موسسه معتبر مهاجرتی

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص موسسه معتبر مهاجرتی در اختیار شما قرار دهیم.

موسسه معتبر مهاجرتی

مهاجرت یکی از مسائل مورد علاقه مردم کشورهایی مانند ایران است که شرایط مطلوب و مناسبی برای پیشرفت و حمایت دولت از افراد متخصص و تحصیلکرده را ندارند. بنابراین مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی که از لحاظ زیرساخت های تجاری و اقتصادی و آموزشی خوبی برخودار هستند، محبوب مردم ایران است. وقتی واژه ی مهاجرت به گوش شما میرسد ناخودآگاه این سوال در ذهن شما شکل میگیرد که چگونه مهاجرت کنیم؟ چه موسساتی برای مهاجرت در ایران وجود دارند؟ معتبرترین موسسات مهاجرتی کدام اند؟
مهاجرت امری است که هزینه تقریبا زیادی برای فرد متقاضی دارد، با توجه به هزینه ی زیادی که پرداخت میکنید، انتظار دارید به نتیجه ی قابل قبولی برسید و در روند مهاجرت خود نگرانی و استرس نداشته باشید. یک موسسه معتبر مهاجرتی با در اختیار داشتن وکیل مهاجرتی با مدرک تخصصی حقوق بین الملل، به شما کمک میکنند که در اخذ اقامت کشورهای پیشرفته موفق باشید و با صرف کمترین هزینه و وقت به نتیجه ای مطلوب برسید.برای کسب مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر در خصوص امور مهاجرتی خود با ما تماس بگیرید

برای دریافت مشاوره رایگان از وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

021 - 49076


موسسه مهاجرتی چیست؟

موسسه مهاجرتی یک سازمان غیر دولتی است که توسط یک وکیل حقوقی آشنا به مشاوره با مدرک حقوق بین الملل اداره میشود. موسسات معتبر دارای وکلای مهاجرتی معتبر در داخل و خارج از کشور هستند. هدف از تاسیس موسسه معتبر مهاجرتی این است که مهاجران با هر هدفی که قصد مهاجرت دارند، با خیال آسوده و مطمئن از قانونی بودن روند مهاجرت، به هدف خود دست یابند. در سال های اخیر سختگیری و پیچیدگی هایی که از سوی سفارتخانه های کشورهای مقصد اجرا میشود، نیاز به یک موسسه معتبر مهاجرتی بشدت احساس میشود. موسسات مهاجرتی با هموار ساختن راه های مهاجرت و تجربه و آگاهی زیادی که در این زمینه دارند، کمک زیادی به مهاجران میکنند. یک موسسه مهاجرتی معتبر حتما و حتما حضور فیزیکی و تعیین شده دارد و به نهادهای اینترنتی نمیتوان اعتماد کرد.

موسسات معتبر مهاجرتی چه ویژگی هایی دارند؟

موسسه معتبر مهاجرتی اگر طبق قانون تاسیس شده باشند و از جانب دادگستری پروانه تاسیس داشته باشند، قابل اعتمادند. یک موسسه معتبر مهاجرتی توسط یک وکیل حقوق بین الملل تاسیس میشود. درواقع موسسات معتبر مهاجرتی باید دارای کلیه مجوز های قانونی لازم برای امور مهاجرتی باشند. مدیران با تجربه در امر مهاجرت و آشنا به قوانین و ضوابط مهاجرت که مسلط به چندین زبان زنده ی دنیا باشند و کشورهای مقصد را از نزدیک دیده باشند، برای کار در موسسه های معتبر مهاجرتی مناسب هستند و با اعتماد به آن ها میتوانید در اخذ اقامت دائم یا اقامت موقت، موفق عمل کنید. سابقه ی بالا و تجربه در امر مهاجرت، از ویژگی های یک موسسه معتبر مهاجرتی است.

برای مطالعه شرایط کواپ در کانادا و امتیاز بندی مهاجرت به هلند می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

موسسه معتبر مهاجرتی ملک پور چه خدماتی ارائه میدهد؟

مدیریت موسسه مهاجرتی ملک پور با شخص ملک پور میباشد که ایشان فارغ التحصیل حقوق بین الملل و عضو کانون وکلای دادگستری و همچنین دانشجویای دکتری حقوق از دانشگاه ملی وین اتریش هستند.
جناب آقای ملک پور با تسلط بر 4 زبان زنده ی دنیا و سال ها تجربه در ارائه خدمات حقوقی مهاجرتی، و در اختیار گرفتن وکلای حقوقی بین المللی متخصص در موسسه خود در داخل و خارج از کشور، آماده ارائه خدمات مهاجرتی به تمامی مهاجرینی است که از راه های مختلف قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند. وکلای حقوقی موسسه ملک پور با مدرک حقوق بین الملل خصوصی که رابطه بین اتباع کشورها را در سطح بین المللی تنظیم میکنند، یکی از شاخصه های اعتبار این موسسه حقوقی میباشند. موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ی مهاجرت فعالیت انجام میدهد و دارای پروانه موسسه مهاجرت است، بنابراین تمامی کسانی که قصد مهاجرت دارند، موظف هستند روند امور مربوط به مهاجرت خود را از طریق موسسه های مهاجرتی پیگیری کنند. موسسه حقوقی ملک پور، دارای تمامی مجوز های قانونی لازم برای انجام خدمات حقوق داخلی و بین المللی میباشد. هم چنین از معدود موسسات معتبر مهاجرتی است که مجوز اعزام دانشجو را نیز در دستور کار خود دارد.
 
 

موسسه های معتبر مهاجرتی در کشور ما معدود میباشند و درواقع موسسه حقوقی ملک مور را میتوان یکی از تخصصی ترین و معتبرترین موسسه های مهاجرتی در ایران نام برد. زیرا با پروانه قانونی و وکلای حقوقی مهاجرتی متخصص، در امر مشاوره مهاجرت تجربه زیادی دارد. بنابراین بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرتی شما است.