موسسات معتبر کاریابی در دانمارک

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص موسسات معتبر کاریابی در دانمارک در اختیار شما قرار دهیم.


موسسات معتبر کاریابی در دانمارک


 • موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و مقدمه ای بر آن موسسات معتبر کاریابی در دانمارک کدامند؟
 • ایا برای اخذ ویزای کاری دانمارک نیازمند شناخت موسسات معتبر کاریابی در دانمارک هستیم؟
 • روش های برقراری ارتباط با موسسات معتبر کاریابی در دانمارک به چه نحوی می باشد؟

این ها تماما سوالات و مشکلاتی است که در ذهن شما عزیزان وجود دارد و ما برآنیم که در این مقاله با بررسی علمی و تخصصی در این زمینه به سوالات شما عزیزان پاسخ گوییم هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره رایگان وکلای مجرب موسسه حقوی ملک پور،می توانید با این موسسه تماس حاصل فرمایید.


برای دریافت مشاوره رایگان از وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

021 - 49076


در خصوص ویزای کار دانمارک باید خاطر نشان کرد که،در حال حاضر برای ایرانیان این امکان تنها از طریق داشتن پیشنهاد شغلی امکان پذیر است ،این بدان معنا است که فرد متقاضی کار در دانمارک باید کارفرمایی را یافته تا فرد متقاضی را به عنوان نیروی مورد نیاز خود اعلام کند واستخدام وی را درخواست نماید. در این میان یکی از روش های برقراری ارتباط با کارفرمایان مختلف ،استفاده از موسسات معتبر کاریابی در دانمارک می باشد.که این موسسات می توانند در تسهیل روند جستجوی شغل مناسب بسیار مفید واقع شوند.

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک  و روش های جستجوی شغل

شخص متقاضی شغل در دانمارک در ابتدا باید پیشنهاد شغلی مورد نظر خود را اخذ کند و از آن طریق وارد بازار کار دانمارک شود ،در این میان برای رسیدن به این هدف روش های متفاوتی وجود دارد .برخی از این روش های در ذیل آورده شده است .

 • آگهی های روزنامه و مجلات
 • ارسال رزومه به شرکت های مربوط به شغل مورد نظر
 • ثبت رزومه در سامانه های داده های شغلی
 • استفاده از یک شبکه کسترده برای یافتن شغل مانند موسسات معتبر کاریابی

اگر شما دارای اقامت یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و یا سوییس و منطقه تجاری اروپا باشید می توانید برای یافتن شغل مورد نظر خود به مدت 6 ماه در کشور دانمارک اقامت داشته باشید.و می توانند برای این مهم از موسسات معتبر کاریابی در دانمارک مانند کوپنهاگ ، ادنسه و آرهوس استفاده نمایند .


برای مطالعه شرایط مدارک لازم برای ویزای کار دانمارک و اقامت در دانمارک از طریق کار می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و نحوه کار با مراکز کاریابی


شما در دو حالت می توانید از خدمات موسسات معتبر کاریابی در دانمارک بهره مند شوید:
حالت اول زمانی است که شما به عنوان شخص متقاضی کار درخواست ورود به کشور دانمارک را دارید،از این رو که شخص متقاضی کار باید دارای پیشنهاد شغلی از کارفرمای دانمارکی باشد،میتواند از خدمات این موسسات استفاده نموده و موفق به یافتن شغل مورد نظر خود شده و از این طریق وارد بازار کار دانمارک شوند. حالت دوم در صورتی است که شخص متقاضی کار در کشور دانمارک حضور دارد و بنا بر دلایلی شغل خود را از دست داده است و جویای شغل جدید می باشد،در این مواقع که شخص بیکار شده است نیز می تواند از موسسات معتبر کاریابی در دانمارک برای جستجوی مجدد شغل مورد نظر خود استفاده نماید.

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و نحوه یافتن موسسات معتبر

در کشور دانمارک موسسات کاریابی بسیار زیادی وجود دارد که در یک دسته بندی انها را می توان به دو نوع موسسه کاریابی تقسیم نمود که شما می توانید با مراجعه به انها شغل مورد نظر خود را یافته و مشغول به کار شوید.
اولین مورد مرکز کاریابی کپنهاگ می باشد «kobenhavns Jobcenter» که یک مرکز کاریابی گسترده و بزرگ می باشد که در بخش ها و زمینه های متفاوتی فعالیت میکند و در جستجوی کار به افراد جویای شغل کمک میکند.
و مورد دوم در خصوص افرادی است که بیش از سه سال در دانمارک اقامت دارند و بنابر دلایلی مانند از دست دادن شغل خود در جستجوی شغل و کار جدید می باشند که این افراد می توانند به مراکز کاریابی عادی مراجعه نمایند.
در خصوص مبحث کاریابی صندوق تأمین بیکاری و اتحادیه کارگری شخص نیز می تواند در خصوص کاریابی فرد به وی کمک کنند.
اتحادیه های کارگری در موارد زیر می توانند به شخص متقاضی کمک کند :
 • نحوه مذاکره در زمان مصاحبه
 • مشورت در خصوص نحوه یافتن کار مناسب
 • تبادل اطلاعات با شخص متقاضی
 • راهنمایی در خصوص نحوه چیدمان رزومه شخص متقاضی 

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و اهداف مراکز کاریابی

قبل از هرگونه اقدام برای مراجعه به موسسات معتبر کاریابی در دانمارک شما باید از اهداف و کارایی این موسسات آگاهی کامل داشته باشید.از اهداف اصلی مراکز کاریابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود
 • ارایه اطلاعات مشاغل مورد نیاز به شخص متقاضی
 • ارایه  مشاوره های لازم در طول مدت کاریابی
 • برقراری ارتباط میان کارفرما و شخص متقاضی

برای مطالعه شرایط موسسات معتبر کاریابی در کانادا و موسسه معتبر کاریابی در فرانسه می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و نحوه روند کار آنها

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک نیز مانند سایر مراکز کاریابی در کشورهای دیگر روند مشخصی دارند . که اصولا بر مبنای پر کردن رزومه در قالب های مشخص می باشد که این رزومه ها در اختیار کارفرمایان قرار می گیرد و پس از آن جلسه ای تحت عنوان مصاحبه بین کارفرما و متقاضی شغل برگزار می گردد که در آن سوالاتی از قبیل میزان تجربه شخص پرسیده می شود و صلاحیت آنان مورد ارزیابی قرار می گیرد و در انتها بعد از مصاحبه و آزمون در صورت موفقیت شغل مورد نظر را کسب می کنند.

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک


برای شناخت برخی از موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و سهولت در برقراری ارتباط با آنان اسامی برخی از این شرکت ها در زیر گردآوری شده است.
 • 1.Jobindex
 • 2.Denmark.net
 • 3.Temp_Team
 • 4.CBP Network
 • 5.Translator Work
 • 6.Kelly Services
 • 7.Eco_Job
 • 8. Top Language Jobs

موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و نحوه شناخت  موسسات معتبر کاریابی در دانمارک و عملکرد این موسسات در روند یافتن شغل  در این مقاله به صورت علمی و تفصیلی مورد بررسی قرار گرفته شد اما امر مهاجرت و راههای  دیگر مهاجرت به غیر از روش کار در دانمارک مستلزم شناخت و اطلاعات می باشد.با توجه  به روند دریافت جاب آفر(JOB OFFER)  در کشور دانمارک از طرق مختلف مانند بهره جستن از موسسات معتبر کاریابی در دانمارک شاید بهتر باشد برای مهاجرت به کشور دانمارک از سایر طرق مانند تحصیل در این کشور استفاده نمایید و یا از  روشهای دیگر در سایر کشور ها مانند  ویزای کار اسکیل ورکر کانادا و یا ویزای کار جاب سیکر کشورهایی نظیر آلمان و اتریش که به مراتب روش ساده تری  محسوب میشوند و فرآیند ساده تری دارند ،استفاده نمایید . شما بزرگواران می توانید برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه کار در دانمارک و  موسسات معتبر کاریابی در دانمارک با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور  با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در دفتر مرکزی وین و یا با دفاتر همکار در ایران تماس حاصل بفرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید