وکیل مهاجرت کانادا

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص وکیل مهاجرت کانادا در اختیار شما قرار دهیم.

وکیل مهاجرت کانادا و مقدمه ای بر آن

وکیل مهاجرت کانادا و شرایط وکیل مهاجرتی خوب در کانادا و راه های کلی مهاجرت به کانادا را در این مقاله برای آگاهی شما عزیزان به صورت علمی بررسی داشته ایم.
  • شرایط یک وکیل مهاجرتی خوب چیست؟
  • چگونه می توان به وکیل مهاجرت در کانادا اعتماد نمود؟
  • آیا می توان با وکیل مهاجرت در کانادا مشاوره کرد؟
در صورتی که تمایل دارید به کشور کانادا مهاجرت نمایید، لازم است در ابتدا اطلاعاتی در مورد وکلای مهاجرتی در کانادا داشته باشید تا از این طریق بهترین انتخاب را انجام دهید. از این رو ما در این مقاله به بررسی شرایط یک وکیل مهاجرت خوب در کانادا پرداخته ایم. همچنین شما بزرگواران می توانید جهت کسب اطلاعات با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و سوالات خود را با مشاوران مجرب این مجموعه مطرح نمایید.

 

 

وکیل مهاجرت کانادا


 برای آشنایی با کواپ کانادا و موسسات معتبر کاریابی در کانادا برروی لینک ها کلیک کنید

 شرایط عمومی برای وکیل کانادا

کشور کانادا کشوری بسیار پهناور است که در شمال قاره آمریکا قرار گرفته است. این کشور از چندین استان تشکیل شده است که بعضی از استان های این کشور به این دلیل که نزدیک بودن به قطب شمال بسیار هوای سردی داشته و حتی قسمت هایی از خاک این کشور نیز خالی و بدون سکنه است. حدود 35 میلیون نفر در کشور کانادا زندگی می کنند که بخش عمده ای از این جمعیت در شهرهای ونکوور، تورنتو و مونترال قرار دارند. مساحت این کشور 9.98 میلیون کیلومتر مربع است که نشان دهنده پهناور بودن این کشور است. زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی است و در بعضی از استان ها نیز مردم به طور کامل به زبان فرانسوی صحبت می کنند. هرچند شهرهای دیگر کانادا از اتاوا پرجمعیت تر می باشند اما اتاوا پایتخت سیاسی کشور کانادا انتخاب شده است. این کشور از نظر صنعتی بسیار پیشرفته است و از آنجایی که در نزدیکی کشور آمریکا قرار دارد با این کشور تعاملات اقتصادی زیادی دارد. این کشور جزو یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان است و هر ساله برای جذب مهاجر برنامه های مختلفی قرار می دهد.

 شرایط وکیل مهاجرت خوب

زمانی که شما قصد می کنید برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید، اولین قدم برای شما انتخاب یک وکیل خوب و مجرب است. یک وکیل خوب در وحله اول باید از تمامی شرایط مهاجرت به طور کامل اطلاع داشته باشد و آموزش های لازم در این زمینه را گذرانده باشد تا بتواند به بهترین شکل برای دریافت ویزای شما اقدام نماید. وکیل مهاجرت کانادا باید بتواند شرایط شخصی شما را بررسی نموده و بر اساس قوانین و اصولی که کشور کانادا از آنها پیروی می کند، بهترین روش را برای شما مشخص نماید. این شرایط شامل سن شما، تحصیلات شما، سابقه کاری، سطح زبان شما و ... می باشد. علاوه بر آن یک وکیل مجرب همیشه و در تمام طول پروسه شما در کنار شما خواهد بود و آنقدر از کار خود مطمئن باشد تا مسیری را که برای شما مشخص نموده است تا گارانتی نماید. از آنجایی که اغلب موکلین در زمان اقدام برای مهاجرت ممکن است دچار استرس شوند، بنابراین وکیل مهاجرت خوب باید بتواند با آرامش در طول پروسه مهاجرت در کنار موکل خود بوده و در دسترس باشد. در این زمینه موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن وکلای مجرب، می توانند شما را در پروسه مهاجرتتان همراهی کرده و از طریق دانش بالای وکلای خود در کانادا شانس موفقیت شما را افزایش دهند.
 
برای شناخت بهترین کشور دنیا برای مهاجرت و شرایط سرمایه گذاری در کانادا بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید

  راه های مهاجرت به کانادا

از آنجایی که کشور کانادا جزو یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان شناخته شده است، از این رو برنامه های مهاجرتی زیادی را برای مهاجرت شهروندان خارجی فراهم آورده است. وکیل مهاجرت با آگاهی از تمامی راه های مهاجرت، به شما کمک می کند تا بهترین راه را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید و پرونده مهاجرتی خود را به سفارت تحویل دهید. راه های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. در زیر 3 راه مهم مهاجرت به کانادا را بررسی می کنیم. اولین و بهترین راه مهاجرت به کانادا اقدام برای کار کانادا از طریق اسکیل ورکر است. زمانی که شخص برای این روش توسط دولت کانادا انتخاب می شود، به او اقامت دائم 5 ساله داده می شود. در این روش تحصیلات شخص، سابقه کاری مرتبط، سطح زبان و ... در شانس انتخاب او تاثیر خواهد گذاشت. در این زمینه جناب دکتر ملک پور ویدیویی نیز تهیه نموده اند که تمامی مراحل اقدام برای اسکیل ورکر کانادا در آن توضیح داده شده است. شما عزیزان از طریق دیدن این ویدیو می توانید خود نیز برای این پروسه اقدام نمایید.
روش دیگر برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است. در این روش سن شما و همچنین تحصیلات شما از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که سن شما پایین باشد شانس موفقیت شما برای تحصیل در کانادا بیشتر خواهد بود. در این روش وکیل مهاجرت کانادا، با توجه به رزومه تحصیلیتان برای شما پذیرش تحصیلی دریافت نموده و در طول مراحل دریافت ویزا شما را راهنمایی کرده و یاری می نماید. اقدام شما از طریق وکیل کانادا باعث می شود شانس موفقیت شما بالاتر رفته و همچنین وکیل مهاجرت کانادا می تواند برای همسر شما نیزبه عنوان همراه،  درخواست ویزای کار دهد.
سرمایه گذاری از دیگر راه های مهاحرت به کانادا است که طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر سرمایه گذاری 100 هزار دولاری بریتیش کلمبیا یکی از بهترین راه های اقدام شما جهتسرمایه گذاری در کانادا است که به نسبت دیگر روش های سرمایه گذاری در این کشور سرمایه کمتری نیز نیاز دارد. در این زمینه وکیل مهاجرت کانادا در موسسه ملک پور می تواند به شما کمک کرده  و شما را در این مسیر راهنمایی نماید. مهم ترین برنامه های مهاجرپذیری کانادا را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

 

 

راه های مهاجرت به کانادا


 ویزای توریستی 5 ساله کانادا

کشور کانادا برای افرادی که تمایل دارند برای ویزیت و سفر به این کشور وارد شوند شرایط خاصی قرار داده است. بر اساس این ویزا به شخص اجازه سفر به کشور کانادا به مدت 5 سال داده می شود. البته باید به این موضوع توجه نمایید که شما تنها می توانید 6 ماه در سال را در این کشور حضور داشته باشید. گزینه های متفاوتی در روند موفقیت پرونده شما و دریافت ویزای 5 ساله کانادا تاثیر دارد. مهم ترین این عوامل سوابق سفرهای توریستی شما است. در صورتی که شما نشان دهید که در سال های گذشته سفرهای توریستی زیادی به خصوص در حوزه شینگن داشته اید این موضوع تاثیر زیادی در موفقیت پرونده شما خواهد داشت. از دیگر عوامل توانایی مالی شما و نشان دادن تمکن مالی است. به طور کلی نیاز است که شما نشان دهید در کشور ایران علایق زیادی داشته و تمایل دارید به کشور خود بازگردید تا شانس موفقت شما در دریافت ویزای توریستی 5 ساله کانادا بالا رود. وکیل مهاجرت کانادا می تواند به شما برای دریافت این ویزا کمک کرده و با توجه به دانش و تجارب خود شما را راهنمایی نماید تا چه مدارکی را لازم دارید و به چه صورت نیاز است که این مدارک را ارائه دهید.

 امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

در صورتی که شما قصد داشته باشید به کشور کانادا مهاجرت نمایید، اولین موضوعی که نیاز است تعیین کنید روش مهاجرت شما است. از این رو شما می توانید ار وکیل مهاجرت کانادا راهنمایی های لازم را دریافت نموده و با توجه به سن، تحصیلات، سابقه کاری، توانایی مالی و ... بهترین مسیر مهاجرت خود را مشخص نمایید. موسسه ملک پور با دارا بودن وکلای مجرب در کانادا می تواند شما را در این مسیر یاری نماید. اما توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که وکیل مهاجرت شما در کانادا بهترین پیشنهاد را به شما بدهد. پیشنهادی که درصد ریسک پایین تری داشته باشد و شما را وارد پروسه ای با ریسک بالا نکند. حتما بررسی نمایید که وکیلی که می خواهید از طریق او اقدام نمایید عضو ICCRC باشد تا از اجازه کار او مطمئن شوید. وکیل مهاجرت کانادا در موسسه ملک پور با بررسی شرایط شما بهترین راه را به شما آفر می دهد و شما می توانید در صورتی که تمایل داشته باشید از طریق تماس تصویری آنلاین با ایشان مشاوره داشته تا بر اساس دانش ایشان بهترین راه را انتخاب نمایید.