مدارک ویزای کاری کانادا

مدارک ویزای کاری کانادا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مدارک ویزای کاری کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای
مدارک ویزای کار کانادا 2018
مدارک لازم جهت ویزای کار در کانادا در سال 2018 چه مدارکی هستند؟ آیا مدارک مورد نیاز برای ویزای کار در کانادا را می دانید؟ آیا شرایی اخذ ویزای کانادا و شرایط مهاجرت کاری به کانادا را می شناسید؟ چه مدارکی برای ویزای کار کانادا فراهم کرده اید؟ کدام فرم های ویزای کار کانادا را تکمیل کرده اید؟ قوانین جدید اخذ ویزای کانادا را می دانید؟ آیا می دانید چگونه برای سفارت کانادا جهت اخذ ویزای کار وقت بگیرید؟ برای مهاجرت به کانادا جهت انگشت نگاری به کجا باید بروید؟ آیا در ایران سفارت کانادا وجود دارد؟ در این مقاله شما کاملا با شرایط و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار برای کانادا آشنا خواهید شد  و راهنمایی کاملی برای تکمیل کردن فرم های درخواست کار در کانادا و پرداخت جهت اپلیکیشن خواهد بود.
 
کانادا از نظر نیروی شغلی و کاری پتانسیل بالایی دارد و کسانی که متقاضی کار هستند می توانند شرایط مناسبی را برای کار در این کشور پیدا کرده و به دنبال کار و اخذ ویزای کاری در کانادا باشند.
در این مقاله شما با مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری کانادا آشنا خواهید شد و مدارک مورد نیاز به صورت کاملا تشریحی معرفی می شود و فرم های لازم به شما توضیح داده خواهد شد.
 
موسسه حقوقی ملک پور با تجربه بسیار بالا طی سالهای گذشته در امر مشاوره مهاجرت قانونی به کانادا از وکلا و مشاورین خبره در این مسیر شما را یاری می دهند.
قبل از تهیه مدارک
ابتدا باید شرایط و صلاحیت خود را برای این ویزا بسنجید  بعد اقدام به تهیه مدارک جهت ویزای کار کانادا نمایید. فایل چک لیست به نام IMM 5488 مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به کانادا را معرفی میکند.
بعضی از مشاورین ویزا بنا به کشور مبدا متقاضی مهاجرت مدارک بیشتری را ممکن است نیاز باشد که باید آن ها را تهیه کنید.
مدارک اصلی:
•             مدارک هویتی مثل اسکن پاسپورت
•             دو قطعه عکس
•             مدارک کاری مثل استخدام در یک شرکت کانادایی
 
این مدارک برای دو دسته از متقاضیان متفاوت می باشد:
1.            اشخاصی که به LMIA(Labour Marketing Impact Assessmnt) نیاز ندارند یعنی این اشخاص باید شماره نامه استخدام یا offer of employment numbe که یک شماره 6 رقمی است را ارائه کنند.
2.            اشخاصی که به LMIA(Labour Marketing Impact Assessmnt) نیاز دارند و باید این نامه را ازESDC  تهیه کنند و به همراه پیشنهاد کاری خود ارائه نمایند.
 
اشخاصی که برای کار در کبک تقاضا میدهند باید مدرک CAQ  را ازMIDI  به آدرس
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/employeurs/embaucher-temporaire/recrutement-haut-salaire/demarche-generale.html
فقط و فقط به زبان فرانسه تهیه کنند و ارائه نمایند.
•             مدارکی که نشان می دهد رابطه شما با همراهانتان چیست که باید فرم IMM5909 را تکمیل کنید.
•             مدرکی مبنی بر اقامت شما در کشور خود
•             تکمیل فرم CIC  که باید پر شود و با تاریخ و امضا ارائه گردد
•             تکمیل فرم های مخصوص
•             برای کسانی که از کانادا درخواست اخذ ویزای کار می کنند باید فرمIMM1295 را تکمیل نمایند.
•             تکمیل فرم همراهان
•             تکمیل فرم IMM5707  و یا IMM5645
•             تکمیل فرم IMM5109 بر حسب کشوری که از آن اقدام به اخذ ویزا کرده اید
•             تکمیل فرم IMM5476  اگر یک نماینده برای اقدام خود گرفته اید
 
هزینه درخواست:
هزینه درخواست یا اپلیکیشن باید به صورت صحیح پرداخت شود و این شامل ببرسی 155 دلار و بایومتریک و انگشت نگاری شامل 85 دلار و هزینه open work permit holderبه مبلغ 100 دلار کانادا است . این هزینه های به صورت صحیح از طریق لینک زیر پرداخت و رسید اخذ گردد.
http://www.cic.gc.ca/english/information/fees/pay.asp
•             عقدنامه یا سند ازدواج برای اثبات رابطه زن و مرد
•             اثبات شرایط اخذ کار مورد نظر در کانادا
•             مدرک LMIA  که توسط ESDC  به کارفرما اراده می شود و یک نسخه از قراردادکاری با شرکت کانادایی
•             ارائه مدرک CAQ  اگر قصد کار کردن در کبک را دارید
•             نامه انتخاب شدن در استان یا Nomination Letter که برای کسانی که متقاضی طح های استانی هستند و انتخاب شده اند هتس و نامه R204c  که توسط استان به متقاضی داده می شود.
 
تهیه این مدارک و تکمیل فرم ها نیاز به مشاور و یک متخصص در تهیه و تکمیل آنها دارد. اگر به تنهایی اقدام به انجام این پروسه دارید بدانید که اگر این فرم ها اشتباهی پر شود و یا غیرصحیح باشد این فرایند شاید باتاخیر برای شما صورت گیرد.
موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از متخصصین و مشاورین و وکلای باتجربه در مهاجرت به کانادا از طریق کار در کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا و دانستن شرایط و قوانین اخذ ویزای کانادا شما را یاری می دهند و مدارک ویزای کار کانادا را به صورت بهتر و صحیح به شما تفهیم خواهند کرد. درصورت نیاز به مشاور و راهنما در زمینه مهاجرت به کانادا با دفاتر ما در وین و یا دفاتر همکار ما در تهران و ایران تماس حاصل نمایید.
 
از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید