مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری


مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، روش های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت فنلاند و بررسی مزایا و معایب مهاجرت به کشور فنلاند از روش های سرمایه گذاری به صورت علمی و با استفاده از منابع موثق در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. آیا با سرمایه گذاری در فنلاند می توان اقامت فنلاند را اخذ نمود؟ شرایط و هزینه های مورد نیاز برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری چگونه می باشد؟ آیا از طریق سرمایه گذاری در کشور فنلاند همراه نیز اجازه اقامت کسب می نمایند؟ ما در این مقاله پاسخ به این سوالات و موارد مشابه آن را خدمت شما عزیزان توضیح می دهیم و امیدواریم پاسخگوی ابهامات شما در زمینه مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، باشیم. در صورت هرگونه سوالات شما همراهان می توانید از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان مجرب در موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش در رابطه با مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری بهره مند شوید.
 • سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط عمومی
 • سرمایه گذاری در فنلاند و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فناند
 • سرمایه گذاری در فنلاند و استاندارد های سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در فنلاند و شاخص های اقتصادی تاثیر گذاری
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کار آفرینی در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه در فنلاند
 • سرمایه گذاری در فنلاند و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در فنلاند و معایب آن
 • سرمایه گذاری در فنلاند و سخن پایانی

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی سرمایه گذاری در فنلاند

کشور فنلاند هشتمین کشور بزرگ اروپا می باشد این کشور در حوزه اسکاندیناوی قرار دارد اسکاندیناوی در قسمت شمال قاره اروپا قرار گرفته است. کشور فنلاند دارای همسایگی با کشورهای سوئد، نروژ و روسیه می باشد. کشور فنلاند به دلیل آب و هوای سرد و شرایط خاص جغرافیا و موقعیتی دارای جمعیت کمی در مقایسه به مساحت این کشور می باشد. این کشور دارای اقتصاد قوی می باشد ولی در حال حاضر در رکود اقتصادی به سر می برد. اقتصاد این کشور غالبا در ماشین آلات، مواد شیمیایی، آهن آلات و صنایع وابسته به کاغذ استوار است، به همین دلیل توجه بسیاری از سرمایه داران خارجی به مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری جلب می شود. برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری می توانید به مقاله اصول سرمایه گذاری خارجی و افزایش سرمایه مراجعه نمائید.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند

برای اخذ اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری فقط از روش ثبت شرکت  و ارائه یک پلن کسب و کار مناسب مورد تائید دولت می توان به اخذ اقامت دست یافت. زیرا از روش های دیگر مانند خرید ملک در فنلاند شما نمی توانید درخواست تابعیت و اقامت دائم داشته باشید. قدم اول برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری ارائه سند بانکی به مبلغ یک میلیون یورو در حساب کوتاه مدت شخص می باشد. گام دوم مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری ارائه یک پلن کسب و کار مطابق با استانداردهای دولت فنلاند می باشد. ثبت شرکت در فنلاند از سه طریق برای متقاضیان مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. که شامل سهامی عام،دریافت نمایندگی و ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. برای آشنایی بیشتر با مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و دیگر کشورهای اروپایی می توانید به مقاله سرمایه گذاری در اروپا مراجعه نمائید.

شرایط عمومی سرمایه گذاری در فنلاند


مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند

برای اخذ اقامت در فنلاند از طریق سرمایه گذاری فقط از روش ثبت شرکت  و ارائه یک پلن کسب و کار مناسب مورد تائید دولت می توان به اخذ اقامت دست یافت. زیرا از روش های دیگر مانند خرید ملک در فنلاند شما نمی توانید درخواست تابعیت و اقامت دائم داشته باشید. قدم اول برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری ارائه سند بانکی به مبلغ یک میلیون یورو در حساب کوتاه مدت شخص می باشد. گام دوم مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری ارائه یک پلن کسب و کار مطابق با استانداردهای دولت فنلاند می باشد. ثبت شرکت در فنلاند از سه طریق برای متقاضیان مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر می باشد. که شامل سهامی عام،دریافت نمایندگی و ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. برای آشنایی بیشتر با مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و دیگر کشورهای اروپایی می توانید به مقاله سرمایه گذاری در اروپا مراجعه نمائید.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و استاندارد های سرمایه گذاری

برای مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری در هر کشور دیگر از این، باید در ابتدای فرایند سرمایه گذاری، جهت جلوگیری از هرگونه ریسک خطرناک و زیان ده در سرمایه گذاری باید به بررسی وضعیت اقتصادی کشور شامل استاندارد های سرمایه گذاری مانند نرخ امنیت سرمایه گذاری و بحث مصادره اموال بررسی و مطالعه دقیق قرار بگیرد. پس از اطمینان از این موارد شما می توانید با به روز کردن اطلاعات مرتبط با سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود، شروع به راه اندازی سرمایه گذاری یا کسب و کار خود با در نظر گرفتن تمامی مسائل مربوطه کنید. برای کشور فنلاند ما سعی نمودیم با دو نمودار مختلف، نرخ آزادی سرمایه گذاری و نرخ مصادره اموال را در این کشور به شما عزیزان نشان دهیم. لطفا با دقت آن ها را برری کنید و مد نظر قرار بدهید.

 

شاخص اقتصادی فنلاند


مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار

در بحث مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری نیاز است که علاوه بر مطالب گفته شده شاخص های اقتصادی این کشور نظیر تولید ناخالص داخلی و مبلغ آن، نحوه روند دریافت مالیات و مقادیر آن، نرخ بهره های بانکی و موارد مشابه بررسی و مطالعه بشود. زیرا که عدم اطلاع کافی از موارد مهم در زمینه سرمایه گذاری می تواند باعث عدم پیشرفت و سود دهی مطلوب بیزینس شما در آینده بشود. همچنین پویا بودن کشور در عرصه های اقتصادی نظیر آگاهی داشتن از نرخ بیکاری می تواند چشم انداز خوبی از شاخصه های سرمایه گذاری در هر کشور به شما نشان دهد. در این قسمت از مقاله از شما دعوت به بررسی نمودارهای موجود که به ترتیب شامل نرخ بیکاری در کشور فنلاند، نرخ تولید ناخالص داخلی و نرخ مالیات در فنلاند می نماییم.

نرخ مالیات در فنلاند


 
مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و از طریق خرید ملک در فنلاند

به صورت کلی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک فنلاند امکان پذیر نمی باشد با خرید ملک  در فنلاند باید توسط اتباع این کشور انجام گردد. البته خرید ملک در فنلاند می توانید مزایای زیادی از قبیل داشتن یک نوع سرمایه گذاری پر سود برخوردار باشد. اگر شما تبعه فنلاند باشید و پس از خرید ملک قصد فروش ان را داشته باشید باید آگاه باشید که 4 درصد از سود ناشی از فروش ملک شما بابت مالیات آن از شما گرفته می شود که این نکته بسیار مهمی در رابطه با خرید ملک در فنلاند و سرمایه گذاری از طریق آن می باشد این مبلغ سود از خریدار کسر می گردد. اما اگر شما خانه اولی باشید این مبلغ از شما کسر نخواهد گردید. ساختار ملک و مستغلات در کشور فنلاند بیشتر ساختاری دولتی است. اکثر ساختمان ها در فنلاند توسط دولت ساخته می شود. دستگاه مطبوع  سرمایه گذاری درحوزه ملک فنلاند وزارت مسکن و توسعه می باشد. پیشنهاد ما به شما در صورت قصد سرمایه گذاری در املاک کشور فنلاند، خرید آپارتمان ها کوچک در شهر هلسینگی می باشد.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و از طریق ثبت شرکت در فنلاند

در بین روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور فنلاند می توان گفت ثبت شرکت تنها راه دریافت اقامت  از طریق مهاجرت به فنلاند می باشد. تیم های کارشناسی موسسه حقوقی ملک پور می توانند در این زمینه به شما اطلاعات و مشاوره های منسجم و دقیقی ارائه کنند. البته برای ثبت شرکت در فنلاند شما باید شرایط مختلف تعیین شده توسط دولت فنلاند را در این مورد بدانید که این شرایط شامل:
 • تکمیل فرم های مخصوص وزارت بازرگانی کشور فنلاند توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • دریافت تائید مدارک توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • دریافت تائید نقشه کسب و کار یا پلن تجاری توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 •  دریافت وقت سفارت فنلاند توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری برای درخواست ویزای فنلاند
 • حاضر شدن در کشور فنلاند برای انجام مراحل سرمایه گذاری توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت شامل:
 • نقشه کسب و کار یا پلن تجاری متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • تکمیل فرم های ثبت شرکت توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • تامین سرمایه 2500 یورویی توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • تائید ارزش سهام توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • افتتاح حساب بانکی توسط متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
برای اطلاعات در مورد ثبت شرکت در این مورد می توانید به مقاله ثبت شرکت و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فنلاند مراجعه نمائید و از دیگر زوایا به قضیه ثبت شرکت در فنلاند پی ببرید.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و از طریق کارآفرینی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و از طریق کارآفرینی در فنلاند امکان پذیر می باشد و دولت فنلاند نیز از این موضوع حمایت می کند. البته سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی خیلی کار آسانی نسیت و چه بسا شما در طولانی مدت نتوانید به سود مطلوب خود برسید، زیرا در بیزینس پلن ارائه شده به دولت شما باید تمامی سود ها و شرایط مختلف موجود در بیزینس خود را مطرح نمایید و تائید دولت فنلاند را کسب نمائید. به طور کلی پیشنهاد ما برای مهاجرت و سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در کشورهای نظیر پرتغال، مالتا، اسپانیا و آلمان می باشد زیرا در این کشورها شرایط به نسبت مساعدتر و بستر بهتری برای سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی می باشد. برای درخواست مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری،کارآفرینی ابتدا متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی باید درخواست خود را به متولی این بخش یعنی مرکز معیشت کشور فنلاند ارسال نماید. در این مرکز پلن کارآفرینی متقاضی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری،کارآفرینی بررسی می گردد و در نهایت امر اجازه اقامت فرد صادر می گردد. . جهت آشنایی با روش های مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و دیگر روش‌های قانونی مهاجرت و آگاهی از جزئیات مسائل مهاجرتی فایل‌های ویدیویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به خوبی مسیرهای مناسب مهاجرت را برای مهاجرین مشخص می‌کند.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی در فنلاند

در کشور فنلاند برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی همچنان شرایط و قوانین برای افراد خارجی غیر اروپایی سخت و دشوار می باشد. به واسطه آن با توجه به نرخ اوراق قرضه دولتی در فنلاند و پیش بینی های اقتصادی در رابطه با آن نظیر ریسک های خرید و فروش اوراق قرضه دولتی، نحوه سود دهی آن در آینده و هزینه های احتمالی جهت زیان به سبب آن این پیام را به ما می رساند که این روش برای مهاجرت به فنلاند روش خوبی نیست و در کل برای خرید مهاجرت به یک کشور از طریق خرید اوراق قرضه ما به شما کشورهای دیگری نظیر پرتغال،کانادا، اسپانیا و ... که موقعیت بهتری دارند را پیشنهاد می دهیم که در آینده بتوانید اطمینان از سودهی و پیشرفت آن داشته باشید. این مقاله با تلاش متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری به نگارش درآمده و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیر قانونی می‌باشد و پیگرد قانونی دارد.

 مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

برای اشاره به مزایای سرمایه گذاری در فنلاند می توان از:
 • نیروی کار بسیار ماهر و متخصص فنلاندی.
 • ریسک پایین سرمایه گذاری در فنلاند با توجه به نظام قضایی فنلاند.
 • شرایط خوب از نظر سیاسی و اقتصادی( نبود فساد دولتی ).
 • عدم وجود شرایط پیچیده برای سرمایه گذاری در فنلاند.
 • وجود تخصص های عالی در زمینه های تکنولوژی، فن آوری سبز، بهداشت و درمان
با توجه به شرایط گفته شده و موقعیت خوب کشور فنلاند از لحاظ اقتصادی باید به این نکته هم توجه نمود که نحوه برخورد با سرمایه گذاران ایرانی توسط دولت فنلاند کمی با دیگر ملیت ها خصوصاً اروپائی ها متفاوت و سختگیرانه می باشد و در عوض ما به شما کشورهای نظیر پرتغال، اتریش و آلمان را جهت سرمایه گذاری پیشنهاد می کنیم. زیرا این کشورها به مراتب دارای شرایط  بهتری در سرمایه گذاری و روند سریع و آسان تری برای سرمایه گذاری ایرانیان ارائه می دهند.

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

 • قوانین پیچیده و و دشوار برای ایرانیان متقاضی سرمایه گذاری در فنلاند.
 • بازار محدود داخلی
 • سخت گیری ها در روند قضایی در رابطه با غیر اروپایی ها.
 • وابستگی شدید اقتصاد فنلاند به صادرات
 • آب و هوای سرد کشور فنلاند و شرایط جغرافیایی خاص آن.
 • بی نیازی دولت فنلاند به سرمایه گذاری های خارجی.
 • عدم وجود روش های آسان و سریع برای متقاضیان ایرانی در سرمایه گذاری.
 • هزینه های زندگی بالا برای خانواده ها.
همان طور که مشاهده می فرمایید کشور فنلاند برای سرمایه گذران ایرانی که قصد مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری را دارند شامل معایبی می باشد که حتما باید قبل از تصمیم برای سرمایه گذاری در این کشور مورد بررسی و تفکر قرار بگیرد تا با تصمیم گیری درست بتوانید آینده خوبی برای خود و خانواده خود رقم بزنید. 

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، روش های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت فنلاند و بررسی مزایا و معایب مهاجرت به کشور فنلاند از روش های سرمایه گذاری در این مقاله بررسی گردید. کشور فنلاند با توجه به موقعیت های اقتصادی و زمینه های مختلف آن می تواند جایگاه خوبی برای همسایگان اروپایی این کشور در زمینه مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری باشد، اما برای ایرانی ها پیشنهاد ما کشورهای دیگر نظیر پرتغال، آلمان و اتریش می باشد. 


در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری می توانید به وب سایت مؤسسه حقوقی ملک‌پور، همکار موسسه MIE اتریش مراجعه کنید یا از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان ما برای پاسخگویی به سوالات خود استفاده نمایید. لازم به ذکر می‌باشد این سوالات می‌تواند در زمینه مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و دیگر زمینه‌های مهاجرتی باشند همچنین این امکان وجود دارد که به پرسش‌های شما در سریعترین زمان ممکن در بخش "ثبت پرسش" پاسخ داده شود.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید