مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مقدمه ای بر آن

 

مهاجرت به نیوزیلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و راه های اخذ اقامت و تابعیت این کشور نیوزلند از طریق کار، در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط کار در نیوزلند چگونه است؟ مهاجرت به نیوزلند از طریق کار چه روش هایی دارد؟ مدارک لازم برای اخذ ویزای کار نیوزلند کدام است؟ به منظور مهاجرت به نیوزلند از طریق کار لازم است که برای ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. این ویزا مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان از جمله استرالیا و کانادا از طریق امتیاز بندی است و بر اساس این سیستم شما باید امتیاز مدنظر کشور نیوزلند را به دست آورید. با توجه به سطح کیفیت زندگی در نیوزلند، امنیت و رفاه اجتماعی بالا و اقتصاد سالم این کشور، مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و سایر روش های مهاجرتی پر طرفدار است. اگر شما نیز تصمیم به مهاجرت به کشور نیوزلند را داشته و می خواهید از طریق کار در این کشور اقدام نمایید، مقاله زیر را خوانده و اطلاعات تکمیلی را از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موسسه حقوقی ملک پور (همکار موسسه MIE اتریش) به دست آورید.
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و ویزای کاری نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نرخ بیکاری در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2019 نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و میزان حقوق در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نحوه کاریابی در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مؤسسات کاریابی در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و سخن پایانی

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و شرایط عمومی آن

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، نیازمند اخذ ویزای کاری است و این ویزا نیز شرایط و الزامات مخصوص به خود را دارد. اگر از طریق کار اقدام به مهاجرت به کشور نیوزلند کنید، اقامت این کشور را دریافت می نمایید و محدودیتی برای کار، تحصیل و زندگی در کشور نیوزلند پیش روی شما نخواهد بود. نکته مثبت ویزای کاری نیوزلند این است که متقاضیان می توانند خانواده خود را نیز به این کشور بیاورند و در کنار هم زندگی کنند. افرادی که به مدت حداقل دو سال در این کشور زندگی می کنند، اقامت نیوزلند را کسب می نمایند. همچنین کسانی که قصد راه اندازی کسب و کاری در این کشور را دارند نیز می توانند، اقامت نیوزلند را برای خود و خانواده به دست آورند. برای درخواست ویزای کاری دو مرحله به شرح زیر وجود دارد:
 •  امتیازات افراد شامل امتیازات سن، مدارک، سابقه کاری و پیشنهاد کاری محاسبه می گردد.
 •  هر ماه یک نفر، با امتیاز حداقل 160 توسط این دولت برای ورود به نیوزلند انتخاب می گردد.

 

ویژگی نیوزیلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و ویزای کاری نیوزلند

همانطور که گفته شد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، نیازمند ویزای کاری این کشور است. حدود 80 نوع ویزای کاری برای این کشور وجود دارد، که بسته به شرایط باید ویزای مناسب شما اتخاذ شود. در مورد این ویزا، انطباق سابقه کاری و مهارت های تخصصی با رشته تحصیلی ضروری است. بر اساس جدول امتیاز بندی زیر کسب حداقل 100 امتیاز برای اخذ ویزای کاری نیوزلند لازم می باشد. افراد زیر واجد شرایط اخذ ویزای کاری نیوزلند می باشند:
 • داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای نیوزلندی
 • داشتن هدفی برای کار در نیوزلند
 • داشتن یک شریک کاری و قصد ادامه فعالیت در نیوزلند
 • داشتن تحصیلات عالی و قصد کار در نیوزلند
<h3>>

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزلند

برای مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، و اخذ ویزای کاری مدارک مختلفی بسته به نوع ویزا لازم است. ارائه مدارکی از جمله مدارک تحصیلی و مهارت های شغلی، همچنین مدرک زبان آیلتس جنرال با حداقل نمره 5/6، برای اخذ ویزای کار نیوزلند ضروری می باشد. در زمانی حدود یک تا یک سال و نیم، مدارک شخص مورد بررسی قرار می گیرد و همانطور که در بالا نیز بدان پرداخته شد، حداقل امتیاز 100 برای این نوع ویزا کافی است. مدارک پایه ای برای هر نوع ویزای کاری به شرح زیر است:
 • اصل و کپی گذرنامه و شناسنامه
 • 2 قطعه عکس
 • اعتبار پاسپورت به میزان حداقل سه ماه
 • داشتن گواهی عدم سوء پیشنیه از کشورهایی که در طول 10 سال گذشته در آن اقامت داشته اند.

 

امتیازات ویزای کاری نیوزیبند

امتیازات ویرای کاری نیوزیلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نرخ بیکاری در نیوزلند

از جمله شاخص های مهمی که قبل از هرگونه اقدامی برای مهاجرت به نیوزلند از طریق کار باید مورد بررسی قرار بگیرد، نرخ بیکاری در این کشور است. تعریف شخص بیکار در کشورهای مختلف، متفاوت می باشد اما عموماً بیکار به شخصی گفته می شود که در سن کار قرار داشته، آمادگی و شرایط لازم برای ورود به بازار کار کشور را دارد اما در جایی مشغول به کار نیست و حقوقی دریافت نمی کند. نرخ بیکاری در کشور نیوزلند از سال 1985 تا 2019، میانگینی در حدود 6/01 درصد داشته است در طول این مدت در سال 1991 با نرخ11/20 درصد به بیشتر میزان خود و در سال 2007 با 3/30 درصد به کمترین میزان خود رسیده است. بر اساس نمودار زیر هم اکنون نرخ بیکاری در این کشور 4/2 درصد می باشد.
 

نرخ بیکاری در نیوزیلند


مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2019 نیوزلند

مهارت های مورد نیاز در کشور نیوزلند به دو دسته مهارت های بلند مدت و مهارت های فوری تقسیم می شود. که در صورت داشتن یکی از این مهارت ها می توان برای مهاجرت به نیوزلند از طریق کار اقدام نمود. رشته های فنی و مهندسی همچون عمران و شیمی، زیر شاخه های پزشکی مانند رادیولوژی، متخصص زنان و زایمان و روانشناسی، مشاغل مربوط به پروژه های ساختمانی از جمله مهارت های بلند مدت محسوب می شوند و نیاز به آن ها به طور دائم در سراسر نیوزلند وجود دارد. اگر شرایط و مهارت های لازم را داشته باشید، حقوقی به میزان حداقل 45000 دلار کانادا دریافت می کنید. مهارت های فوری به آن دسته از مشاغل گفته می شود که کشور نیوزلند به آن ها نیاز فوری دارد. این نیاز همیشگی نیست و شهروندان خود کشور از این مهارت های برخوردار نیستند. مشاغلی همچون کشاورزی و جنگلداری، بازرس، نقشه بردار ساختمانی و سایر مهارت های مربوط به ساختمان سازی، تدریس و غیره از جمله مهارت های فوری هستند.
 

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و میزان حقوق در نیوزلند

میانگین دستمزد ساعتی در نیوزلند

میزان حقوق در کشور نیوزلند نیز از جمله موارد است که هنگام مهاجرت به نیوزلند از طریق کار مورد توجه قرار می گیرد. حقوق بالا و نرخ پایین بیکاری دلیل مطلوبیت این کشور برای مهاجرت از طریق کار است. البته نرخ بیکاری در کشورهای نظیر آلمان و اتریش همچنان از کشور نیوزلند پایین تر و میزان حقوق بسیار مناسب است. وکالت، پزشکی، دندانپزشکی، مندسی شبکه، مشاوره IT و مدیر پروژه های IT و مشاوره املاک از جمله رشته های پردرآمد در نیوزلند محسوب می شوند. به طور متوسط درآمد یک وکیل چیزی حدود 50 هزار تا 200 هزار یورو، درآمد یک دبیر، 40 هزار تا 70 هزار یورو می باشد. در نمودار زیر رشد دستمزد ساعتی در کشور نیوزلند از سال 2016 تا به اکنون را مشاهده می کنیم.


مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نحوه کاریابی در نیوزلند

چنانچه فعالیت کاری افراد نیوزلند، برای مدتی کمتر از 3 ماه باشد می توان از طریق ویزای توریستی اقدام نمود. در صورتی که از این مدت بیشتر باشد، افراد می توانند از طریق ویزای کاری اقدام کنند و به کاریابی در این کشور بپردازند. در نظر داشته باشید که کارفرمای نیوزلندی در صورتی می تواند برای یک شخص خارجی دعوتنامه کاری صادر کند که شهروندی در خود کشور مهارت های لازم برای آن شغل را نداشته باشد. افراد بعد کار در نیوزلند به مدت 2 سال اقامت دائم و پس از 5 سال تحت شرایطی می توانند تابعیت این کشور را دریافت نمایند. موارد زیر از جمله فعالیت هایی اقتصادی است که با مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و داشتن ویزای کاری در نیوزلند می توان به آن ها پرداخت:
 • ورزشکارانی که قصد شرکت در مسابقات ورزشی دارند.
 • اساتیدی که قصد تدریس و فعالیت های تحقیقاتی در این کشور را دارند.
 • روزنامه نگاران و کارکنان حوزه رسانه
 • هنرمندانی که قصد شرکت در جشنواره های هنری را دارند.
 • انجام مذاکرات تجاری
 • شرکت در یک برنامه تجاری رسمی شناخته شده توسط دولت
 • راه اندازی کسب و کار جدید

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مؤسسات کاریابی در نیوزلند

در بسیاری از کشورها، موسسات و وبسایت هایی وجود دارند که افراد را برای کاریابی در آن کشور راهنمایی می نموده و متناسب با رزومه و مهارت هایی که دارند به کارفرمای مناسب معرفی می کند. اگر قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارید می توانید از طریق اینگونه موسسات به جستجوی کاری بپردازید. نکته ای که به هنگام ثبت نام در موسسات کاریابی حائز اهمیت می باشد، نوشتن رزومه ای دقیق است که تمامی مهارت ها و تخصص های شخص را نشان دهد تا از این طریق بتوانند شغل متناسب با خود را پیدا کنند. سایت های زیر از جمله سایت هایی هستند که برای کاریابی در نیوزلند مورد استفاده قرار می گیرند.


از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید