مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک در اختیار شما قرار دهیم.


مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک


مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک و مقدمه ای بر آن

مدارک لازم برای ویزای کار در دانمارک چه مدارکی می باشد چگونه می توانیم مدارک  لازم را فراهم کنیم؟ قوانین سال ۲۰۱۹ در مورد مدارک و  مراحل اخذ ویزای کار در دانمارک چه مواردی می باشد؟ما در این مقاله بر آنیم تا با بررسی علمی و دقیق قوانین در سال ۲۰۱۹کشور دانمارک، مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در دانمارک را مورد بررسی قرار داده ،تا بدین وسیله به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ گوییم. ویزای کار دانمارک دارای شرایط و قواعد خاصی می باشد که با بررسی هر چه بهتر شما می توانید راحت تر به انتخاب مسیر مهاجرتی خود دست پیدا کنید..شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و مشاوره با مشاوران و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای  MIE تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی در این زمینه بهره مند شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان از وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

021 - 49076


مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در دانمارک و انواع ویزای دانمارک

در ابتدا برای اینکه بتوانیم شرایط اخذ ویزا و مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دانمارک را دریابیم لازم است در ابتدا انواع ویزای کار دانمارک را شناخته تا بتوانیم در مسیر درست گام برداریم.ویزای کار دانمارک به دو صورت می باشد:
  1. اولین حالت در خصوص طرح فهرست مثبت است که براساس این طرح مشاغلی که با کمبود نیروی کار مواجه می باشد معین گردیده و افرادی که تخصص های لازم را دارند می توانند براساس این طرح وارد خاک دانمارک گشته و مشغول به کار شوند.شایان ذکر است که این طرح برای ایرانیان قابلیت اجرا را ندارد.
  2. دومین حالت در خصوص طرح حدود پرداخت می باشد،بر اساس این طرح فرد متقاضی کار باید از یک کارفرمای دانمارکی پیشنهاد شغلی داشته باشد تا بتواند به وسیله آن وارد خاک دانمارک شود.این  طرح مستلزم آن است که پیشنهاد شغلی صادره از سوی کارفرما حداقل میزان حقوق قانونی کشور دانمارک را دارا باشد.

مدارک لازم برای کار در دانمارک،نیاز به ویزا و یا اجازه اقامت

بسیاری از افراد به دلیل عدم اگاهی از قوانین و ضوابط و بدون مشورت با مشاورین مجرب برای رسیدن به هدف های خود دست به انتخاب راهی نامناسب می زنند، برای امر مهاجرت در ابتدا باید  به دقت شرایط لازم و روش مناسب پیدا شود.در خصوص کار در دانمارک و مدا ک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک باید خاطر نشان کرد که برخی از افراد برای ورود سریعتر به خاک دانمارک تنها به اخذ ویزا بسنده می کنند و با این تفکر که تنها ورود به خاک این کشور برای شروع کار کافی است اما باید گفت که علاوه بر اخذ ویزا شخص احتیاج به اجازه اقامت و اجازه کار دارد.در نتیجه با ویزای توریستی شخص امکان کار کردن در کشور مقصد را نخواهد داشت و در ابتدا باید با ویزای کار و اجازه کار در کشور مربوط اقدام بفرماید.

برای مطالعه شرایط موسسه معتبر مهاجرتی و وکیل مهاجرتی می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

مدارک لازم جهت ویزای کار دانمارک

فرد متقاضی باید مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در دانمارک را تهیه کرده و پس از ترجمه رسمی آن،مدارک را جهت شروع مراحل اخذ ویزای کار دانمارک باید ارایه دهد.مدارک لازم جهت ویزای کار دانمارک به شرح ذیل می باشد.
  • پاسپورت متقاضی
  • رزومه کاری و معتبر شخص
  • دعوت نامه و پیشنهاد شغلی
  • مدارک تحصیلی مورد نیاز
  • مدرک زبان
  • اسناد تاهل در صورت وجود
در خصوص گذرنامه معتبر برای اخذ ویزای کاری دانمارک باید خاطر نشان کرد که بهتر آن است که قبل از شروع فرایند تکمیل مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دانمارک نسبت به تمدید ان اقدامات لازم را مبذول بفرمایید تا انکه مدت زمان اعتبار آن بیشتر باشد.
در انتها بهتر است در تمام مراحل تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز خود من الجمله موارد ذکر شده و بیمه مسافرتی و غیره را تهیه کرده تا در روند کار دچار مشکل نشوید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک و شرایط اخذ ویزا کشور دانمارک از طریق کار در این مقاله به صورت علمی و تفصیلی مورد بررسی قرار گرفته شد اما امر مهاجرت و راههای  دیگر مهاجرت به غیر از روش ویزای کار دانمارک که مستلزم شناخت مراحل و مدارک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک می باشد ، با توجه به شرایط  فرد و شرایط  کشور مقصد مورد نظر متغیر است که همه این موارد  نیازمند بررسی دقیق میباشد .با توجه  به مدارک لازم برای اخذ ویزای کار دانمارک و روند دریافت جاب آفر(JOB OFFER)   از این کشور شاید بهتر باشد برای مهاجرت از طریق کار از روشهای دیگر در سایر کشور ها مانند  ویزای کار اسکیل ورکر کانادا و یا ویزای کار جاب سیکر کشورهایی نظیر آلمان و اتریش که به مراتب روش ساده تری  محسوب میشوند و فرآیند ساده تری دارند ،استفاده نمود و یا برای ورود به خاک کشور دانمارک از سایر روش ها مانند تحصیل در دانمارک استفاده کرد. شما بزرگواران می توانید برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور  با همکاری موسسه مشاوره ای MIE در دفتر مرکزی وین و یا با دفاتر همکار در ایران تماس حاصل بفرمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.