مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

در مقاله سعی نمودیم با بررسی وضعیت کشور اطلاعات مفیدی در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در اختیار شما قرار دهیم.

امتیاز 4.9 /5 از 421 رای

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل


مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل ، نظام آموزشی کشور قبرس و شرایط دریافت ویزای تحصیلی قبرس در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. شرایط مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل چگونه است؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل در قبرس چیست؟ مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل آیا می تواند مسیر مناسبی جهت اشتغال در اروپا باشد؟ مهاجرت به قبرس به دلیل معتبر بودن بعضی از دانشگاه های این کشور نزد مراجع تایید مدارک تحصیلی خارج از کشور دارای مخطبان بسیاری می باشد. مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل از شرایط و مقررات خاصی برخوردار است، که سبب ایجاد سوالات بسیاری در ذهن مخاطبان محترم گردیده، یه همین دلیل با نگارش مقاله مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل بر آن شدیم تا علاوه بر اینکه اطلاعات رایگانی را در اختیار مخاطبان محترم خود قرار دهیم، به سوالات ایجاد شده نیز پاسخ داده باشیم. شما می توانید درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل و یا قصد اقدام در این راستا ، با کارشناسان و وکلاء موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.
برای مطالعه شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش و مهاجرت تحصیلی به انگلستان بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید 

شرایط عمومی مهاجرت تحصیلی به قبرس

کشور قبرس در شرق دریای مدیترانه و جنوب کشور ترکیه واقع شده است. پایتخت این کشور شهر نیکوزیا بوده و جمعیت این کشور مطابق با آمار های سال 2017 حدود 855 هزار نفر اعلام گردیده است این کشور به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می گردد؛ که اغلب بخش مالی آن ترک نشین بوده و مردم بخش جنوبی یونانی می باشند به همین دلیل زبان رسمی کشور قبرس ترکی و یونانی است. این کشور عضو اتحادیه اروپا بوده و به تبع آن از واحد پول یورو استفاده می نماید. برخی از ایرانیانی که به قصد اقامت اروپا ،مهاجرت می کنند این کشور را بعنوان مقصد برمی گزینند.نظام سیاسی و حقوقی این کشور جمهوری می باشد. تحصیل در اروپا همواره زمینه ساز آینده ای درخشان برای افراد در حوزه اشتغال بوده از این روز کشور قبرس نیز جهت مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. یکی از دلایل وجود مشتاقان بسیار در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل مورد تایید بودن دانشگاه های این کشور نزد مراجع تایید مدارک ایران و از آن مهم تر اعتبار مدارک تحصیلی قبرس در اروپا و امریکا است. کشور قبرس علاوه بر امتیازات بیان شده این امتیاز را برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل فراهم آورده است که بتوانند در دانشگاه های مختلف با تنوع رشته های بسیار مشغول به تحصیل گردند. مقاطع تحصیلی کشورقبرس در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

تحصیل در مدارس کشور قبرس

کشور قبرس با توجه به سطح مطلوب هزینه های تحصیل همواره مورد توجه علاقه مندان مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل، مخصوصاً در مقاطع قبل از دانشگاه قرار گرفته است. دانش آموزان در کشور قبرس از سه سالگی وارد مدارس شده و تا 18 سالگی در مقاطع دبستان و دبیرستان مشغل به تحصیل خواهند بود. نکته حائز اهمیت برای افرادی که قصد مهاجرت به قبرس در مقاطع قبل از دانشگاه را دارند این است که بعضا مدارس دارای آزمون ورودی می باشند. کشور قبرس برای علاقه مندان مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل دارای مدارس بین المللی متعددی می باشد. زبان مدارس این کشور جهت تدریس شامل زبان های انگلیسی، ترکی و یونانی است و دانش آموزان بایستی قبل از ورود به مدارس در خصوص سطح زبان آزمون داده و موفق به کسب امتیازات مورد نیاز شوند. دانش آموزان بین المللی که خارج از اتحادیه اروپا مقیم هستند بایستی جهت مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل ویزای تحصیلی دریافت نمایند که لازمه این امر اخذ پذیرش از مدارس مستقر در این کشور می باشد. هرچند ویزای تحصیلی کشور قبرس در مقطع مدارس فاقد قابلیت همراه است اما والدین دانش آموزان می توانند با استفاده از امتیازات ویزای توریستی کشور قبرس به این کشور برای مدت محدود سفر نمایند. نکته بسیار مهم برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در رشته پزشکی این است که دانش آموزان می توانند پس از اتمام دوره تحصیل خود با در نظر گرفتن شرایط دانش آموزان بین المللی بدون نیاز به پشت سر گذاشتن آزمون های دشوار موفق به تحصیل در رشته های پزشکی شوند.
 
