موسسات معتبر کاریابی در اتریش

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص موسسات معتبر کاریابی در اتریش در اختیار شما قرار دهیم.

موسسات معتبر کاریابی در اتریش

 شهروندان کشور های خارجی، کشور اتریش را به عنوان یک گزینه ی محبوب برای مهاجرت میپسندند. همانطور که میدانید، شهروندان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا، برای مهاجرت به اتریش نیاز به اخذ مجوز اقامت اتریش دارند. شاید بپرسید مهاجرت از طریق کار به اتریش به چه صورت است؟ چه امتیاز بندی هایی برای مهاجرت از طریق کار در اتریش وجود دارد؟ موسسات معتبر کاریابی در اتریش را چگونه میتوانم پیدا کنم؟
 

موسات معتبر کاریابی در اتریش


راه های مهاجرت از طریق کار در اتریش

راه های متفاوتی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد، یکی از بهترین راه های مهاجرت به اتریش، مهاجرت از طریق کار به اتریش است. طبق امتیازبندی های مهاجرت به اتریش، افرادی که ویزای تحصیلی دارند و تحصیلات خود را در اتریش به پایان رسانده اند، شانس بالاتری برای استخدام از طریق موسسات معتبر کاریابی در اتریش را دارند. به هر حال، تحصیلات و مدرک تحصیلی شما حتی اگر فارغ التحصیل اتریش نیز نباشید امری مهم در پیدا کردن شغل مناسب و مهاجرت از طریق کار به اتریش است. بنابراین مدرک تحصیلی اولین شرط اخذ تابعیت اتریش از طریق کار محسوب میشود. نکته ی دیگر که باید در نظر گرفت، مدرک زبان انگلیسی و آلمانی است، تسلط کامل بر این دو زبان، شرایط استخدام کاری شما در اتریش را تسهیل میکند. یکی دیگر از شروط برای اخذ اقامت کاری از طریق موسسات معتبر کاریابی در اتریش این است که یک حامی و کارفرما داشته باشید. دولت اتریش برای تسهیل کار شما در امر کاریابی در اتریش، قانونی وضع کرده به این صورت که برای گرفتن ویزای مشاغل جابسیکراقدام کنید که به وسیله آن میتوانید به مدت شش ماه در اتریش اقامت داشته باشید به دنبال شغل مورد نظر خود از طریق موسسات معتبر کاریابی در اتریش بپردازید و پس از آن برایاخذ ویزای کار در اتریش درخواست بدهید. اگر شما به عنوان یک کارمند ماهر با تخصص و تحصیل کرده  باشید، میتوانید برای گرفتن کارت قرمز سفید قرمز، درخواست بدهید. این کارت به شما امکان اخذ تابعیت دائم کشور اتریشرا بعد از 4 سال کار و پرداخت مالیات، میدهد. کارت آبی نیز نوع دیگری از مجوزهای اقامت کاری در اتریش است به این صورت که متقاضیانی که دوره تحصیلی سه ساله در اتریش را به پایان رسانده اند و شغل انتخابی آن ها با مدرک تحصیلی شان مطابقت داشته باشد میتوانند برای اخذ کارت آبی درخواست بدهند که در صورت اخذ کارت آبی مجاز به 2 سال زندگی و کار در اتریش هستند. طبق نکاتی که بیان شد، موسسات معتبر کاریابی در اتریش به شما این امکان را میدهند که با پیدا کردن شغل مورد نظرتان که مطابق با رزومه کاری و مدرک تحصیلی تان است، اقامت دائم کشور اتریش را کسب کنید.  

بهترین مشاغلی که در اتریش وجود دارند را بشناسید

 امروزه در اتریش، بخش خدمات شامل مشاغل مدیریتی و بازاریابی و کامپیوتر، شکاف های زیادی برای استخدام و پذیرش نیروی کار ماهر خارجی دارند. بنابراین در این مشاغل شانس استخدام بالایی دارید. یکی دیگر از راه های مهاجرت کاری به اتریش از طریق کارآموزی است. حین تحصیل یا پس از آن میتوانید به عنوان کارآموز وارد بازار کار اتریش شوید و پس از یک مدت کار، توسط موسسات معتبر کار یابی اتریش به یک کارفرما معرفی شوید و بتوانید اقامت دائم اتریش را کسب کنند.
 
 

لیست موسسات معتبر کاریابی در اتریش:


Avenida de los Toreros 26 1ºD
Madrid, 28028
Spain
+۳۴ ۹۱۷ ۱۳۱ ۲۳۴ 
  
Fa. Leingruber – Personalbereitstellung GmbH
Messendorfgrund 23
Graz / Messendorf, 8042
Austria  
+۴۳ ۳۱۶ ۴۰۷ ۵۷۴
 
KMJ Consulting
Jakob Haringerstrasse 1
Salzburg, 5020
Austria
+۴۳ ۶ ۶۴۳ ۴۰۷ ۸۸۸
  
IAESTE Vienna Firmenmessenteam
Operngasse 11
Wien, 1040
  
Zisser Kurt Personalbeistellung
+۴۳ ۷۲۲ ۵۹۰ ۹۰۰
 
Accenture Österreich
+۴۳ ۸۰ ۰۴۵ ۰۴۵ ۰۴۵ 
  
FOR Offshore
۱۲۳ Main Street
Gibraltar  
+۳۵۰ ۲۰ ۰۴۲ ۸۹۱
 
Trenkwalder Personaldienste AG
Richard Trenkwalder Platz 1
Schwadorf, 2432
Austria
+۴۳ ۲۲ ۳۰۳ ۳۲۱
 
EBK-JOBBOX
Wien / (und) Traiskirchen, 1010 / (und) 2514
Austria
+۴۳ ۲۲ ۵۲۵ ۰۸۰ ۸۰۰
 
Manpower GmbH
+۴۳ ۱۵۱ ۶۷۶ ۱۰۰
  

لیست سایت های کاریابی کشور اتریش: 

  • www.karriere.at 
  • www.metajob.at 
  • www.monster.at 
  • www.jobkralle.at 
  • www.job.at 
  • www.madeinjlm.org 


با وجود فرصت های شغلی زیادی که در شهر وین پایتخت کشور اتریش وجود دارد، کشور اتریش در قلب اروپا واقع شده است و موقعیت مرکزی و سیستم ارتباطات و حمل و نقل مطلوبی دارد که این کشور را در شرایط بسیار مناسبی از نظر کار و تجارت قرار داده است. با وجود وسعت و جمعیت کمی که دارد از اقتصاد پویا و نرخ بیکاری پایینی برخوردار است. با توجه به این موارد، انتخاب مناسبی برای افرادی است که از طریق کار به اتریش مهاجرت میکنند.