مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی در اختیار شما قرار دهیم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و مقدمه ای بر آن

 • مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی چگونه انجام می شود؟
 • آیا از این طریق می توانید اقامت و در نهایت تابعیت کشور فرانسه را کسب نمایید؟
 • دلایلی که باعث می شود این مسیر، مسیری خوب و موفق برای مهاجرت شما باشد چیست؟
ما در این مقاله علمی به بررسی نکات مهم و ضروری در باب مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی پرداخته و تمامی این نکات را به صورت خلاصه بیان می داریم. همچنین شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تلفنی این موسسه بهره مند شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان از وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

021 - 49076


مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و شرایط عمومی آن

برای انتخاب یک کشور به عنوان مقصد مهاجرت بررسی اطلاعات اولیه و شرایط آن کشور از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تاثیر به سزایی بر درستی انتخاب شما خواهد داشت. کشور فرانسه یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که در اروپای غربی واقع شده است. این کشور از نظر اقتصادی شرایط خوبی داشته و در منطقه اروپا بعد از کشور آلمان دومین کشور اروپا است که اقتصاد قوی ای دارد. از لحاظ تولید ناخالص داخلی کشور فرانسه جزو برترین کشورهای جهان بوده و ششمین کشور جهان از لحاظ قدرت اقتصادی است. زبان رسمی  این کشور فرانسوی است و ارز رایج در این کشور که اقتصاد آن نیز بر پایه این ارز می چرخد، یورو می باشد. در زیر به بررسی مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی می پردازیم.

برای مطالعه شرایط مهاجرت به دانمارک از طریق کارآفرینی و مهاجرت به اتریش از طریق کار آفرینی می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد که ممکن است مدنظر بسیاری از شما بزرگواران قرار گرفته باشد. اما جهت سرمایه گذاری در فرانسه نیاز است که ابتدا استاندارها و شاخص های مهم سرمایه گذاری در این کشور را بررسی نمایید. یکی از مهم ترین مسائل میزان تعهدی است که کشور مورد نظر نسبت به حفظ سرمایه سرمایه گذار خارجی دارد و بررسی اینکه آیا سرمایه شما در آن کشور امنیت دارد یا خیر. کشور فرانسه از این حیث جزو بهترین کشورها از لحاظ نظام قضایی سالم و تعهدی است که به سرمایه گذار خارجی می دهد. این نکته را می توان از طریق بررسی نرخ مصادره اموال این کشور متوجه شد زیرا هر چقدر نرخ مصادره اموال پایینتر باشد امنیت سرمایه گذاری بیشتر است. در نمودار زیر می توانید این آمار را مشاهده نمایید.

 

 

بررسی نرخ مصادره اموال در فرانسه


همچنین یکی دیگر از نکاتی که در مورد سرمایه گذاری در یک کشور اهمیت دارید میزان مالیات در آن کشور و همچنین میزان تولید ناخالص داخلی کشور مذبور می باشد. کشور فرانسه نظام مالیاتی قوی ای داشته ومی توان گفت نسبتا مالیات در این کشور بالا است اما در مقابل تولید ناخالص داخلی این کشور بسیار بالا بوده و ششمین کشور جهان از این لحاظ شناخته می شود و می توان از این لحاظ گفت سرمایه گذار با سرمایه گذاری در کشور فرانسه سود خواهد کرد.

 

 

بررسی مالیات در فرانسه


مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و ویزای سرمایه گذاری

یکی از راه هایمهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری در مشاغل موجود در کشور فرانسه می باشد که از این طریق ویزای سرمایه گذاری این کشور را دریافت خواهید کرد. این پروسه به این صورت است که دولت فرانسه برای افرادی که تمایل دارند به این کشور وارد شده و کارآفرینی نمایند اجازه می دهد تا ابتدا به کشور فرانسه سفر داشته و کسب و کار مورد نظر خود را انتخاب کنند. سپس شما می توانید برای راه اندازی کسب و کار مربوطه درخواست ویزا و اقامت در این کشور را بدهید. از این طریق به شما در ابتدا اقامت 1 ساله کشور فرانسه داده می شود که این اقامت به مدت 5 سال قابل تمدید است. پس از این که اقامت خود را تا 5 سال تمدید نمودید می توانید برای اقامت دائم 10 ساله فرانسه درخواست دهید. این اقامت را می توانید برای همسر و فرزندان خود نیز دریافت نمایید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و مراحل اقدام آن

 • زمانی که شما جهت مهاجرت به فرانسه از طریق کارفرینی درخواست داده و اقدام می کنید، مراحلی را جهت انجام پروسه سرمایه گذاری و دریافت اقامت خود طی خواهید نمود. این مراحل را به تفکیک در زیر بیان خواهیم داشت.
 • ابتدا نیاز است که شما به کشور فرانسه ورود نموده و شغل مورد نظر خود را انتخاب نمایید. که برای این کار باید ابتدا درخواست ویزای کوتاه مدت دهید.
 • زمانی که شما به این کشور ورود کنید ابتدا تعدادی شغل و مغازه که صاحبان قبلی آنها تمایل دارند آن شغل را اهدا کنند، به شما نشان داده خواهد شد.
 • پس از انتخاب شغل برای شما و به اسم شما حساب بانکی افتتاح خواهد شد.
 • حال شما باید کشور فرانسه را ترک کرده و برای ویزای 6 ماهه این کشور درخواست دهید.
 • میزان سرمایه ای که برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارید را از ایران به حساب خود در فرانسه واریز می نمایید.
 • حال شما باید با داشتن ویزای بلند مدت 6 ماهه خود به این کشور ورود نموده و مراحل اداری را طی نمایید.
 • در این مرحله شما قولنامه ای را مربوط به شغل خود امضا نموده و براساس آن درخواست اقامت یک ساله می کنید و تاییدیه اقامت خود را در این کشور از اداره پلیس دریافت می نمایید.
 • پس از آن در این کشور شرکتی را به ثبت رسانده و فعالیت خود را آغاز می نمایید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی

یکی از راه های کارآفرینی در کشور فرانسه اقدام از طریق ثبت شعبه شرکت در این کشور است. از آنجایی که کشور فرانسه جزو کشورهایی است که با کشور ما تعاملات خوبی داشته و طرف تجاری کشور ما می باشد، بنابراین می تواند مقصد مناسبی برای انتقال تجارب و تجارت ما باشد. برای اقدام از این طریق تنها نیاز است که شما در ایران از قبل شرکتی داشته باشید و از این طریق اقدام نمایید تا شعبه شرکت خود را در کشور فرانسه افتتاح نمایید. از این طریق شما می توانید در صورتی که در ایران فعالیت های تجاری گشترده ای دارید این فعالیت را به کشور فرانسه منتقل نموده و در آن کشور به ادامه کار خود بپردازید. در صورت اقدام از این طریق در ابتدا به شما قامت یک ساله داده خواهد شد که این اقامت به مدت 5 سال قابل تمدید بوده و پس از آن نیز می توانید برای دریافت تابعیت کشور فرانسه درخواست دهید. نکته قابل توجه در این زمینه این است که برخلاف ویزای سرمایه گذاری در این روش نیازی نیست که شما سرمایه ای را به حساب خود ریخته و آن را نشان دهید و تنها داشتن یک شرکت در ایران کفایت می کند. شما در صورت دریافت این ویزا اجاره دارید تا برای همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال شما می باشد نیز درخواست اقامت نمایید. در صورت اقدام از این طریق تحصیل برای شما و فرزندانتان نیز رایگان خواهد بود.

برای مطالعه شرایط موسسه معتبر مهاجرتی و وکیل مهاجرتی می توانید با کلیک روی هر کدام از لینک ها از مقالات ما استفاده نمایید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و مزایای آن

ما در بالا شرایط و استانداردهای سرمایه گذاری در کشور فرانسه را بررسی نمودیم و دریافتیم میزان مالیات در کشور فرانسه نسبتا بالا می باشد که جزو معایب سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اما دریافت ویزای سرمایه گذاری فرانسه مزایایی نیز دارد که در زیر بیان میداریم:
 • شما می توانید کسب و کار مورد نظر خود را ابتدا از نزدیک مشاهده نموده و سپس تصمیم بگیرید مه آیا تمایل ارید برای آن شغل مربوطه اقدام نمایید یا خیر.
 • سرمایه ای که شما به این کشور منتقل می کنید به حساب شخصی خود شما منتقل خواهد شد.
 • شما می توانید به صورت مستقیم شغل انتخابی خود را اداره نمایید و به صورت مستقیم نظارت کنید.
 • به هیچ عنوان سرمایه شما توسط کشور فرانسه بلوکه نخواهد شد.
 • شما و خانواده تان با اقدام از این طریق اجازه تحصیل رایگان در این کشور را خواهید داشت.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی و وکیل مهاجرت معتبر

از آنجایی که ثبت شرکت و دریافت ویزای سرمایه گذاری کشورها، یک پروسه قانونی و کاملا حقوقی بوده و برای اقدام از این طریق و جهت اطمینان از قانونی بودن روند اقدام شما و رسیدن ببه نتیجه مطلوب و از دست ندادن سرمایه خود، حتما پروسه سرمایه گذاری خود را در کنار موکلین مجرب و کاربلد پیش ببرید تا مبادا به دلیل اطلاع نداشتن از امور قانونی در این پروسه شکست خورده و نتوانید به هدف خود برسید. در این زمینه موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن وکلای مجرب می توانند شما را برای رسیدن به این مهم همراهی نمایند.
 

 

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی را در این مقاله بررسی نمودیم. اقدام جهت کارآفرینی و سرمایه گذاری در کشور فرانسه در وحله اول نیاز به بررسی شرایط کشور مورد نظر دارد که آیا مقصد مناسبی برای جابجایی سرمایه شما می باشد یا خیر. یکی از نکات بسیار مهم در مورد کشور فرانسه میزان مالیات مشخص شده در این کشور می باشد که به نسبت کشورهای دیگر اروپایی مانند اتریش و یا آلمان نسبتا بالا می باشد. از این لحاظ پیشنهاد می شود شرایط مهاجرت و سرمایه گذاری به دیگر کشورهای اروپایی را نیز بررسی نموده تا با مقایسه شرایط سرمایه گذاری این کشورها بتوانید بهترین تصمیم را اتحاذ نمایید. موسسه ملک پور نیز در این زمینه آماده خدمت رسانی بوده تا شما را در رسیدن به بهترین انتخاب همراهی نماید.