برای مطالعه شرایط مهاجرت تحصیلی به فرانسه و مهاجرت تحصیلی به دانمارک بر روی هر یک از لینک ها کلیک کنید

تحصیل در مقطع کارشناسی در قبرس

تحصیل در مقطع کارشناسی کشور قبرس همواره دارای مشتاقان بسیاری می باشد. این کشور از دانشگاه های سطح متوسط علمی برخوردار است لیکن مدارک دانشگاهی این کشور دارای اعتبار داخل و خارج از کشور ایران می باشد. دوره کارشنایسی برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل معمولا 4 سال یا بیشتر به طول خواهد انجامید. هرچند فرد در هنگام دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود باید مدرک آیلتس با نمره 6 را ارائه نماید. اما این امکان برای افرادی که با قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل  به این کشور عظیمت نموده اند وجود خواهد داشت که بتوانند با شرکت در آزمون تعیین سطح دانشگاه مورد نظر خود موفق به دریافت دوره های زبان قبل از تحصیل شوند که این امر امتیاز بسیار خوبی برای افرادی می باشد که به وسیله مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل، قصد دریافت مدارک تحصیلی خود در کشورهای اروپایی را دارند. دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی باید حدود 250 واحد درسی را پشت سر بگذارند تا بتوانند موفق به دریافت دانش نامه کارشناسی خود گردند. افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند باید به این نکته توجه نمایند که تحصیل در مقطع کارشناسی کشور قبرس ویزای همراه ندارد و درصورتی که فرد متاهل باشد می تواند از تحصیل در دانشگاه های کشور های سطح بالای اروپایی مانند اتریش بهره مند گردد تا بتواند در کنار همسر خود اشتغال به تحصیل داشته باشد.

 تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور قبرس

دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه های کشور قبرس برای افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند؛ اغلب به زبان انگلیسی برگزار می گردد. لیکن افراد می توانند به زبان های ترکی یا یونانی نیز تحصیل نمایند. مطابق با آمار های ارائه شده حدود 70 درصد از دانشجویان این کشور را اتباع داخلی آن تشکیل داده و مابقی دانشجویان بین المللی می باشند. دوره های کارشناسی ارشد برای افرادی که علاقه مند به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل هستند حدودا دو سال به طول خواهد انجامید و دانشجویان بایستی در انتهای دوره تحصیلی از پایان نامه خود دفاع نمایند. دانشجویانی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند می توانند با داشتن مدرک آیلتس با نمره حداقل 6 موفق به اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور گردند. لیکن همانطور که قبلا نیز بیان گردید دانشجویان بین المللی قادر به بهره مندی از دوره های زبان قبل از تحصیل در این کشور می باشند. ویزای تحصیلی کشور قبرس در مقطع کارشناسی ارشد نیز فاقد شرایط همراه بوده که از ضعف های این این ویزا به حساب می آید.

 تحصیل در مقطع دکتری قبرس

افراد علاقه مند به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع دکتری بایستی حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و از مدرک آیلتس حداقل با نمره 5/6 برخوردار باشد. علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در این دوره های نیز می توانند از دوره های زبان دانشگاه ها بهره مند گردند. دوره های دکتری در کشور قبرس در صورتی که فرد دارای رزومه قوی و سطح علمی بالا باشد می تواند به صورت رایگان نیز برای دانشجو محسوب شود. افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع دکتری را دارند باید توجه داشته باشند که داشتن سوپروایزر یا استاد راهنما برای دوره دکتری در کشور قبرس الزامی می باشد. داشنجویان بین المللی می توانند با تحصیل در مقطع دکتری کشور قبرس شرایط خوبی را برای اشتغال خود در کشورهای اروپایی یا امریکایی فراهم نمایند. تنها ضعف ویزای های تحصیلی قبرس همانظور که بیان شد این امر است که دانشجوی بین المللی نمی تواند در طول تحصیل خود همراه داشته باشد.

 تحصیل به همراه بورسیه تحصیلی

یکی از نکات بسیار مهم برای افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند بورسیه های تحصیلی می باشد. افراد در صورتی که واجد شرایط باشند می توانند با بهره مندی از بورسیه های تحصیلی مختلف کشور قبرس علاوه بر تحصیل در یک کشور اروپایی هزینه های بسیار پایین را متحمل شوند و در صورتی که فرد نخبه باشد گاهی هیچ هزینه ای نپردازد.کشور قبرس بورسیه های تحصیلی خود را اغلب به افرادی اختصاص می دهد که در مقطع دکتری در حال تحصیل می باشد لیکن دریافت بورسیه های تحصیلی که کمک هزینه تحصیل فرد محسوب می گردد برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد امری محال نخواهد بود. عوامل متعددی در دریافت بورسیه برای افراد موثر واقع می گردد؛ که چند مورد از آن در ذیل این بخش از مقاله مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل جهت استحضار مخاطبان محترم ذکر می گردد:
 • سن (سن افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند می تواند در دریافت بورسیه تحصیلی موثر باشد)
 • توانایی علمی
 • داشتن سابقه کاری موفق، مرتبط با رشته تحصیلی فرد
 • دارای بودن سطح بالای زبان انگلیسی (برای مقطع دکتری آیلتس بالاتر از 5/7)
 • سوابق تحصیلی فرد (دانشگاه معتبر و معدل بالا)
 • سابقه نگارش مقالات بین المللی (ISI)
شما همراهان همیشگی موسسه حقوقی ملک پور قادر خواهید بود به جهت کسب اطلاعات فوق العاده ارزشمند در راستای مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل و اقدام برای دریافت تمام انواع ویزای های مهاجر و غیر مهاجر در سطح جهان، با مراجعه به سایت این موسسه از مجموعه ارزشمند راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت بهره مند گردید. قطعاً با راهنمایی های این مجموعه گرانقدر که حاصل تجربه، علم و تلاش بسیار می باشد؛ قادر خواهید بود علاوه بر انتخاب صحیح کشور مقصد و روش مهاجرت، به تنهایی تمامی اقدامات لازم در راستای تحقق هدفتان را انجام دهید.

 هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

شاید یکی از مهم ترین عوامل برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل، هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می باشد. هزینه های تحصیل و زندگی در کشور قبرس با توجه به رشته، دانشگاه، نوع زندگی و... فرد می تواند بسیار متغیر باشد. لیکن افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند می توانند، با پرداخت سالانه حدود 5.000 الی 8.000 یورو در مدارک این کشور تحصیل نمایند. دانشجویان بین المللی کشور قبرس در مقطع کارشناسی باید برای هزینه های تحصیل خود عددی حدود 3.000 الی 9.000 یورو را در نظر داشته باشند. هزینه های تحصیل برای افراد علاقه مند مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی می توانند تا 13.000 یورو برسد و دانشجویان مقطع دکتری باید برای تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس مبلغ 13.000 الی 15.000 یورو را پرداخت نمایند. هزینه های ذکر شده فقط شهریه دانشگاه های این کشور بوده و علاقه مندان مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل بایستی برای هزینه زندگی خود مبلغی جداگانه در نظر داشته باشند.
هزینه های زندگی در کشور قبرس با توجه به وجود رفاه نسبی در این کشور هزینه متعادلی می باشد به نحوی که هر فرد در ماه بین 1000 الی 1200 یورو برای زندگی خود می بایست هزینه نماید. قیمت برخی اقلام ضروری زندگی در کشور قبرس در جدول ذیل قابل مشاهده می باشد.

هزینه زندگی در قبرس


 کار دانشجویی در کشور قبرس

دانشجویانی که به قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل به این کشور سفر می کنند در تمامی دوره های آموزش عالی خود از حق کار مطابق با قوانین کشور قبرس بهره مند گردند. در کشور قبرس افراد زیر 18 سال حق کار ندارند و به همین جهت ویزای تحصیلی کشور قبرس برای دانش آموزان فاقد حق کار است. اما افرادی که به قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی به این کشور عظیمت می نمایند قادر خواهند بود به مدت 10 ساعت در هفته مشغول به کار پاره وقت باشند. هم چنین دانشجویان بین المللی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از حق کار به مدت 20 ساعت در هفته بهره مند گردنند. داشتن حق کار پاره وقت در حین تحصیل برای افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را داشته اند می تواند بسیار مهم باشد زیرا بالا رفتن سطح اطلاعات فرد در خصوص بازار کار این کشور افراد می توانند پس از اتمام دوره تحصیل خود به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا نموده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای اقامت کاری تبدیل نمایند.

بررسی ویزای همراه

داشتن همراه در مدت تحصیل از موارد بسیار مهم برای افرادی است که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند. لیکن افرادی که با ویزای دانشجویی به این کشور عظیمت می نمایند قادر نخواهند بود تا همسر یا فرزندان خود را به همراه داشته باشند. از این رو افراد متاهلی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند و قادر به دوری از خانواده خود نمی باشند  مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل توصیه نمی گردد، فلذا بایستی در انتخاب خود تجدیدنظر کرده و مقصد خود را کشورهایی مانند اتریش که به دانشجویان بین المللی این اجازه را می دهد تا فرد بدون دور بودن از کانون گرم خانواده خود در راستای اهدافش تلاش نماید را انتخاب نمایید. همانطور که بیان گردید کشور قبرس در هیچ یک از مقاطع تحصیلی اعم از مدرسه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اجازه داشتن همراه را به افراد نخواهد داد لیکن همسر فرد می تواند با دریافت ویزای توریستی برای مدت 90 روز در کشور قبرس اقامت موقت داشته باشد." مقاله مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تالیف شده است، هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی می باشد"

معرفی دانشگاه های برتر قبرس

کشور قبرس از دانشگاه های سطح بالایی مانند کشور انگلستان برخوردار نیست. لیکن دانشگاه های این کشور مورد تایید بسیاری از کشور های جهان مخصوصا ایران می باشد که همین امر موجب ایجاد علاقه در بسیاری از افرادی برای مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل گردیده است و از این جهت در صورتی که فرد قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر جهان را دارد توصیه می گردد جهت تحصیل در دانشگاه های کشورهای با سطح علمی بالا مانند انگلستان اقدام نماید " مقاله مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و تالیف شده است، هرگونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع شرعاً حرام و غیرقانونی می باشد" افراد با مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل قادر خواهند بود. علاوه بر امکان تحصیل در مقاطع بعدی در کشورهایی با سطح عملی بالاتر، این شانس را داشته باشند که به نحوی آسان تر ویزای کاری کشورهای اروپایی را دریافت نمایند. پنج دانشگاه برتر کشور قبرس در جدول ذیل قابل مشاهده می باشد:
 • دانشگاه          رتبه در جهان
 • داگلوآکدنیز          1566
 • ملی قبرس             1808
 • نیکوزیا               3208
 • بین المللی قبرس      3350
 • یاکین دوگو           4017

 مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی قبرس

دریافت ویزای تحصیلی قبرس از مقررات مخصوص خود برخوردار است. به این نحو که افراد که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند؛ بایستی با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه ابتدا از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت نمایند سپس در راستای دریافت وقت برای مصاحبه و دیگر امور مربوط به  صدور ویزای تحصیلی اقدام نمایند. صدور ویزا های تحصیلی این کشور برای علاقه مندان به مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل حدود 1 تا 3 ماه به طول خواهد انجامید. مدارک مورد نیاز جهت صدور ویزا به شرح ذیل می باشد:
 • مدارک تحصیلی فرد به همراه ریز نمرات او ترجمه شده به زبان انگلیسی
 • پاسپورت دانشجو به نحوی که از روزی مصاحبه در سفارت حداقل یک سال اعتبار داشته باشد.
 • نامه دانشگاه، مبنی بر اعطاء پذیرش به فردی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارد.
 • پرینت حساب بانکی جهت اثبات تمکن مالی
 • مدرک آیلتس با نمره مورد نیاز برای مقطع تحصیلی متقاضی.
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری از پلیس کشور محل اقامت دانشجو

 موقعیت کار پس از تحصیل

افرادی که قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل را دارند. باید بدانند که مطابق قوانین این کشور تمامی افرادی خارجی باید با مجوز کار از مراجع دولتی دریافت نمایند. به طور کلی افرادی که در کشور قبرس اقدام به تحصیل می نمایند بایستی در مدت سه تا شش ماه پس از اتمام دوره تحصیل خود شغل مورد نظر را پیدا نموده و امور مربوط به تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت کاری را انجام نمایند. نکته حائز اهمین برای افراد علاقه مند مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل این است که بعضا دانشگاه های این کشور دارای کارآموزی بوده که موجب افزایش ارتباط کاری فرد با بازار کشور قبرس خواهد شد. دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های کشور قبرس با توجه به اینکه کارفرما پس از انتخال دانشجو به عنوان نیروی کار بیشتر امور مربوط به تبدیل ویزا را انجام می دهد از شانس بسیار زیادی برای پیدا نمودن شغل و تبدیل اقامت برخوردار خواهند بود. هرچند دانشجویان به علت داشتن سابقه تحصیل در اروپا می توانند برای ویزای کاری کشور هایی با اقتصاد قوی تر نیز اقدام نمایند. کشور قبرس از نظر داشتن فرصت های شغلی در جایگاه نسبتا متوسطی قرار داشته و درصد نرخ بیکاری در این کشور مطابق با آمار ها 6.2 درصد می باشد.

نرخ بیکاری درقبرس 1


 وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

افرادی که به قصد مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل به موجب ویزای تحصیلی به کشور قبرس سفر کرده اند و مقطع تحصیلی مورد نظر خود را با موفقیت پشت سر نهاده اند می توانند؛ با پیدا کردن شغل در مدت مقرر سه تا شش ماهه پس از تحصیل اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل نمایند. ویزای کاری این کشور برای مدت یک سال صادر خواهد شد و فرد قادر است هرساله در صورت رعایت قوانین و مقررات کشور قبرس و پرداخت مالیات این اقامت را تمدید نماید. در صورتی که فرد با هدف مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل به این کشور عظیمت نموده باشد و موفق به دریافت ویزای کاری گردد بعد از 5 سال می تواند اقامت دائم این کشور را کسب نماید. کشور قبرس به افراد پس از گذشت 2 سال از دریافت اقامت دائم این کشور در صورت واجد شرایط بودن و قبولی در آزمون دریافت پاسپورت این کشور، به آنان تابعیت قبرس را اعطاء خواهد نمود. از شرایط دریافت تابعیت برای افراد علاوه بر گذشت دو سال از اقامت دائم، فرد باید به زبان رسمی این کشور یعنی ترکی یا یونانی مسلط بوده و آزمون مشتمل بر موارد تاریخی، سیاسی، اقتصادی و ... را با موفقیت پست سر گذاشته باشد همچنین فردی که از ابتدا با هدف مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل به این کشور عظیمت نموده است و با تبدیل ویزای تحصیلی به کاری قصد دریافت تابعیت این کشور را دارند باید سال آخر نسبت به تاریخ تقدیم درخواست را در این کشور زندگی نموده باشد و همچین از مجموع هفت سالی که فرد ویزای قبرس را دریافت کرده است باید حداقل 1.461 روز آن را در این کشور سکونت داشته باشد.

شما می توانید در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل با کارشناسان و مشاوران حقوق بین الملل، موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. همچنین می توانید در بخش پایانی مقاله و قسمت ثبت پرسش، نظرات و پرسش های خود را در خصوص مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

از دیگر خدمات موسسه ملک پور دیدن فرمایید