مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به آنتیگوا و باربودا در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به انتیگو باربودا

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا، روش های مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طرق مختلف و نحوه دریافت اقامت دائم و پاسپورت آنتیگوا و باربودا در این نوشتار به صورت علمی و تخصصی مورد مطالعه قرارگرفته است. از پرسش هایی که برای اشخاص متقاضی مهاجرت به آنتیگوا و باربودا ایجاد می گردد بطور کلی به مورد زیر می توان اشاره کرد: بهترین راه به منظور مهاجرت به آنتیگوا و باربودا چیست؟ طرق قانونی مهاجرت به آنتیگوا و باربودا کدام هستند؟ پاسخ گویی به این قیبل از پرسش ها و تحلیل نکته های مربوط به دریافت پاسپورت و مهاجرت به آنتیگوا و باربودا اهمیت فراوانی دارد که  هدف اصلی این مقاله است. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره­ایMIE  اتریش در این نوشتار تلاش نموده اند که تمامی نکات اصلی و مهم در این خصوص را مطرح نموده و ابهامات شما عزیزان را رفع نمایند. متقاضیان عزیز می توانید با این مؤسسه تماس تلفنی
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و شرایط عمومی
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق کار
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و اخذ تابعیت آنتیگوا و باربودا
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و سخن پایانی
برقرار نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و شرایط عمومی

کشور آنتیگوا و باربودا ، جزیره ای واقع در شرق دریای کارائیب می ­باشد. این کشور از زیبایی های تحسین برانگیزی برخورددار است. پایتخت این کشور شهر سنت جانز است. کشور آنتیگوا و باربودا بدین ترتیب شکل گرفت که برای نخستین بار کریستف کلمب اسپانیایی، نخستین کسی بود که از کشورهای اروپایی بر این جزیره قدم نهاد. بدین ترتیب این کشور پس از مدتی تحت سلطه اسپانیا بود. اندکی بعد کشور سلطنتی انگلستان آن را تصرف نمود. این جزیره در سال ۱۹۸۱ استقلال خود را اعلام نمود و بعد از ملکه سلطنتی انگلستان، ملکه این کشور  وره کورن وال برد نخست‌وزیر این کشور شد. وره کورن وال برد به عنوان کسی که استقلال را برای آنتیگوآ و باربودا و کشورهای دیگر منطقه کارائیب به ارمغان آورده از شهرت بالایی برخورددار است. این کشور حدود 280 کیلومترمربع مساحت دارد و همچنین جمعیتی حدود 84 هزار نفردارد. زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی است.

ویژگی انتیگو باربودا


مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق کار

از جمله روش هایی که می تواند از طریق آن مهاجرت به آنتیگوا و باربودا داشت، مهاجرت از طریق کار به این کشور می باشد. برای کار در آنتیگوا و باربودا ابتدا باید اجازه کار در این کشور را اخذ نمود و جهت دریافت اجازه کار متقاضیان نیازمند این هستند که  کارفرمایی پیدا کرده که مایل به استخدام ایشان باشد. کارفرمایان در کشور آنتیگوا و باربودا بدین صورت اجازه استفاده از نیروی کار خارجی را دارند که در هر قسمت هایی از شرکت خود به ازای هر نیروی خارجی، حداقل سه تبعه از این کشور را مشغول به کار داشته باشند.
کارفرما ها می بایست از طرف متقاضیان کار در کشور آنتیگوا و باربودا تقاضای اجازه کار را به اداره کار این کشور ارسال کرده و ضمانت کند که تمامی مسئولیت فرد تقاضا دهنده کار را تا زمانی که در خدمت وی است را پذیرا باشد. پیش از ارسال تقاضای کار به وزارت کار این کشور، کلیه فرم های مربوط به کار فرد متقاضی باید مهر، شماره گذاری و امضا شده باشند. تقاضای تمدید اجازه کار در این کشور باید به همراه یک نامه از شورای شرکت کارفرما و اداره کار، کمیسیون پزشکی و آموزش نیروی کار آنتیگوا و باربودا باشد که پس از بررسی آن را مورد تایید قرار دهند. اجازه کار منقضی شده تا وقتی که این نامه مذکور ارائه نگردد  به هیچ وجه تمدید نمی گردد.

نرخ بیکاری در انتیگو باربودا


مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق تحصیل

در امر مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و تحصیل در این کشور متقاضیان در صورتی که شهروندی از کشورهای کارائیب نباشند میبایستی اقامت موقت تحصیلی دریافت نمایند. ویزای تحصیلی این کشور معمولاً به مدت یک سال اعتبار دارد که این ویزا قابلیت تمدید سالانه برخورددار می باشد. اجازه تحصیل به منظور تحصیل در یک رشته و دانشگاه قید شده در ویزا صادر می شود و دانشجویان مجوز ادامه تحصیل در مکانی غیر از مکان ذکر شده در ویزای تحصیلی را نخواهند داشت. به دانشجویان بین المللی در کشور آنتیگوا و باربودا اجازه کار حتی به صورت پاره وقت نیز داده نمی شود.
مدارکی که لازم است متقاضی تحصیل در دانشگاه های این کشور به همراه داشته باشد به شرح ذیل است:
 • نامه تقاضای ویزای تحصیلی
 • فرم تاییده از اداره آموزش
 • برگ پذیرش از مؤسسه مورد نظر
 • گذرنامه معتبر متقاضی
 • نامه تمکن مالی
 • گواهی تاییده پزشکی
 • گذرنامه پدر و مادر
 • اسکن گذرنامه متقاضی
افرادی که به آن ها اجازه تحصیل اعطا شده است می توانند اقامت دائم آنتیگوا و باربودا را کسب نمایند. در صورتی که متقاضی به مدت چهار سال متوالی در کشور آنتیگوا و باربودا حضور داشته باشد شرایط لازم جهت دریافت اقامت دائم این کشور را دارد.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری مستقیم در این کشور بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. به منظور مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری سه روش موجود است:

نرخ رشد اقتصادی و تورم در انتیگو باربودا


مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق کمک بلاعوض

به منظور سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا  به روش کمک بلاعوض متقاضی می بایست  100 هزار دلار به صندوق توسعه ملی کشور آنتیگوا و باربودا  اهدا کند.جالب اینجاست که بدانید تمامی مبلغ ذکر شده به صورت یکجا می بایست به حساب صندوق واریز گردد. متقاضی اصلی پرونده مهاجرت از این طریق بدون نیاز به هزینه اضافه دیگری مجوز تقاضای اقامت برای همسر، فرزندان وابسته و والدین وابسته با بیش از 58 سال سن خود را دارد. را در درخواست خود لحاظ کند.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

به منظور دریافت اقامت آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری در ملک های ای ن کشور، دولت این کشور قوانینی وضع نموده است که متقاضی را مجبور به سرمایه گذاری روی املاک تعیین شده از طرف دولت می کند.
در اینجا باید به این نکته اشاره داشت که املاک خریداری شده توسط متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور به هیچ عنوان قابلیت فروش تا پنج سال را ندارند.
حوزه هایی از کشور آنتیگوا و باربودا  که توسط دولت جهت سرمایه گذاری خرید ملک تعیین شده اند را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری تجاری

برای کسب شهروندی کشور آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری متقاضی می بایست  در شرکت های تعیین شده از طرف اداره شهروندی کشور آنتیگوا و باربودا سرمایه خویش را قرا دهد.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق ازدواج

در قاوانین حقوقی این کشور آمده است که متقاضیان مهاجرت به آنتیگوا و باربودا در صورتی که بخواهند  با تبعه این کشور ازدواج نمایند این امان را دارند. در قوانین کشور آنتیگوا و باربودا ازدواج با مرد و یا زن تبعه تفاوتی ندارد و در هر دو نوع ازدواج همسر توانایی این را دارد که بهد از سپری شدن حدوداً یک سال از زندگی مشترکشان تقاضای اقامت دائم این کشور را دهد. در ادامه متثاضی  می تواند بعد از گذشت سه سال از اقامت دائمی خویش و مشروی بر پابرجا بون ازدواج طرفین جهت دریافت پاسپورت این کشور اقدام نماید. به منظور تقاضای ویزای ازدواج آنتیگوا و باربودا مدارکی که در ذیل به آن های اشاره شده است مورد نیاز می باشد:
 • کپی از سند ازدواج
 • حضور همسر الزامی است
 • نامه تبعه بودن همسر
 • گذرنامه معتبر
 • برگ تاییده پلیس
 • نامه پزشکی سلامت
 • گواهی بیمه
 • مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و اخذ تابعیت از طریق تولد
در خصوص دریافت اقامت از طریق تولد در کشور آنتیگوا و باربودا نکته مهمی که باید به آن اشاره داشت این است که تقریباً کشور ها از دو اصل در این خصوص پیروی می کنند. بعضی از کشور ها تابع سیستم خون می باشند که این بدان  معنی است که شهروندی این کشورهای از طریق پدر یا مادر به فرزند انتقال پیدا می کند و کودک تولد یافته شهروندی خانواده خود را اخذ می کند. از سوی دیگر تعداد کمی از کشور ها تابع سیستم خاک هستند، بدان معنی که هر کودک تولد یافته در خاک آن کشور تشهروند آن کشور محسوب می گردد و به او پاسپورت اعطا می گردد. آنتیگوا و باربودا از سیستم خاک در خصوص مهاجرت از طریق تولد در دادن اقامت  پیروی می کند.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق پناهندگی

متقاضیانی که قصد دریافت اقامت آنتیگوا و باربودا از طریق پناهندگی را دارند در ابتدای امر ذکر این نکته ضروری است که مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات و مشاوره در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و نگارش این بخش از مقاله صرفاً افزایش آگاهی مخاطبان و هشدار از خطرهای جبران ناپذیر این مسیر می باشد..
پناهندگی در کشور آنتیگوا و باربودا مراحلی دشوار و سخت دارد. تقریباً در همه موارد، دولت در مورد پرونده پناه جویان تصمیم گیری می کند و فقط در صورتی که متقاضی بتواند بدون فریب کاری اثبات کند که  با برگشت به کشور خویش مورد آزار و اذیت جانی و ... قرا خواهد گرفت، با تقاضای وی موافقت می شود.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

از روش های دیگری که می توان جهت اخذ اقامت کشور آنتیگوا و باربودا اخذ نمود، می توان به در خواست اقامت از طریق شهرت افراد مختلف در آنتیگوا و باربودا اشاره نمود. اقامت آنتیگوا و باربودا برای هنرمندان و افراد فوق موفق در صورتی امکان دارد که درخواست دهنده اقامت توانایی های فوق العاده ای در علوم مختلف از جمله علوم پایه، مهندسی، پزشکی، انسانی، هنر، آموزش، کسب و کار یا ورزش و ... داشته باشد و شخص بتواند مدارک بین الملی خویش را به سفارت ارائه دهد. مقامات استانی و حتی کشوری خیلی مطرح نیستند و اقدامی نمی توان در خصوص این اشخاص انجام داد. پس در نتیجه این نوع اقامت تنها قابل ارائه به اشخاصی است که موفقیت و مهارت فوق العاده زیادی در زمینه های بین المللی داشته باشند. در کل دریافت اقامت از این طریق برای افراد فوق موفق به سادگی امکان پذیر نیست و ریسک های بالایی دارد.
 

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و هزینه های زندگی در آنتیگوا و باربودا

در کشور آنتیگوا و باربودا با توجه به بالا بودن هزینه های زندگی از جمله مهم ترین آن که می توان به مسکن اشاره داشت دولت این کشور جهت رفاه حال متقاضیانی که اقامت موقت دارند سازمانی ایجاد کرده است که این سازمان موظف است تا حدودی در زمینه هزینه های مسکن متقاضیان کمک کننده باشد. با توجه به اینکه در کجای آنتیگوا و باربودا سکونت داشته باشید هزینه های هفتگی و حتی روزانه متفاوت است. مثلا مرکز آنتیگوا و باربودا شهرفوق العاده گرانی است تا جایی که حتی هزینه های نگهداری ساختمان در این شهر چیزی حدود 20 دلار در هر فوت مربع در ماه است.


مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و روش های اخذ مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

همان گونه که قبلاً ذکر شد روش های مختلفی برای اخذ مهاجرت به آنتیگوا و باربودا وجود دارید محبوب ترین آن ها سرمایه گذاری در آنتیگوا و باربودا می باشد. از جمله روش های دیگر می توان به کار و تحصیل در آنتیگوا و باربودا اشاره نمود که به صورت غیر مستقیم و پس از طی زمان و فرآیند مورد نیاز منجر به اخذ تابعیت آنتیگوا و باربودا می گردد. همچنین روش های کسب شهروندی از طریق تولد، ازدواج و پناهندگی بررسی گردید.

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا و سخن پایانی

همان گونه که ذکر شد روش های متعددی برای مهاجرت به کشور آنتیگوا و باربودا وجود دارد و همه این موارد به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت. از رایج ترین روش های مهاجرت به آنتیگوا و باربودا، سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اخذ مهاجرت به آنتیگوا و باربودا از طریق سرمایه گذاری از این جهت دارای محبوبیت می باشد که افراد می توانند بدون نیاز به حضور و زندگی در این کشور موفق به اخذ مهاجرت به دوم خود شوند و با استفاده از اعتبار آن به بیش از یکصد کشور دنیا سفر کنند. .
 

 همچنین مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره­ایMIE  اتریش بزرگترین موسسه ی خاورمیانه، آمادگی لازم برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در خصوص امر مهاجرت را به صورت تلفنی و حضوری دارد.
 

از دیگر وب سایت های موسسه ملک پور دیدن فرمایید