موسسات معتبر کاریابی در هلند

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص موسسات معتبر کاریابی در هلند در اختیار شما قرار دهیم.

موسسات معتبر کاریابی در هلند


موسسات معتبر کاریابی در هلند زمانی برای شما ارزش دارند که بخواهید از طریق کار به کشور هلند مهاجرت کنید. همانطور که گفتیم، یکی از راحت ترین راه های مهاجرت به هلند از طریق کار است. با وجود بهای زیادی که دولت هلند به اقتصاد و کسب و کارهای جدید در پیشرفت هرچه بهتر کشورش میدهد، نیروی کاری متخصص و ماهر نیز جایگاه بالایی در اقتصاد این کشور دارد. استخدام کاری در هلند شرایط و ضوابط خاصی دارد که از طرف دولت هلند تعیین شده اند و هر نیروی کار خارجی برای اخذ تابعیت باید طبقامتیازبندی های مهاجرت به هلند مورد تایید دولت این کشور قرار بگیرد. ولی چگونه میتوانید شغل مورد نظر خود را در هلند پیدا کنید؟ چه مشاغلی در هلند طرفدار بیشتری دارند ؟ شکاف های کاری کدام شغل در هلند بیشتر است؟ موسسات معتبر کاریابی در هلند چگونه میتوانند به شما در این امر کمک کنند؟  
همانطور که قبلا گفتیم، به طرق مختلفی میتوانید از مشاغل مورد نیاز در هلند مطلع شوید و در آگهی های استخدام مشاغل گوناگون ثبت نام کنید. یکی از راه های موجود، موسسات کاریابی در هلند هستند. امروزه موسسات معتبر کاریابی هلند یک راه میانبر برای گرفتن زودتر اقامت کاری هلند هستند. اخذ تابعیت هلند با ویزای کار خود نیازمند شرایط و مدارکی است که بر اساس آن میتوانید شغل مناسب خود را در فضای رقابتی ای که در موسسات کاریابی وجود دارد پیدا کنید. یکی از این شرایط، ورود به موسسات کاریابی و ثبت رزومه و از طریق آن، پیدا کردن شغل است. پس از آن، مدارک و فرم مربوط اخذ ویزای کاری هلند را پر میکنید و برای تایید از جانب دولت هلند منتظر میمانید. شانس پذیرش شما، بستگی مستقیم به ظرفیت پذیرش شغل در هلند و مدرک تحصیلی و مهارت شما دارد. بیشترین مشاغلی که در هلند پذیرش دارند، مهندسی، مدیریت، حسابداری، زمینه های آموزشی و بهداشتی است که برای اطلاع از شکاف های شغلی که در سال 2019 در هلند وجود دارد باید از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور کمک بگیرید.
 

موسسات معتبر کاریابی در هلند


انواع موسسات کاریابی در هلند

موسسات معتبر کاریابی در هلند متفاوت میباشند و بسته به نوع و شرایط شغلی که در نظر دارید میتوانید در این موسسات وارد شوید و پس از ثبت رزومه خود، نسبت به یافتن شغل مناسب خود اقدام کنید.

 • شرکت فوگرو :
 • یک شرکت چند ملیتی است در زمسنه ژئوتکنیک که کار آن بررسی زیردریایی ها، نفت و گاز و کابل های مخابراتی و نقشه برداری است. این شرکت 12000 کارمند از سرتاسر جهان دارد. افراد خارجی ای که در زمینه های مهندسی به دنبال کار در کشور هلند هستند، میتوانند از طریق این شرکت شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. این شرکت به سه خط کسب و کار عمده در پنج کشور جهان (امریکا، اروپا، آسیا، آفریقا، استرالیا)  تقسیم میشود.
 • شرکت ING :
 • این شرکت، یک شرکت چند ملیتی در زمینه بانکداری است. دفتر مرکزی این شرکت در شهر آمستردام مستقر میباشد. این شرکت در 41 کشور جهان فعالیت مالی و دفتر مستقیم دارد.
 • شرکت کی ال ام : 
 • یک شرکت هواپیمایی بین المللی است که که کارکنانی از سرتاسر دنیا در این شرکت مشغول به کار هستند. این شرکت پیش از ادغام در ایرفرانس هواپیمایی ملی هلند به شمار میرفت. بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا است که مقر اصلی آن در پاریس واقع است.
 • شرکت فیلیپس :
 • یک شرکت چند ملیتی در هلند است که تولید کننده تجهیزات الکترونیکی است. دفتر مرکزی آن در شهر آمستردام هلند است و کارکنان آن بیش از 122000 نفر از سرتاسر جهان هستند. این شرکت تولید کننده لوازم پزشکی و روشنایی و لوازم خانگی است.
 • شرکت باواریا :
 • تخصص این شرکت تولید نوشیدنی به خصوص آبجوسازی است. 1000 نفر کارمند از سرتاسر جهان در این شرکت کار میکنند و دفتر مرکزی این شرکت در شهر لیسهاوت هلند واقع است.
 • شرکت اکزونوبل :
 •  یک شرکت هلندی چند ملیتی است که در زمینه تولید محصولات شیمیایی به خصوص رنگ های نقاشی صنعتی فعالیت دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر آمستردام است. در 80 کشور جهان فعالیت دارد و 55000 نفر کارمند از سرتاسر دنیا در این شرکت مشغول به کار میباشند.

این ها تعدادی از موسسات معتبر کاریابی در هلند هستند که به طور مختصر به توصیف آن ها پرداختیم. اگر قصد مهاجرت کاری به هلند را دارید و از شرایط اختصاصی ورود به موسسات کاریابی هلند و بازار کار و شغل مناسب خود نیازمند اطلاعات هستید، با مشاورین حقوقی موسسه ملک پور تماس بگیرید.