است. این کشور در سال ۲۰۰۷ عضو اتحادیه اروپا گشت اما جزو کشورهای شنگن نمی باشد.به تازگی رومانی وارد سرمایه گذاری خارجی شده است و از این طریق رشد اقتصادی پیدا کرده است . البته هنوز مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری در این کشور اندکی ریسک دارد و پیشنهاد می شود با یک مشاور حقوقی در این زمینه صحبت کنید.چرا که رومانی یک کشور نوپا در امور اقتصادی است و به تازگی از نظر اقتصاد شروع به رشد کرده است.جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری پیشنهاد می شود ویديو زیر که در سایت ملک پور قرار دارد رامشاهده بفرمایید .

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری برای اخذ اقامت

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری روش های مختلفی دارد . سرمایه گذاری در این کشور جهت اخذ اقامت می بایست حداقل سرمایه ای به اندازه صد هزار یورو هزینه کرد و در یک شغل تجاری که حداقل به مدت پنج سال ده شغل ثابت را ایجاد کند, فعالیت نمود.اما همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این کشور در حال حاضر ریسک بالایی دارد و فرد می بایست ابتدا با یک وکیل حقوقی مشورت های لازم جهت کهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری را داشته باشد.
جهت اطلاعات بیشتردر رابطه با مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می شود ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را در سایت ملک پور خریداری نموده و تمامی اطلاعات لازم جهت مهاجرت را خودتان یاد بگیرید.
همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری,مقاله ی زیر که در سایت حقوقی ملک پور قرار دارد را مشاهده نمایید.

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و تحلیل استاندارد های سرمایه گذاری

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری استانداردهایی را شامل می شود.کشور رومانی استانداردهای سرمایه گذاری را قبول دارد اما تمام سرمایه گذاران داخلی و خارجی از نحوه رسیدگی این دولت و دادگاه های مربوط به امور تجاری , شکایت دارند چرا که تعداد دادگاه هایی که به این امور می پردازد بسیار محدود است و علی رغم رشد این کشور در زمینه اقتصادی هم چنان به دلیل این نواقص سرمایه گذاری را پر دردسر و مشکل دار می کند و در عمل و اجرای روندهای قضایی بسی طولانی و هزینه بر است.این مقاله متعلق به سایت حقوقی ملک پور می باشد و هرگونه کپی برداری از آن شرعا و عرفا غیرقانونی می باشد.
همچنین در رابطه با امنیت سرمایه گذاری در این کشور می توان نرخ مصادره اموال را بررسی کرد که به صورت زیر می باشد.

ریسک سرمایه گذاری در رومانی


مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیرگذار.

رومانی در سال ۲۰۱۷ رتبه اول اقتصاد در اتحادیه اروپا را کسب کرد که دلیل آن سیاست مالی بود که پیش گرفت.در سال های اینده نرخ بهتری حدود ۴.۵ درصد را برای آن پیشنهاد می کنند.نرخ بیکاری در این کشور ۳/۴ درصد است اما به تازگی برخی مناطق این کشور دچار تورم شده اند که این میزان نرخ بیکاری را تا ۱۰ در صد می تواند افزایش دهد. دو نمودار نرخ تورم و نرخ بیکاری رومانی در سال های اخیر نمایش داده می شود.نرخ بیکاری یکی از مواردی است که در مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری تاثیر بسیاری دارد.

نرخ بیکاری و تورم در رومانی


مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

 از سال 2014 شهروندان دیگر کشورها و شرکت ها اجازه خرید املاک و مستغلات در رومانی مانند شهروندان و شرکت های رومانیایی هستند. برای خرید حتما باید فرم توافقنامه اولیه خرید به امضا طرفین برسد و پس آز آن میتوان نسبت به انتقال حق مالکیت نیز اقدام کرد. اگر فرد تا 1000000 یورو جهت خرید املاک و مستغلات در رومانی اقدام کند میتواند اقامت 4 ساله دریافت نماید که مرحله اول در دریافت تابعیت دائم میباشد و شانس تابعیت را بالاتر میبرد . از دیگر شرایط این است که شما موفق به یادگیری زبان رومانیایی باشید و همچنین آشنایی با فرهنگ این کشور الزامی میباشد .مهاجرت به رومانی از طریق خرید ملک یکی از روش های سرمایه گذاری سود اور در این کشور می باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک می توانید مقاله زیر را که در سایت ملک پور قرار دارد مشاهده نمایید.

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و ثبت کردن شرکت سهامی خاص در رومانی نیازمند حداقل دو سهامدار از تابعین رومانی یا از افراد خاجی میباشد و برای این ثبت شرکت حداقل سرمایه اولیه 25000 یورو میباشد که اقامت یکساله اعطا میشود و اگر سهامداران مدارکی دال بر درآمد ماهیانه 770دلار آمریکا یا 550 یورو  ارائه نمایند میتوانند مجوز اقامت خود را تمدید کنند.
از طرق کار آفرینی نیز شما میتوانید اقدام به اقامت نمایید اگر شما بتوانید حداقل مبلغ 150000 یورو و یا حداقل ایجاد 25 شغل تمام وقت ایجاد کنید یا به روش دیگر که حداقل مبلغ 200000 یورو و یا ایجاد 50شغل تمام وقت شما شانس دریافت اقامت را دارید . در صورتی که شما بتوانید سرمایه گذاری 500000 یورو را انجام دهید و یا بیشتر از 50 شغل تمام وقت را ایجاد کرده ، میتوانند اقامت 3 ساله دریافت کنند.

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری و مزایا و معایب آن

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری مزایایی دارد که می توان برخی از انان را نام برد.
.برخی مزایای این روش عبارتند از:
شخصی که شهروندی این کشور را دارد با افراد رومانیایی حقوق برابری دارند و همچنین امکان تحصیل و اعطای بورس تحصیلی شامل انان می شود و همچنین امکان گرفتن گواهینامه را دارند. همچنین از تمام خدماتی همچون دسترسی به بهداشت عمومی ,  دسترسی به کالاها و خدمات عمومی هم می توانند داشته باشند.
برخی معایب این روش عبارت است از بی ثباتی سیاسی ,ضعیف بودن زیر ساخت های کشور و جمعیتی فقیر با درامد محدود و همچنین بی ثباتی اقتصادی می باشد..

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری  و سخن پایانی

مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری , روش های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و هزینه های موردنیاز جهت سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت.امید است در این مقاله که توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور, همکار MIE اتریش گرداوری شده مشکلات و سوالات شا در زمینه ی مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری برطرف شده باشد.رومانی کشوری است نوپا در زمینه ی اقتصادی که سرمایه گذاری در آن در حال حاضر کمی ریسک است. پیشنهاد می شود جهت مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری با یک وکیل حقوقی مشورت های لازم را انجام دهید.

در صورت هرگونه سوال و ابهام در زمینه ی مهاجرت به رومانی از طریق سرمایه گذاری می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و مشاوره ی تلفنی رایگان دریافت نمایید.همچنین در قسمت نظرات سوالات خود را بپرسید تا در اسرع وقت به آن ها پاسخ داده شود. 
 

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید